mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 22:28:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: Kako ugotoviti ali kuža slabo vidi?
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kako ugotoviti ali kuža slabo vidi?  (Prebrano 5025 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nani
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 6


« : torek, 07.12.2004 : 13:37:50 »

Lep pozdrav vsem! Imam labradorca Tima, star je 4 leta in pol. Včasih se mi zdi, da slabo vidi. Ko greva na sprehod se zaleti v koš za smeti (včasih), ki je obešen na ulični svetilki (res je, da ima smrček vedno pri tleh in gleda v tla), ko se začne temniti, in če stojim pri miru (Timi pa je od mene oddaljen 20m) se mi zdi, kot da me ne vidi oz. ni siguren če sem res tam. Pred kratkim smo okoli cele hiše morali zmontirati luči na senzor - ker je Timi ponoči že padel po stopnicah - sicer je divjak in se mu vedno mudi, ampak vseeno me skrbi. Kako naj ugotovim, če moj kosmatinec res slabo vidi? Kako hitro se s starostjo vid slabša? Hvala za odgovore in lep praznični december!
Logiran
Yorki
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 468


WWW
« Odgovor #1 : torek, 07.12.2004 : 14:06:44 »

Da Tim slabo vidi, verjetno lahko ugotoviš, če ga pejlješ na pregled, torej k veterinarju. Osebje, ki dela tam pa ti lahko da še druge informacije.

Lep pasji pozdrav,
M&T
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: Kako ugotoviti ali kuža slabo vidi?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines