mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 01:06:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Izi bar - žurka za Horjulčke
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32   Dol
Natisni
Avtor Tema: Izi bar - žurka za Horjulčke  (Prebrano 66534 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #450 : sreda, 17.12.2008 : 16:13:04 »

A bi kdo znal tole dejstvo kako koristno 'uporabiti?'

mislim - kdo od vas, ki se borite za to, da bi bili pravici zadosceno. Mogoce vam lahko dejstvo, da so pijaco dajali brez racunov, kako koristi v tej borbi Wink
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #451 : sreda, 17.12.2008 : 16:19:59 »

Ne, prepozno! Pa itak sta kriva oba - tisti, ki ni izstavil računa in tisti, ki ga ni zahteval!
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #452 : sreda, 17.12.2008 : 19:10:58 »

V bistvu se ne da. Težko je dokazati, da ga nisem dobila. Morda bi se moralo preveriti seznam izdanih računov tisti večer, ampak to je pa vse.
Dvomim, da bi dali podatke o stanju zalog pijače en večer prej in stanje po zaključku po žurki. Čeprav vsak gostinec ima evidence. Ampak to so za nas nedostopni podatki.
Najlažje bi se jih zašilo na licu mesta, za kar smo pa prepozni.

Ja kriv je pa tudi tisti, ki računa ni zahteval.

Edino kar bi jaz zahtevala je spoštovanje dogovora, ter seznam materialnih stroškov in cenik, da bi preverila razumnost prihodkov.
Logiran
Monster
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 219


« Odgovor #453 : sreda, 17.12.2008 : 19:25:34 »

No, naj bo to šola za naprej - ljudje, na naslednjem žuru DOSLEDNO zahtevati račune, pa najbolje da ima ena od "ta glavnih" kar eno mapo s sabo in se vse račune takoj sproti pospravlja tja noter.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #454 : sreda, 17.12.2008 : 19:28:01 »

Men se tud 500€ zdi malo. Glede računov sem pa tud jaz razmišljala, samo kaj ko nismo prej pomislili - pač kdor ima čiste misli ne premišljuje o nategu vnaprej in potem nasrka Undecided
Sem pa tudi jaz za to, da se neki naredi (seveda je končna odločitev v Horjulu) - če zarad druzga ne zato, da se opozori, da ne bo folk nasedal in se v takih situacijah znal ornk dogovorit.

Še zdaj razmišljam, kaj je Smetka v dnevnik napisala kot vabilo - nekaj v smislu, da bo zaradi ene iskrene poteze žur za horjulčke v Kranju. No evo, tolk o tem  Undecided Angry Lips Sealed
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #455 : sreda, 17.12.2008 : 19:33:04 »

Mene sicer ni bilo, ker smo vsi doma zboleli.
Samo... Hm, kako ste pa sledili na ta način "doniranemu" denarju, če nihče ni jemal računov?
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #456 : sreda, 17.12.2008 : 19:35:26 »

Smo zaupali v iskren namen. Vsaj jaz.  sram
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #457 : sreda, 17.12.2008 : 19:36:35 »

Pa še prijateljica ki je bila z mano me je spraševala če je to ziher, da ne bo kakšna natega. Sem ji rekla ''Kaj je s tabo, kdo bi pa naredu neki tazga in se okoriščal na tak način?''

 Angry
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #458 : sreda, 17.12.2008 : 19:40:11 »

Mene sicer ni bilo, ker smo vsi doma zboleli.
Samo... Hm, kako ste pa sledili na ta način "doniranemu" denarju, če nihče ni jemal računov?

Ehh... Razlaga, zakaj se najverjetneje tudi jaz ne bi spomnila zahtevati racuna: tako je, ce ne pomislis na nic slabega in ce si po izobrazbi nekaj, kar ni povezano z ekonomijo ipd.!!!
No, sem se naucila nekaj novega! Hvala, Yo Smiley
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #459 : sreda, 17.12.2008 : 19:59:15 »

Ja, sej, po vojni smo lahko vsi generali.
Jaz zdaj pač tako razmišljam, če bi mi pa uspelo prit, pa najverjetneje sploh ne bi, ker mi ne bi kapnilo, da bi se kdo lahko okoristil na tako svinjski način.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #460 : četrtek, 18.12.2008 : 08:24:05 »

Ja jaz sem ekonomist, celo revizor, ki vedno teži zaradi takih zadev pri službenih zadevah, pa sem spregledala. ni kaj osel gre enkrat na led. definitivno tega ne bom več ponovila in zaupala v dobre namene ljudi.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #461 : četrtek, 18.12.2008 : 09:28:56 »

Alba, a ti delaš v isti firmi kot jaz slučajno? Shocked
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #462 : četrtek, 18.12.2008 : 09:39:26 »

Mislim, da ne, delala sem 4 leta v revizijski hiši, zdaj sem na zavarovalnici.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #463 : četrtek, 18.12.2008 : 09:47:42 »

Kdo bi vedel, čist možno pa je...  Tongue
Logiran
Torč
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #464 : ponedeljek, 26.01.2009 : 12:31:54 »


Zdravo!

Stvar je potekala nekako tako... Rade, middle manager je predlagal tovrstno zabavo in po dogovoru z lastniki je stvar tudi izpeljal.
Računi so zakonsko obvezni in prosila sem naj mi posreduje izpis računov v pdf.formatu in inventurni izpis za mesec oktober, november in december. Pravico do računov ste imeli tudi vi, lahko jih tudi naknadno dobite, vse račune na ta dan. Baje, je nekaj punc reklo nekaj v smislu: kako imate poceni, še bomo prišle...ipd.

Nekaj vas je pisalo, da je lokal zaprt. Res je, v lokalu se je prenavljala streha oz. stekleni del atrija.
Pa tudi sicer, lokal je namenjen druženju in organizaciji skupin in manj za individualne goste. Z nami že kar nekaj let sodeluje KŠK, v našem lokalu prirejajo zabave, srečanja, druženja, tekmovanja ipd. Lokal je manj namenjen kofetkarjem in ostalim, zato je tudi temu obratovalni čas primeren.

Kot vem, ste na dražbi prodali kar nekaj stvari za lepo vsoto denarja, kje? v IZI baru.
Spodaj sem prekopirala dnevni izkupiček malo prodajnih cen pijač ki ste jih pili, vsak pri sebi pa naj vidi kako pogosto je naročal pijačo in koliko je zapravil, potem pa bodite pametni.

Kar se tiče plačila, je prišlo žal do večjega odloga. Sicer nimam podatka, koliko naj bi bilo nakazano z naše strani, vem pa da je trajalo lep čas. Nihče vas ni potegnil za nos, peljal čez vodo in podobno kot ste omenili.
Naš namen je bil dejansko pomagati, letno namenimo veliko denarnih sredstev kot tudi računalnikov in računalniških pripomočkov raznim organizacijam.
Kar se tiče tega da ste nam naredili veliko reklamo...slišala sem samo eno, 1x. Svojih reklam pa imamo 1x na teden že nekaj let na radiu, internetu, led zaslonih, tako da hvala lepa za vaš trud in vašo reklamo, vendar roko na srce, tukaj ste imeli korist vi (pri tej eni reklami).
Zelo grdo od nekaterih, da tako naenkrat spremenite mnenje in pričnete pljuvati. razmislite malo koliko ste pridobili vi in koliko v lokalu. Ta zabava SIGURNO ni bila namenja polnenju nase blagajne, kar bi lahko tudi dokazala. Žal mi je da se je isteklo na takšen način, saj sem prepričana da odgovorni z naše strani sigurno niso imeli takšnega namena.
Vsem 'borcem pravice' dam e-mail, če vas kar koli dodatnega zanima, bom z veseljem branila našo dobro voljo.

suzana.dolsa@gmail.com

LP
Suzana




E: IZI BAR, Glavni trg 15,, 4000  Kranj            Industrijska ulica 2a, 4270 Jesenice
           SI28670973             Tel                      Fax                                                                             D
avčna št.                                                                                                                                PRO
DAJA PO NATAKARJIH OD:           08-11-2008       08-11-2008




NATAKAR                                   VREDNOST MPC
                                                                                                                                          01
  RADE                                                       0.00
                                                                                                                                          06
  OLGA                                                      68.80
                                                                                                                                          07
  TAJDA                                                    453.30


  S E Š T E V E K   S K U P A J                   522.10
Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Izi bar - žurka za Horjulčke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines