mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 13:03:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bajsa
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bajsa  (Prebrano 23153 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #15 : torek, 04.11.2008 : 20:58:04 »

Zelo lepa in rekla bi se prijazna.  Se mi zdi, da je tukaj srecen konec ze znan. Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #16 : torek, 04.11.2008 : 21:31:19 »

Smetki lahko za novoletno darilo kupimo očala, ker očitno res ne vidi dobro - in potem krasne pse označuje za neatraktivne in jim dela slabo reklamo... saj se spomnite "grde" Fru, pa "grdega" Skokija, pa zihr je še za čigavega rekla, da je grd Tongue
(ali je pa vse skupaj samo marketinška poteza??? - teorije zarote so še vedno popularne Grin)
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #17 : torek, 04.11.2008 : 22:25:27 »

(Ja, majas, nekako kot marketing je bilo mišljeno, psssssst Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : torek, 04.11.2008 : 22:29:27 »

Kr zezite se. Psica je fantastična. Zakaj, bo pa že posvojitelj ugotavljal  Cool.
Ni mi jasno, kako je možno, da je nihče ne išče. Res. Sploh ne morem verjet. Nimam prostora zanjo, privoščim ji predvsem to, da se najde z lastniki, ker jih čaka. Ne verjamem, da so jo zavrgli. Če pa že z lastniki slučajno ne, ji pa privoščim dom, kjer bo ena in edina in ne ena od mnogih. Zlata je ful, neverjetna psica, res. Pa tole ni marketing.
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #19 : torek, 04.11.2008 : 22:45:12 »

Sej se ji vidi, da je zlatkica že po očkah  Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #20 : torek, 04.11.2008 : 23:45:23 »

Kr zezite se. Psica je fantastična. Zakaj, bo pa že posvojitelj ugotavljal  Cool.
Ni mi jasno, kako je možno, da je nihče ne išče. Res. Sploh ne morem verjet. Nimam prostora zanjo, privoščim ji predvsem to, da se najde z lastniki, ker jih čaka. Ne verjamem, da so jo zavrgli. Če pa že z lastniki slučajno ne, ji pa privoščim dom, kjer bo ena in edina in ne ena od mnogih. Zlata je ful, neverjetna psica, res. Pa tole ni marketing.

bolj kot pises v tej smeri, bolj mi Lila hodi po glavi...
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #21 : sreda, 05.11.2008 : 08:37:54 »

Citat
Ni mi jasno, kako je možno, da je nihče ne išče. Res. Sploh ne morem verjet.
Morda jo iščejo, tako malo naokoli. Neverjetno, vendar vem iz lastnih izkušenj da veliko ljudi ne ve, kako postopati če jim pobegne pes. Pomislijo na medije, pa ne vejo kako priti do njih, potem pa se počasi konča. Zavetišč sploh ne poznajo, ali ne vejo da se tudi izgubljeni psi odpeljejo tja. Res, pa to ne samo ljudje, ki so računalniško nepismeni. Včasih me kar zmrazi, ko slišim kaj takega. In potem predavanje, pa veliiike oči;A res? Ja tega pa nismo vedeli.
Tejle punci želim čim prej dom, ali starega če je pravi, ali pa novega. Da bomo že končno zvedeli zakaj je tako čudovita Wink
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #22 : sreda, 05.11.2008 : 08:43:08 »

res neverjetno. Kajpa če je lastnik umrl al pa je v bolnici in se je izgubila,ker ga išče, tisti,ki bi jo morali oskrbovati pa niso čist resni al pa samo niso iz "kinološke zgodbe" in nimajo pojma kaj narediš in kje iščeš psa če ga pogrešaš?
Vnanje gorice.....razmišljam če koga poznam iz tega območja,ki bi se lahko pozanimal od kod izvira ta psička.

kaj pa kakšni plakati na tgrovinah tega predela, s sliko njadene psice in tel št zavetišča? da se pridobi kkašna informacija?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : sreda, 05.11.2008 : 09:16:20 »

Seveda, če je kdo pripravljen narest plakat in polimat po Vnanjih, pa malo po Brezovici... bi bilo super. Jutri bo v Novicah, upam, da se bo kdo javil.
Logiran

Manya
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #24 : sreda, 05.11.2008 : 18:17:02 »

Jaz stanujem par kilometrov naprej od Brezovice, na Logu. Ce ne prej, bi lahko sla za vikend nalepit par plakatov. Zanima me pa slika, ali naj si vzamem kar katero iz tele teme? So kaksne zahteve glede teksta in vsebine?

Verjetno tudi ne bo narobe ce zraven nalepim se Horjulove plakate?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : sreda, 05.11.2008 : 18:33:26 »

Super, nobenih posebnih zahtev, lahko tudi naše plakate, ampak samo tam, kjer je to dovoljeno. Bajso pa lahko polepiš tudi tam, kjer ni dovoljeno  Smiley. Fotka je tudi lahko katerakoli od teh. Hvala.
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #26 : sreda, 05.11.2008 : 18:34:27 »

Smetka, dej mi no zaupi - zakva s ji dala ime Bajsa, sej tko fletkane postave, nč baročne  Wink...no vsaj men se tko vid Cheesy
Logiran
vidka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #27 : sreda, 05.11.2008 : 21:05:53 »

plakate sem dala na trgovino merkator in zdr.dom.Je kar sedela pred trgovino.Opeljali smo jo v Gmajnice.Doživeli incident pri sprejemu.To je bilo ob 12 uri.OB 14 uri je bila že v horjulu.Hvala bogu ...ma ne no saj ga ni blo ...POLONI.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #28 : sreda, 05.11.2008 : 21:16:39 »

Evo, njen daleč najvitkejši del:

http://www.moj-album.com/slike/1601452/975bK_kkzR2fDxPm.jpg
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : sreda, 05.11.2008 : 21:17:22 »

plakate sem dala na trgovino merkator in zdr.dom.

Najlepša hvala.
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bajsa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines