mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:20:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: maks
Strani: 1 2 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: maks  (Prebrano 6107 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
arabrab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« : sobota, 01.11.2008 : 14:12:24 »

ojla,
 ha ha ha tale peso je pa res en lojze posebne sorte. smo en tak pasji cunami pripeljali v hišo..... zlati cunami, da ne bo pomote  Grin Grin Grin kar ne podere z rito pa odnese, prestavi, pospravi....na koncu pa ga najdeš v jedilnici, kako na sredi mize leži.  Cheesy Cheesy Cheesy
ben se je na moje veliko začudenje dejansko včeraj celo popoldne kujal in hodil z nasršeno grbo naokoli, danes smo šli pa zjutraj na rašico in se ni mogel več upirati - sta imela take taprave dirke. mali pa zdaj hodi okoli njega in ga skoz lupčka. pa mene. pa vladota. in vseskozi miga. sem ga probala slikat, pa mi ga ni ratalo, sem same neke zmazke naredila Grin Grin

polona, zlaaaati je, hvala hvala hvala. mislim da z njim - če bo hiša ostala kolikor toliko cela - ne bomo meli problemov  Cheesy Cheesy. se pa slišimo za kastracijo čez kaka dva tedna!

CMOOOOK na horjulski konec od vseh nas.

ps: pa naše kozice rozike se ne boji, bi jo rad na vsak način vlekel za nogo po dvorišču..... ona ga pa z glavo skuša v rito butnit, s tistimi centimetrskimi rožički..... ej, je bilo smeha že na ta račun... Grin Grin Grin Grin v glavnem, mi imamo sonce, čeprav dežuje  Cheesy
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #1 : sobota, 01.11.2008 : 14:24:31 »

OOOO Kiss Kiss Kiss Kiss Maksi Cheesy Cheesy Tokrat bom pa jaz gnjavator...Slikce, Slikce, Slikce!! Cheesy Cheesy

Za ne povedat ful vesela Smiley
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : sobota, 01.11.2008 : 15:03:52 »

Super. Sem vesela, kot že dolgo ne, res. Jih ni veliko, ki bi bili s takim lojzkom tako zelo zadovoljni  Kiss. Sej... cunami bo pa tud popustil sčasoma. Ko bo 16 star, če ne prej  Grin.
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #3 : sobota, 01.11.2008 : 16:41:42 »

Kakšno krasno javljanje Cheesy Lepo so imejte skupaj! Smiley
Logiran

majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #4 : sobota, 01.11.2008 : 18:05:07 »

super!!!
pa cvilim z binuljo v zboru:

OOOO Kiss Kiss Kiss Kiss Maksi Cheesy Cheesy  Slikce, Slikce, Slikce!! Cheesy Cheesy


(predvsem v družbi s kozico Tongue)
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #5 : sobota, 01.11.2008 : 18:07:04 »

mah sej, majas pa binulja, tolk naglas cvilta, de se mojga cviljenja sploh ne sliš!  Wink=(jst bi tud slikce, pliiiiiz....) Tongue
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #6 : sobota, 01.11.2008 : 21:10:30 »

ojla,
 ha ha ha tale peso je pa res en lojze posebne sorte. smo en tak pasji cunami pripeljali v hišo..... zlati cunami, da ne bo pomote  Grin Grin Grin kar ne podere z rito pa odnese, prestavi, pospravi....na koncu pa ga najdeš v jedilnici, kako na sredi mize leži.  Cheesy Cheesy Cheesy
ben se je na moje veliko začudenje dejansko včeraj celo popoldne kujal in hodil z nasršeno grbo naokoli, danes smo šli pa zjutraj na rašico in se ni mogel več upirati - sta imela take taprave dirke. mali pa zdaj hodi okoli njega in ga skoz lupčka. pa mene. pa vladota. in vseskozi miga. sem ga probala slikat, pa mi ga ni ratalo, sem same neke zmazke naredila Grin Grin

polona, zlaaaati je, hvala hvala hvala. mislim da z njim - če bo hiša ostala kolikor toliko cela - ne bomo meli problemov  Cheesy Cheesy. se pa slišimo za kastracijo čez kaka dva tedna!

CMOOOOK na horjulski konec od vseh nas.

ps: pa naše kozice rozike se ne boji, bi jo rad na vsak način vlekel za nogo po dvorišču..... ona ga pa z glavo skuša v rito butnit, s tistimi centimetrskimi rožički..... ej, je bilo smeha že na ta račun... Grin Grin Grin Grin v glavnem, mi imamo sonce, čeprav dežuje  Cheesy

jst sem se nasmejala do solz, resno  Grin Grin Grin Želim vam čim bolj celo hišo  Smiley Wink

Lp, Maja
Logiran
arabrab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #7 : ponedeljek, 03.11.2008 : 09:27:44 »

hm, ja smetka, ne vem zakaj nebi bil kdo zadovoljen s takim mulčkom, kot je maks. res, da se ne zna lih obnašat čisto po bontonu, ampak sej je še dete, se bo že naučil. že zdaj , po treh dneh je dojel nekaj ukazov- dol tace, pa na "ne" tudi že reagira, pa ob mačkah ne doživi več evforičnega napada... se mi zdi da je zelo dojemljiv. čeprav mi je kar hudo, ker se mi zdi, da pol dneva posluša samo "ne" pa "pusti to" pa "ne smeš" pa "dol"..... hecno,  se še dobro spomnim, kako sem morala biti določeno obdobje tudi maji vsezkozi za ritjo, ker je nos in prste vtikala vsepovsod- najraje tja, kamor res nebi bilo treba... otroci pač, pasji ali človeški, isti štos.... pa itak mam raje take, ki so bolj živahni, če so premirni in prepridni se pa vseskozi sprašuješ zakaj so depresivni in če si jim morda ti kakšne travme povzročil.... se je pa pač treba zavedati in vzeti v zakup tudi take stvari kot so naprimer pospravljanje čevljev - če ravno nimaš posebne želje po spremembi sloga in ne želiš da bi alpinini čevlji postali posebni unikatni a la čevlji vodeb ... he he he se spomnim, ko je bila keli majhna nam je v enem popoldnevu spremenila jaslice v farmo dinozavrov. je tako fantastično prežvečila  vse od ovčk in pastirčkov, da smo imeli tisto leto res posebne in unikatno izdelane jaslice, take zlo spešl... Grin. pa so lepi in smešni spomini na to... Cheesy Cheesy  in maksi je tako na smrt ljubek s svojimi netopirskimi ušeski, pa medvedjimi tačkami, pa štorasto rito in opletajočim jezikom, ki kar naprej tala poljubčke na vse strani Kiss. pa tako rad se stiska- in v naročju se celo za par minut umiri. edino kar je še tako malo bolečega pri njem so njegove učke...so še tako žalostne, da te kar malo stisne. pa upam, da bo tudi ta njegov pogled kmalu izginil...
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #8 : ponedeljek, 03.11.2008 : 09:56:08 »

hm, ja smetka, ne vem zakaj nebi bil kdo zadovoljen s takim mulèkom, kot je maks. res, da se ne zna lih obnašat èisto po bontonu, ampak sej je še dete, se bo že nauèil.

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #9 : ponedeljek, 03.11.2008 : 18:17:51 »

je tako fantastično prežvečila  vse od ovčk in pastirčkov, da smo imeli tisto leto res posebne in unikatno izdelane jaslice, take zlo spešl... Grin.

 Grin

leta nazaj, ko je mama se vztrajala pri jaslicah, je naš maček (njegov 1. božič) prvo z vsemi eno partijo fuzbala odšpilal, nato pa še plahte svežega maha razvlekel po celem stanovanju. takrat smo zadnjič videli vse ovčke in osličke  Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #10 : ponedeljek, 03.11.2008 : 20:28:09 »

o hudiča, tole j pa biu en atesit od mačka! Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #11 : ponedeljek, 03.11.2008 : 20:28:21 »

ojoj...ateist, sevede
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #12 : torek, 04.11.2008 : 14:34:11 »

Kateri pesjancek pa je maks? Huh
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #13 : torek, 04.11.2008 : 14:37:55 »

uhec.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #14 : torek, 04.11.2008 : 14:39:15 »

ma kaj klobasam - Capi...

mi je malo poezija v glavo stopila... sram Smiley

Katarina
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #15 : torek, 04.11.2008 : 14:40:26 »

In zdej bo polovica foruma vzdihnila aaaajaaaaaa, zdej pa vem (tista polovica, ki do sedaj ni vedela seveda)..... Grin Grin
Prav lušno vas je brat, cunamiji Wink
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #16 : torek, 04.11.2008 : 18:18:22 »

Jaz sicer nisem en iiiiiiii osebek, ampak za Capija sem pa tok vesela, da bom prav še enkrat napisala iiiiiiii Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Nikoli si ne bi mislila, da bo Capek dobil tak krasen  dom. Saj so vsi domovi, ki jih dobijo horjulčki dobri, to že...ampak tale Capijev je prav poseben. Smiley Krasni ste. Smiley Kiss
Logiran

arabrab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #17 : četrtek, 05.02.2009 : 08:46:14 »

ojla,
tako na kratko, maks raste ( zelo - bena je prerasel že za ene 15 cm), je en tak veeelik dobrovoljček, obnašanje je precej boljše, čeprav je še vedno čisto hiperaktiven, z benom se zelooo dobro razumeta in se imata strašno rada, nadpovprečno rad je - in to brez izbirčnosti, tudi kozje brikete npr Cheesy, prav tako strašno rad se lupčka, pestva in sploh divje izkazuje ljubezen (posledično smo vsi v naši družini že malo pohabljeni) sicer pa smo zdravi, veseli, zadovoljni in srečni. vsi - tako štirinožci, kot tudi dvonožci. in pošiljamo velik pozdrav tako v horjul, kot tudi vsem ostalim Kiss

ps 1 : lahko prosim komu pošljem par slikc, da jih da sem gor?
ps 2 : polona, prav lep pozdrav tudi od cerkniške luci, sem včeraj ugotovila da je tudi ona horjulčica, sem vseskozi mislila da je iz gmajnic.... ima se zelo lepo, je pridna, zdrava in zeelooo scrkljana, kot se spodobi pač  Grin
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #18 : četrtek, 05.02.2009 : 21:51:57 »

Kar meni pošlji arabrab na: adaafnazavetisce-horjul.net.   Jih bom objavila z velikim veseljem Smiley
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #19 : sobota, 07.02.2009 : 20:10:51 »

Obljuba dela dolg  Smiley



http://www.moj-album.com/slike/8195224/UZweORyC0gXSkaN3.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/8195224/L0wwDedCaIY9DrrX.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/8195224/JdzznHKDkJrs2TJK.v.jpg
Logiran

Strani: 1 2 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: maks
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines