mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 23:30:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kaj pa letos? Veseli december je ravno za vogalom!
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kaj pa letos? Veseli december je ravno za vogalom!  (Prebrano 1540 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« : petek, 07.11.2008 : 00:01:13 »

Sicer sem že težila v temi o lanskoletnih božično-novoletnih voščilnicah, pa me ni nihče osrečil z odgovorom, zato sprašujem tule: ali  bomo tudi letos naredili podobno akcijo? Koledarji, voščilnice, darila? Čas neusmiljeno beži, bliža se decemberska histerija...

Janaaaaaaaaaaa, help!

LP vsem forumašem    Cool

P.S.: Na stand-by imam že dva cortig mačja koledarja, da jih samo vidite!!!!
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #1 : petek, 07.11.2008 : 01:13:55 »

Jaaaaaaa!!!  Cheesy
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2 : petek, 07.11.2008 : 09:08:27 »

Jaz sem absolutno za!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3 : petek, 07.11.2008 : 09:45:07 »

Vsekakor bo tudi letos bozicni licitatorski koticek, le dobrodelno akcijo moramo zakljuciti.
Lahko racunate na drugo polovico novembra za zacetek akcije.
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #4 : sobota, 08.11.2008 : 19:47:46 »

Komaj čakam! Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5 : petek, 14.11.2008 : 20:11:40 »

Sovrazim obsedenost z darili v "veselem decembru" Angry, zato se mi zdi zelo dobrodosla na primer ideja projekta Krilca, v okviru katerega je mogoce na primer pomagati tudi DZZZ-ju Ljubljana (paket Supertacke). Obstaja kaksna moznost, da bi se dogovorili z Umanotero, ki vodi projekt, tudi za darila, ki bi sla v zep Horjulckom? So mogoce taki dogovori ze potekali ali so mogoce v teku? Menim, da bi bilo kaj takega sploh zdajle pred norim decembrom zelo dobrodoslo ... popravite me, ce razmisljam prevec utopicno ali naivno.

No, ce Horjulckov ne bo med darili Krilc, se bom tega lotila kar sama Smiley. Bom pripravila imaginarni "paketek(-ke)" kot je na primer "brezkrbni teden za kuzka" (in bi bilo to recimo 25 EUR), licno vizitko, denar pa seveda nakazala Horjulu. Najdrazje bi "obdarila", ampak tako, da prvic ne bi izgubljala zivcev za letanje po trgovinah in tuhtanju, kaj naj komu dam, drugic ne bi metala denarja v luft, ker iskreno receno nikomur nic ne manjka in tretjic bi sel tja, kamor je resnicno potreben. Kaj pravite? Bi lahko izvedli kaksno sirso tovrstno akcijo? Huh Ce je se kdo za, z idejami za "paketke" na dan Smiley. Za tekste se lahko javim, vizitke pa ne bi smele biti problem. Se posebej, ce jih bodo Horjulcki tudi letos prodajali. Wink
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #6 : torek, 18.11.2008 : 08:35:17 »

Horjulčkov ni med krilci, je pa DZZŽ Lj tudi super zadeva.
Mene pri krilcih moti, da je dejansko še 5 € zraven za vsaka podarjena krilca administrativnih stroškov. Pri DZZŽ Ljubljana raje kupim kakšno njihovo majčko, pa gre zadeva v prave roke in denar tudi.

Mi obsedenosti z darili nimamo, ker jih zadnja leta delamo sami. Lani smo tako delali Mojčke (enega ima tudi Polona), letos bova s sinom delala povštrčke za vse domače s sivko in timijanom Smiley Darilo (ker denarja ni) dobi samo sine, ostali smo na "špar" programu. En povšterček pa bomo naredili tudi za licitacijo Tongue
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #7 : sreda, 26.11.2008 : 14:32:47 »

Jaz še Dominiki odgovarjam tukaj (sem pooozno zasledila vprašanje) in pa povem vsem ostalim glede novoletnih voščilnic, ki smo jih imeli lani.
Se bom kar kopirala:
Glede tiska pa ne vem če bo mogoče spet zrihtat. Slikce lahko vseeno nove pripravim in očiju tud ne bo problem oblikovat, če kdo tisk zrihta.

No če lahko kdo zrihta tisk, se za ostali dve stvari javim jaz.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kaj pa letos? Veseli december je ravno za vogalom!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines