mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 06:35:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: razčistimo nekaj nejasnosti glede izgubljene postojnske psičke Lane (a.k.a. coko
Strani: 1 2 3 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: razčistimo nekaj nejasnosti glede izgubljene postojnske psičke Lane (a.k.a. coko  (Prebrano 7018 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kajka
novinec
*
Sporočil: 7


« : nedelja, 09.11.2008 : 21:07:50 »

dejmo razjasnit nekaj stvari najprej to piše pero od katje partner skratka stvar je taka vsi ste imel tolk za povedat glede lane zdej pa da se stvar objasni, lana je bila pri nas kratek čas, bila je pri veterinarju in je bila cepljena proti otroškim boleznim in dobila tablete proti glistam, čipa ni dobila ker naj bi ga dobila pri ceplenju proti steklini, brez ovratnice je bila pa iz čisto enostavnega razloga, lana je več ali manj v hiši in ko je v hiši ji damo ovratnico dol ker je enostavno ne prebavlja pač ni je vajena in zakaj bi jo imela gor če ni sile, drugo je pa to da tisti čas ko je lana ušla je bila pri moji materi njeni tašči, tako da ni ušla ne njej ne meni ampak ne iščem izgovorou skratka da še nekaj razčistim vse lepo in prav vi ste se zlajal na katjo in stisnli rep med noge ter zaklenili temo (zelo odrasla poteza (froci)), nimam kaj reč sklepate brez razmišlanja nekateri pač zaupamo informacijam ki jih dobima kar se pa tiče tega da je lana suha je pa tako lana je hiperaktiven pes kar je lastnica zavetišča tudi opazila ampak je bilo verjeto preveč zanimivo da bi napisala tako da ja lana ima VEDNO polno skleda amak pač ne je veliko v gobec ji pa tudi ne morem tiščat in iskal smo jo sporočeno je bilo na radiu, in v veterini ter na oglasnih deskah v bližini, kar se pa tiče sterelizacije pa mislim da je naša odločitev in ne vaša tko da to tud če kdo gre kontrolirat ne bo nič pomagal. Pa naslednjič ko bo tema o kakšnemu psu dajte pomislit da mogoče lastnik ki ima psa kratek čas ne more biti kriv za vse stvari ki jih je pes doživel in glede pasjaka smo se tudi malo narobe razumeli jaz sem rekel da se dela za hišo ograja kjer bomo malo manj v skrbeh kje se naša lana potepa, če pa vam še to ni ušeč pa vabljeni na razgled kdor bo prišel z normalnim odnosom kdor bo pa v začetku "sitn" pa tko ne bo dolgo pri hiši malo se pa morate tudi ljudje zavedat kdo je pri keri hiši gospodar.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 09.11.2008 : 21:09:23 »

ojej... Lips Sealed
Logiran
everlast
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #2 : nedelja, 09.11.2008 : 21:13:57 »

bla, bla, bla Lips Sealed
Slovnica je pa res na nivoju, sem komaj prebrala post Huh
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3 : nedelja, 09.11.2008 : 21:14:39 »

A to je pa modernistični tok zavesti? Shocked
Logiran
kajka
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #4 : nedelja, 09.11.2008 : 21:17:18 »

pa vidm da ste kmetje k ne znaste mislt pa tko pišem
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #5 : nedelja, 09.11.2008 : 21:22:47 »

Samo ene par malenkosti. Kar se tiče gospodarja hiše... v tejle hiši, ki se ji reče mojpes.net, je tut kak gospodar. In s(m)o stalni naseljenci. In tako kot Vi v vaši hiši želite spoštovanje, ga tudi mi v tej "naši" ne le želimo, ampak tudi pričakujemo.

Preden ste tule udrihali na suho, bi si lahko vsaj prebral kako tehnično pravilo te hiše. Eno med njimi je tudi, da se vse teme v rubriki Zavetišča Horjul zaklenejo, ko je zadeva zaključena.

In še ena malenkost. Tudi na internetu se spodobi uporaba slovnice, z vsem kar spada zraven, torej pravilna pisava, velike začetnice, ločila, odstavki in še bi lahko naštevala. In ja, tudi uporaba kulturnega jezika je del reda pri tej naši hiši, ki ji pravimo mojpes.net. Sploh je kulturen jezik dobrodošel med ljudmi, ki se še ne poznajo. Sicer lahko kdo kaj hitro izpade... marsikaj  Lips Sealed

Lep večer želim. Upam, da boste psici namenil več prijaznosti in skrbi, kot ste je nam.
Tjasa
Logiran
everlast
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #6 : nedelja, 09.11.2008 : 21:22:58 »

Prvo si preberi navodila o pisanju in bontonu na forumu, potem se pa oglašaj Angry
Ne vem, a je res tako težko pisati malo bolj slovnično, da te drugi lahko bolje razumejo Undecided
Žalit pa ni treba nikogar, jasno Angry
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #7 : nedelja, 09.11.2008 : 21:24:39 »

Tu ni nobenih kmetov, tu je le ogromno ljudi, ki so z dušo in srcem pri živalih. In vsi, ki poznajo Smetko in njeno delo, ne dvomijo v nobeno njeno odločitev. Tudi jaz ne.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.299


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #8 : nedelja, 09.11.2008 : 21:25:11 »

kajka, nismo v ostariji, zato bos tukaj spostoval dve osnovni pravili:
- tukaj pisemo slovensko!
- dve osebi na eno uporabnisko ime sta prepovedani.

Pravila so na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,1484.0.html

Pricakujem, da bo naslednje sporocilo napisala oseba, ki se je registrirala, da bomo v sporocilu videli velike zacetnice in locila.
Komentarja nimam, saj nisem in ne bom brala neberljivega zmazka, s katerim je zaceta ta tema. kajka, prevedi v berljivo obliko, sicer roma vse v smeti.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : nedelja, 09.11.2008 : 21:30:52 »

Ni problema, bo pač prijava, pa nekaj € več v državni blagajni  Smiley.
Logiran

zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #10 : nedelja, 09.11.2008 : 21:54:06 »

Ne morem verjeti,da po vsem trudu ljudi,ki so na tem forumu,po vseh solzah,ki jih beremo tu in da po mnogo prečutih nočeh zaradi živali,ki se skupaj s človekom borijo za svoj obstoj lahko ti "kajka"kaj takega sploh napišeš?Si sploh prebereš kakršnokoli temo na tem forumu?Mislim,da tu nimaš kaj iskati-resnično.Preveč je preveč.Resnično.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #11 : nedelja, 09.11.2008 : 22:07:42 »

Kaj pa imajo nekateri proti kmetom. To, da kdo ne zna mislit, ni vezano na socialni sloj.
Vsem ostalim pa zelim eno lahko noc
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #12 : nedelja, 09.11.2008 : 22:08:07 »

To so pač ljudje, ki morajo sami sebi zdravit ego z nekimi izpadi na forumu...samo upam, da bo psička vseeno ok.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #13 : nedelja, 09.11.2008 : 22:27:48 »

Naj pomislim, koliko stari tole pišejo...
V katerem razredu OSNOVNE ŠOLE se že učimo pravilne slovnice?
Bi rekla, da sta "katka" kot "pero od katke" stara manj kot 10 let?
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #14 : nedelja, 09.11.2008 : 22:28:44 »

kar se pa tiče sterelizacije pa mislim da je naša odločitev in ne vaša tko da to tud če kdo gre kontrolirat ne bo nič pomagal.

Hm.. pa taka fletna punca je... kolk bodo šele mladički fletkani..... Lips Sealed

http://www.moj-album.com/slike/76039/lLjnnLVZZJmVAP1Q.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/76039/t3eGhcQK7hME7Skp.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/76039/dTswksGhzfIMrHXK.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/76039/qrHs68lnXHjeU7yv.v.jpg

Katarina

Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #15 : nedelja, 09.11.2008 : 22:31:56 »

Fletka! Tongue

Samo, da je baba doma!
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #16 : nedelja, 09.11.2008 : 22:32:54 »

Pa ovratnice tudi zelo očitno ne prenese  Grin
Ni za komentirat!
lp ostržka
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #17 : nedelja, 09.11.2008 : 22:33:46 »

Jao, Xena ...
No, morda jim boš lahko za botro ... Undecided
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #18 : nedelja, 09.11.2008 : 22:42:40 »

Jaz bom pa kar samo Oazo88 citirala:

ojej... Lips Sealed

 Undecided Ojej, prav res!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #19 : ponedeljek, 10.11.2008 : 09:30:08 »

Ti ljudje so pravkar posvojili 7 mesečnega psa podobnega AM. Samo za info.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #20 : ponedeljek, 10.11.2008 : 09:32:24 »

O, kolk bo šele ta užival na svobodi Shocked Angry
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #21 : ponedeljek, 10.11.2008 : 09:42:08 »

Saj ne morem verjeti no Lips Sealed. Sicer pa moram priznati, da še v življenju nisem prebrala taaako dolgega stavka Shocked.

Ljudje nehvaležni, dajte trikrat premisliti predno pišete take klobase (leti na g.Perota).
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #22 : ponedeljek, 10.11.2008 : 10:14:16 »

Ti ljudje so pravkar posvojili 7 mesečnega psa podobnega AM. Samo za info.

Hm, ja, tole: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,217.1110.html#bot je pa res čudno!
V četrtek 6.11. izgubijo psa, v soboto, 8.11. pa 'zdravo jz sm se odločila za am-ja samčka na netu sm zasledila da ga nekdo oddaja' ... 'jutri ga grem pogledat kaj lahko prčakujem, kaj ne je pa baje čistokven to bom takoj vidla' in tako naprej brez vejice in pike in ločil in smisla in še mnogočesa...  Lips Sealed
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #23 : ponedeljek, 10.11.2008 : 10:19:26 »

Ja za tega AM-ja pravi, da ni zanjo, ampak za taščo...jaz svojega mnenja nisem spremenila, kljub temu, da se nekaj ven vleče/ta/jo.
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #24 : ponedeljek, 10.11.2008 : 10:43:24 »

Brez zamere, ampak a lahko prosim nekdo vzame pse tem ljudem?  Shocked
Res nočem biti žaljiva, ampak ali naj se zresnejo, vključno z znanjem slovenčine, ali pa naj nehajo posvajat in izgubljat pse oziroma izgubljat pse in čez dva dni posvajat nove.
Grozljivka!!! Angry

LP
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #25 : ponedeljek, 10.11.2008 : 12:22:46 »

Pa kaj če je AM za taščo. A ni ravno tašča izgubila Lano? In če ji je uspela uiti Lana, ji bo AM, ki verjetno ni strašno lepo vzgojen, tako kot ni vzgojen prav noben pes, ki se oddaja zaradi "pomankanja časa", uhajal še toliko bolj. U pa strašno fletni mladički bojo iz te kombinacije.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #26 : ponedeljek, 10.11.2008 : 12:48:29 »

Katka nekako utihnila... Kdo je zdaj stisnil rep med noge, ha?
Logiran
andrejaa
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 55


« Odgovor #27 : ponedeljek, 10.11.2008 : 12:51:02 »

A se vam ne zdi, da se nekdo dela norce iz vseh , ki se trudijo pomagati živalim? MOrda pa v deželici pod Alpami res živijo še vedno butalci?? Žalostno za pse, da pridejo v roke tako neodgovornim ljudem. Sploh ni čudno, da so neubogljivi in da uhajajo. Sad
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #28 : ponedeljek, 10.11.2008 : 15:16:53 »

Če sem prav razumela, je šla Lana nazaj k uradnemu (prvemu) lastniku in bo zdaj z njo vse v redu?

Ta lastnik jo je očitno pred nekaj dnevi oddal kajki, kar pa se je izkazalo za slabo in jo je vzel zdaj nazaj? Dobil je (brez dvoma) obilo informacij, kako skrbeti za psa in jih bo v prihodnje upošteval. Lana pa ga pozna in ga ima rada.

Pravljica s srečnim koncem...  Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #29 : ponedeljek, 10.11.2008 : 15:50:37 »

ej vis in nox - res upam, da bo v tej pravljici tako!
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #30 : ponedeljek, 10.11.2008 : 19:06:37 »

Nisem blond ampak po pravici povem, da čisto nič ne razumem. Kajka je zgubila psa, čez dva dni hotela drugega, se spomnila, da je Čoko njena in jo hotela nazaj, drugega psa še vedno hoče, Čoko je šla enemu drugemu lastniku, kajka se nekaj razburja, en pero nekaj razlaga v jeziku, ki ga ne razumem, pa ena prijava bo. Res mi ni nič jsano ampak upam, da s Čoko vse uredu.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #31 : ponedeljek, 10.11.2008 : 19:11:31 »

Res mi ni nič jsano ampak upam, da s Čoko vse uredu.
Jaz sem blond, ampak... Moj podpis.
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #32 : ponedeljek, 10.11.2008 : 19:46:06 »

Jaz sicer nisem čisto razumela kaj se je dogajalo...
Če prav razumem je Čoko šla k nekemu drugemu človeku, ne k kajki.. Huh

Upam, da je s Čoko zdaj vse ok. Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #33 : ponedeljek, 10.11.2008 : 19:56:47 »

Jzs, menda ne mislite, da sem psa vrnila kretenu?

kajka je punca od lastnika, koga ona posvaja ali pa tudi ne, mi je v bistvu vseeno. Z lastnikom sva se vse zmenila, verjamem pa, da je ego prizadet, če te nekdo postavi pred nekaj dejstev in ti zaračuna stroške, nastale z izletom mladiča v neznano. Verjamem, da psičko zdaj pazijo in da bo sterilizirana. Ker pa nisem 100% v nič več, bom preverila, kako je z njo čez nekaj časa.
A prijava? Psica je bila neoznačena po tretjem mesecu starosti in brez nadzora. Dovolj za plačat kar lep kup €, če te kdo prijavi in če uradni veterinar opravi svoje delo. Moji ga. Torej - če ne gre zlepa in je ego preveč prizadet, gre lahko tudi drugače. Važno, da gre, a ne?
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #34 : ponedeljek, 10.11.2008 : 19:59:35 »

Sem prepričana, da sva se z lastnikom razumela, kaj hočeva drug drugemu povedat. Očitno je tudi, da se ne bo več javil, torej zaklepam temo. Če bo hotel povedat še kaj, bo gotovo našel način.
Logiran

Strani: 1 2 3 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: razčistimo nekaj nejasnosti glede izgubljene postojnske psičke Lane (a.k.a. coko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines