mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:04:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: maks
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: maks  (Prebrano 6109 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #15 : torek, 04.11.2008 : 14:40:26 »

In zdej bo polovica foruma vzdihnila aaaajaaaaaa, zdej pa vem (tista polovica, ki do sedaj ni vedela seveda)..... Grin Grin
Prav lušno vas je brat, cunamiji Wink
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #16 : torek, 04.11.2008 : 18:18:22 »

Jaz sicer nisem en iiiiiiii osebek, ampak za Capija sem pa tok vesela, da bom prav še enkrat napisala iiiiiiii Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Nikoli si ne bi mislila, da bo Capek dobil tak krasen  dom. Saj so vsi domovi, ki jih dobijo horjulčki dobri, to že...ampak tale Capijev je prav poseben. Smiley Krasni ste. Smiley Kiss
Logiran

arabrab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #17 : četrtek, 05.02.2009 : 08:46:14 »

ojla,
tako na kratko, maks raste ( zelo - bena je prerasel že za ene 15 cm), je en tak veeelik dobrovoljček, obnašanje je precej boljše, čeprav je še vedno čisto hiperaktiven, z benom se zelooo dobro razumeta in se imata strašno rada, nadpovprečno rad je - in to brez izbirčnosti, tudi kozje brikete npr Cheesy, prav tako strašno rad se lupčka, pestva in sploh divje izkazuje ljubezen (posledično smo vsi v naši družini že malo pohabljeni) sicer pa smo zdravi, veseli, zadovoljni in srečni. vsi - tako štirinožci, kot tudi dvonožci. in pošiljamo velik pozdrav tako v horjul, kot tudi vsem ostalim Kiss

ps 1 : lahko prosim komu pošljem par slikc, da jih da sem gor?
ps 2 : polona, prav lep pozdrav tudi od cerkniške luci, sem včeraj ugotovila da je tudi ona horjulčica, sem vseskozi mislila da je iz gmajnic.... ima se zelo lepo, je pridna, zdrava in zeelooo scrkljana, kot se spodobi pač  Grin
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #18 : četrtek, 05.02.2009 : 21:51:57 »

Kar meni pošlji arabrab na: adaafnazavetisce-horjul.net.   Jih bom objavila z velikim veseljem Smiley
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #19 : sobota, 07.02.2009 : 20:10:51 »

Obljuba dela dolg  Smiley



http://www.moj-album.com/slike/8195224/UZweORyC0gXSkaN3.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/8195224/L0wwDedCaIY9DrrX.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/8195224/JdzznHKDkJrs2TJK.v.jpg
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: maks
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines