mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:17:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Avica in Skipi in en kup mačk
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 28   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avica in Skipi in en kup mačk  (Prebrano 88060 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« : torek, 11.11.2008 : 15:19:05 »

Kooončno se javljamo tudi mi Smiley. Kaj naj sploh napišem? Da se imamo skupaj super, da se imamo boljše kot kdajkoli prej, ko nas je bilo še manj Roll Eyes. Da sta oba psa zlata, pridna, tanajtaboljša ever. Da si nisem mislila, da bom imela kdaj sploh boljšega psa kot je Ave, potem je pa prišel Skipi v familijo Tongue. V glavnem, radi se mamo Kiss. Povsod gremo skupaj, če se le da. Ave je imela nekaj zdravstvenih težavi, pa smo vse uspeli rešit. Ima sicer alergijo na hrano, pa smo na dietnih briketkih, pa je zadeva rešena. Pa Skipijeve žaloste učke so se spremenile v nagajive in zelo nedolžne, kadar kaj ušpiči Roll Eyes Grin. Naprimer muce za vratno gubo nosi naokrog ali pa se dela neumnega, kadar je treba dol iz kavča Grin.

Za Skipa lahko povem še to, da je zelo napredoval odkar je prišel k nam. Ave ga je pripravila do tega, da se je povsem razživel in se igrata med sabo kot dva mladička, tečeta, se lovita, ravsata, včasih tudi malo stepeta, pa potem jaz posežem vmes, če je treba. Drugače se pa zelo dobro razumeta in sta precej navezana en na drugega. Skip je tudi drugače postal navihan in malo nagajiv, ga je treba že kar vzgajat Roll Eyes. Je pa ena pasja afna, včasih take ušpiči, da se moreš, da se mu ne bi smejal Cheesy Grin. Pa vse ponavlja za Ave seveda. Ga je naučila že kar nekaj fajn zadev (npr. skočit v avto,počakat na hodniku, da obrišemo tačke) pa seveda vse tiste, katere se ne sme Roll Eyes.

Pa še malo slikic, da ne bom samo nakladala Tongue

Na vikendu mojih staršev na Dolenjskem uživamo vsaj en dan v vikendu od poletja do jeseni:


http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/XkHpsbCPeZWxJl0T.v.jpg
http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/2DYhwPeJaDx3a41P.v.jpg
http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/Btm2h3BRXn2VEPEl.v.jpg

Nekaj kavčarskih:
http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/PpGhah6aYwGBtiAx.v.jpg
http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/dnEIkjVkyDEs0Mf6.v.jpg

Pa še nekaj na temo - Skipi afna Cheesy

Takole na hrbtu on spi Grin:
http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/8QBgHNnHaLCOvSXz.v.jpg

Tukaj je pa svojo veliko rit zbasal v mačje ležišče in verjetno si misli, da je navečji revež na svetu, ker mu ne privoščimo ene take taprave pasje mehke rožice Grin:
http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/5vvbQYyapBi0TFgZ.v.jpg
http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/gqjzOoCbvBmHarLh.v.jpg
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1 : torek, 11.11.2008 : 15:31:06 »

Lepoooooo Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #2 : torek, 11.11.2008 : 15:39:56 »

A veš da sta mi bila oba vedno zeloooo všeč.
In se mi zdi,da sta ful lep par  Cheesy

Me pa zanima kako zgleda v stanovanju,ko se ti dva večja psa stepeta  Grin
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #3 : torek, 11.11.2008 : 15:59:19 »

king-roy, ne vem kako zgleda Tongue. Ker jima tega ne pustim Smiley. Vsak dan gremo vsaj na en dolg sprehod oziroma nekam, kjer se lahko zletata in je doma potem mir. Sej se ravsata tudi doma, ampka v mejah normale in da ne skačeta in se zaletavata povsod naokrog. Če presežeta mejo in se preveč razigrata, umirim duhove ali pa ju celo ločim, če ne pomaga. Ampak po večini ni treba, ker nista hiperaktivne sorte. Če dobita dovolj gibanja zunaj, notri večino časa ležita. Saj prav stepeta se pa v bistvu ne. Včasih opazim, da ravsanje preseže prijateljski odnos in se gresta za prevlado. Ampak tukaj ni dileme. Ave je šefica Smiley.
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #4 : torek, 11.11.2008 : 16:29:55 »

Sta pa res lepotca, oba!!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5 : torek, 11.11.2008 : 16:52:23 »

Ja to pa res. Ta dva psa sta res pridna. Smiley  Včeraj sem jih imela priložnost spoznat. Videla sem Skipija, to mazo. Ave je pa kot ena velika baba. In ja, res je šefica  Roll Eyes  Zelo se imata rada in na sploh vsi v tej družini. Pa tolk jih je Cheesy. Kamorkoli si pogledal, je ležalo kaj kosmatega, majhnega, velikega, predvsem z dolgimi nogami. Mi smo se načvekali, medtem ko so živali odsanjale že kakšno kitico. Pa na sprehodu smo tudi bili. Za Skipa sploh ne veš, da ga imaš na povodcu. To je tako priden kuža, skoraj preveč priden zame  Wink. Ne vem no, a so vsi Horjulčki takole pridni  Roll Eyes.

Royalty, hvala za povabilo! Stisni ene par  Kiss  vsem po vrsti.

Pa še dokaz, da sem bila res s Skipijem. Upam, da mi Royalti ne bo zamerila, ker bom prilepila slikci.  Wink 

Slika 1: Tako smo se božali do onemoglosti  Roll Eyes.
Slika 2: Pa pogovorili smo se tudi  Kiss


* skiper maza.jpg (35.29 KB, 300x300 - pogledano 1550 krat.)

* pogovor.jpg (35.62 KB, 300x300 - pogledano 1555 krat.)
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #6 : torek, 11.11.2008 : 17:34:11 »

moonbeam, veš da ne zamerim Kiss. Slikice so prav lušne, Skipi se bi itak skoz samo crkljal. Tudi vaju je bilo prijetno spoznati, taki ki jih naš zverinjak Roll Eyes ne moti, so pri nas vedno dobrodošli  Smiley.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #7 : torek, 11.11.2008 : 19:20:12 »

super fine slikice - mene sta pa v soboto v šoli v smeh spravljala... Ave lepotica - sem še zdaj prepričana, da je bil moj Skoki tako priden, ker sem ga posadila med njo in Pegico (je v obe zaljubljen Roll Eyes), in Skip mala krota, ki se ji ni ljubilo popolnom nič (no, mogoče bi on kako bedarijo - šolskih zadev pa nikakor ne Cheesy).

lp, maja Smiley
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #8 : torek, 11.11.2008 : 19:35:36 »

Nismo vsi taki piflarji, kot eni drugi, ane Roll Eyes Tongue. Se je ata pritoževal, da sta bila oba v šoli precej razpuščena ja - pa da sem jaz kriva, itak Roll Eyes. Priznamo, da nismo prav veliko vadili doma med počitnicami. Smo počitnice vzeli dobesedno Roll Eyes. Imamo jutri popoldan rezerviran termin, da mal notri prinesemo - beri gremo na sprehod, kjer bomo delali intenzivne vaje Tongue.

Drugače pa...Ave je ful navezana na naju in jo težko kjerkoli pustim. Če je privezana tuli, če ni privezana lazi za mano in ji beseda počakaj čist nič ne pomeni. Skipi je pa spet zgodba zase, njegovo pozornost pa malo težje pridobiš. Na hrano oziroma priboljške ne pali preveč, ker ni ješč pes. On bi mal sošolke in sošolce ovohaval, pa se igral, pa markiral...
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #9 : torek, 11.11.2008 : 19:40:46 »

O, mi smo jutri dopoldne tudi doma Smiley
Če boste kje na relaciji merkator-papirnica, bi se lahko dobili za malo igranja.
Če seveda ne boste preveč intenzivno šolske snovi ponavljali. Šola in učenje je na prvem mestu Wink
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #10 : torek, 11.11.2008 : 19:46:09 »

Iii kok sta luštna!! Kiss Kiss

Še v mojem imenu jima daj  Kiss čeprav ju ne poznam! Grin Wink
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #11 : torek, 11.11.2008 : 19:54:35 »

O, mi smo jutri dopoldne tudi doma Smiley
Če boste kje na relaciji merkator-papirnica, bi se lahko dobili za malo igranja.
Če seveda ne boste preveč intenzivno šolske snovi ponavljali. Šola in učenje je na prvem mestu Wink

Imaš ZS Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #12 : sreda, 12.11.2008 : 16:46:29 »

III, super slikice  Kiss moonbeam, vidim, da imaš talent za pogovore s psi  Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #13 : sreda, 12.11.2008 : 17:06:29 »

He he. Pogovarjat se s psom pa ni nobena umetnost. Se vsedes dol in zacnes cvekat. Pogovor z macko je sele zanimiv  Roll Eyes  Skipi, upam da te kmalu spet vidim in ostalo kompanijo. Zdaj se sigurno stiskate na kavcu  Kiss.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #14 : sreda, 12.11.2008 : 19:01:12 »

Ampak kako Skipi zbrano posluša Irino Grin
Luštna sta ful oba, pa muce tud Smiley
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 28   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Avica in Skipi in en kup mačk
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines