mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 18:06:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Upsi - Škofja Loka
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Upsi - Škofja Loka  (Prebrano 24520 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #30 : petek, 14.11.2008 : 15:08:38 »

Mene pa na Golluma spominja. Kiss
Lastnik? Hm, ce je do zdaj tako "skrbel" zanjo, potem je ze boljse, da najde novega. Lips Sealed
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #31 : petek, 14.11.2008 : 16:14:18 »

Ajej  Undecided  Zdaj, ko je na varnem, bo imela voljo se borit. Drži se pikica  Kiss
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #32 : petek, 14.11.2008 : 16:44:11 »

 Lips Sealed
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #33 : petek, 14.11.2008 : 19:58:15 »

Ja,točno taki so mladiči preprodajalcev,včasih še slabši.

Ni popolnoma za nič iiiiiiiiiiiii in oooooooooooooh in sploh,ampak je za bruhat in mafijo za j...a potegnit,barabe.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #34 : petek, 14.11.2008 : 21:28:29 »

In kako potem preprodajalci prodajo takega mladiča? Verjetno enega prodajo, pet jim jih pa pogine-in še vedno so na profitu, očitno.

Še enkrat: niso krivi samo preprodajalci, še bolj so krivi tisti, ki kupujejo od njih!
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #35 : petek, 14.11.2008 : 22:05:11 »

Ja, tak se ti pa res zasmili in ga hoces resiti in ga kupis, ane.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #36 : petek, 14.11.2008 : 22:07:32 »

Ja,toèno taki so mladièi preprodajalcev,vèasih še slabši.

Ni popolnoma za niè iiiiiiiiiiiii in oooooooooooooh in sploh,ampak je za bruhat in mafijo za j...a potegnit,barabe.


in ljudstvo, ki take mladičke kupuje ti razlaga kako so fajn prišparali, ker oni pa itak ne rabijo rodovnika... Angry ker je le nek butast kos papirja Angry Angry

upam, da bo. pa da ne bo preveč zaljubljenih kretenov težilo po telefonu Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #37 : petek, 14.11.2008 : 22:17:04 »

vis in nox, tisti, ki jim poginejo, gredo v zmrzovalnik in jih zamenjajo za nove (saj poznas reklamacijske stose?), tako se zgodi tudi s tistimi, ki poginejo sele pri kupcih, ce jih le-ti prinesejo nazaj (poginule in zmrznjene, seveda).

Sicer pa, ja. Tole je lahko tic ali mis, verjetno pa je nemska bokserka. Kaj je kupoval kupec in kot kaj mu je bila psica prodana, sam bog ve, kot se zaenkrat tudi se ne ve povsem, v kaj bo zrastla. Stara zagotovo ni dovolj, da bi sla od matere. Lahko pa racunate, da je sla iz legla veliko prej, kot jo je dobila Smet in verjetno je ze prepotovala nekaj sto kilometrov.

In ja ... Prodajalci prodajajo takele mladice za med in brez vsakrsnih tezav. Le poglejte jo. Pa se naslednjic, ko bo koga prijelo, da bi poklical na kaksno tel. stevilko, ki se pojavlja pri mnozici pasem, zamislite ... Nad seboj. In preberite kaj. O puppy millih, o izkoriscanju psic, o zivem blagu ...
Seveda tole ne leti na komentatorje v tej temi, temvec na potencialne kupce, ki seveda cekirajo vse, kar bi jim pripeljalo psa cim prej in za cim manj denarja v njihovo narocje.

Pa se ... Prav ta trenutek se zagotovo v kaksni slovenski druzini menijo, kako bodo jutri zjutraj poklicali na tako tel. in popoldan ze drzali v rokah takole kepico. Samo en prodajalec je v letu 2006 prodal okrog 2000 takihle kep. Lahko racunate, da je takih trgovcev pri nas kaksnih 20. Eni vec prodajo, drugi manj, vsak dan v letu pa zagotovo nekaj revezev zamenja lastnika. Koliko jih ne prezivi prvega tedna v novem domu ali pa sploh prihoda do novega doma in kaj se dogaja z njihovimi materami v casu produkcije mladicev, si lahko predstavljate.

Nisem zelela tukaj razpredat o preprodaji, ker pa nekateri scene ne poznate, je prav, da izveste kaj tudi o tem.
Nadaljujemo lahko debato v rubriki o preprodajalcih, tole pa prepustimo mali progasti mrcini.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #38 : sobota, 15.11.2008 : 13:14:25 »

Tamala še vedno ni izven nevarnosti za predčasno končat življenje, je pa boljše. To še vedno ne pomeni, da me lahko kdorkoli kliče razen lastnika, pa še ta ne zato, da jo dobi nazaj, bi rekla. Ampak bom vseeno vesela, če bo poklical  Smiley.
Logiran

nanaa
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #39 : sobota, 15.11.2008 : 19:20:34 »

kako gre kaj "tamali"?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #40 : sobota, 15.11.2008 : 19:25:22 »

Objavljeno danes ob 13.14:

Tamala še vedno ni izven nevarnosti za predčasno končat življenje, je pa boljše.
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #41 : sobota, 15.11.2008 : 19:35:04 »

Nooo ampak,  zdaj je že 19:35 Tongue Roll Eyes

Logiran

nanaa
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #42 : sobota, 15.11.2008 : 19:57:12 »

upam, da ji bo uspelo, - obema "tamali" in Poloni.
Logiran
nanaa
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #43 : ponedeljek, 17.11.2008 : 07:31:08 »

vidim, da je "tamala" dobila ime - Upsi, ja, glede njene usode ji pristaja.
kako pa kaj njeno stanje?je kaj boljše?
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #44 : ponedeljek, 17.11.2008 : 08:42:25 »

Ojoj, kakšen shiran knedlček. Držimo pesti zanjo. Ostalih komentarjev se bom vzdržala Angry
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Upsi - Škofja Loka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines