mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 10:07:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Upsi - Škofja Loka
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Upsi - Škofja Loka  (Prebrano 24529 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Teya
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #90 : sobota, 22.11.2008 : 15:40:54 »

Res sta cukra...najbolje, da gresta v paketu Wink
Logiran
josephine
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 61


« Odgovor #91 : sobota, 22.11.2008 : 22:19:36 »

Smeti, se da tole bitje sposodit za kako popoldne za moje mačke zgonit? Tongue
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #92 : ponedeljek, 24.11.2008 : 20:05:19 »

nimam besed Cry
super sta, oba...
Logiran
mali
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #93 : sreda, 26.11.2008 : 00:36:46 »

pozdravljeni ze dalj casa spremljam vaso internetno stran pred enim letom se zaradi bolezni izgubila skotskega ovcarja ko sem zagledala to bitjece mi je srce kar poskocilo in me zanima ce je se za oddat.Hvala za informacije lep pozdrav doma pa imam tudi najdencka maltezana.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #94 : sreda, 26.11.2008 : 02:04:27 »

...ko sem zagledala to bitjece mi je srce kar poskocilo in me zanima ce je se za oddat.

Ne vem, kako skače srce, če se nekomu teme o psu niti brat očitno ne da  Roll Eyes
V prvem postu piše naslednje namreč:

Ne me klicat do nadaljnjega, razen lastnika.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #95 : sreda, 26.11.2008 : 10:59:31 »

Mali, nekje imaš link do filmčka... poglej si ga, se vidi, kako je Upsi še uboga. Majceno okrevajoče bitjece. Verjamem, da bo Smetka napisala, ko bo za oddat. Rezervacij ne sprejema, ker bi potem lahko samo še čakalne liste sestavljala - ta se je prijavil, drugi se odjavlja, tretji sprašuje, če lahko preskoči drugega... Tako ne gre...
Spremljaj temo in se javi, ko bo povedano, da išče nov dom. Vmes pa poglej še ostale - mogoče se pa v srce usede še kak tak, ki že išče dom. Wink
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #96 : nedelja, 30.11.2008 : 11:31:18 »

Tale Pšatek je pa res frajer Cheesy Ima vse horjulske prebivalce pod kontrolo Grin
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #97 : četrtek, 04.12.2008 : 07:48:01 »

Kako je kaj Upsi.. Smetka nič ne javlja..jo bo pomoje kar obdržala za družbo Pšatku Smiley

Ne, resno, kako je tamala, a ste pljučnico zrihtal?
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #98 : četrtek, 04.12.2008 : 08:14:18 »

Če bi bilo kaj novega in ko bo kaj novega, bo Smetka sigurno napisala.
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #99 : četrtek, 04.12.2008 : 09:17:41 »

vprašat se pa ne sme ane... Huh
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #100 : četrtek, 04.12.2008 : 09:19:45 »

kastelecu, ne se počutit napadeno takoj. Seveda se sme vprašat, sme se pa tudi povedat, da imajo v zavetišču ful dela in da pač napišejo, ko je kaj za napisat, ne pa kar tako.
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #101 : četrtek, 04.12.2008 : 09:42:40 »

pa zala_ ... če ne razumem tega.. človek samo dobronamerno izpostavi vprašanja.. ker ne vem koliko časa traja pljučnica pri psih, ne kako se zdravi, ne nič..

Seveda razumem da je ful dela..in ne moreš si predstavljati kako spoštujem to delo..in takoj bi pomagala, da sem kje v bližini in zelo se želim malo bolj izobrazit v tej smeri - oskrbi povoženih, zanemarjenih, bolnih živali..pač sem zgrešila šolo in namesto veterine zaključila gimnazijo..

A kdo mogoče ve, ali je v Škofji Loki kakšno delujoče zavetišče za živali?
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #102 : četrtek, 04.12.2008 : 09:46:59 »

kastelecu, razumem da hočeš kaj novega izvedet. Ampak pričakovat, da ti bo tule vedno kdo odgovoril... mojpes.net je več kot le Kajin kotiček - tudi v drugih delih lahko marsikaj vprašaš in izveš (in prebereš, ker je na veliko vprašanj moč odgovore najti v preteklih postih).

Ne, v Škofji Loki ni zavetišča, spadata Loka in Kranj pod Horjul. Delujemo pa na tem področju punce iz društva Žverca - če želiš pomagat, si več kot dobrodošla, da se včlaniš (www.zverca.si)
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #103 : četrtek, 04.12.2008 : 10:19:14 »

pregledala, videla..

ne se jezit, ker niam nič veze z Upsi - ampak ne vem kje vprašat, Zala_ a ti si predsednica ane, kakor sem na koncu statuta prebrala.. Samo eno vpr.: a se samo z mucki ukvarjate?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #104 : četrtek, 04.12.2008 : 10:24:02 »

Veš, kastelecu, ne me narobe razumet - ampak če želiš ZARES kaj izvedet o neki organizaciji ker si to tako močno želiš in te zanima in bi zato dala dušo in srce, zagotovo tam obstaja kakšen mail ali telefon. Pa kakšen iskalnik na forumu. Ali pa gugl, bohnedaj.  Shocked

Sori, mene imajo za neskončno potrpežljivo osebo, toda začenjaš me spominjat na ubogega Jimmija - anglček cukrček, toda ko zagrabiš, ne znaš odnehat  Wink Pa ne tega jemat kot osebni napad, raje kot zelo prijateljski nasvet, kaj bi lahko korigirala pri sebi, da bi te tudi drugi sprejeli na način, kot si to sama želiš.

Dajte moderatorji tole zbrisat, se opravičujem za smetenje Smiley

Upsici pa  Kiss  Kiss  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Upsi - Škofja Loka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines