mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:09:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca Vixi/Kranj
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Muca Vixi/Kranj  (Prebrano 31457 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #75 : petek, 05.12.2008 : 18:56:01 »

Čestitke! Cheesy
Tud pri nas je tako (mislim da je Xena bolj Glujine sorte kot huskyjevske Tongue) - zunaj ko vidi kakšnega bi tekla za njimi, doma pa z Zlatkotom skupaj spita v košarici in si grejeta riti.

Veliko lepih trenutkov skupaj vam želim! Kiss
Logiran
everlast
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #76 : petek, 05.12.2008 : 21:45:10 »

Xena - mačkarca Cheesy
Čestitke Wink Kiss
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #77 : petek, 05.12.2008 : 21:48:25 »

Vau!! Cheesy Tole je pa odlična novica.
Presenečena in zelo vesela za Vixi in Xeno Smiley Uživajte in srečno! Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #78 : petek, 05.12.2008 : 22:12:20 »

Veselaaa!  Cheesy
Xenaaaa, kdo bi si mislil, a ne?? Pa sej smo vedli. Samo vprašanje časa - praskalnik v spalnici. Tongue
Jaz sem te imela sicer na sumu, da boš une tri iz Mašine sobe popokala, sicer je pa še cajt, verjetno ne bodo pobegnili...

Super si, čestiiiitke za vdajo! Cheesy
Pa Vixi čestitke za novo rojstvo, srečki mali!

P.s.: Nooo, kdo zdej rabi tisti rep za rezervne dele, ha?
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #79 : petek, 05.12.2008 : 22:33:54 »

 Smiley  Kakšna lepa novica!  Smiley Smiley
Ve mačkarice nas boste itak vse počasi prepričale, da k nekaj psom nujno paše še kakšna muca do dve. Mene velikokrat kakšna čisto navduši.  Ampak brez panike,  pri nas še nismo tako daleč - je pa tale  Xena je res inspiracija! Cheesy
Bomo z zanimanjem spremljali napredek. Če bodo popustili trije bojevniki, potem bo vsak.
Xena, miši v želodcu ti bo pa itak Vixi pojedla, tako da nič bat... Wink    Fil špass!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #80 : petek, 05.12.2008 : 23:40:32 »

Katarina, zelo sem vesela tvoje odlocitve Kiss oz. Vixinega novega rojstva. Ko sem prebrala, kaksna bo njena usoda, sem jokala ko dez, potem pa presenecenje ... Cheesy Prepricana sem, da bo vse OK in da se boste lepo ujeli! Vsekakor drzimo tacke!
Ve mačkarice nas boste itak vse počasi prepričale, da k nekaj psom nujno paše še kakšna muca do dve. Mene velikokrat kakšna čisto navduši. 
To mi je pa zelo znano Roll Eyes. Sem cisto pasja, a tudi muckam bi z veseljem nudila vse in se meckala z njimi ... vcasih, ko jih gledam, bi kar vse iz Horjula pripeljala ... no, seveda, vsaj eno in potem morda se kaksno. Imam pa en ogromen problem, ki je hkrati edini, ki me onemogoca - moj dragi, sicer navdusen nad mucami, je alergicen na macjo dlako Cry Pocasi mu "kapljam", da bi bilo dobro probat, da bo morda minilo, ce bo mal potrpel ... mogoce pa to uresniciva enkrat. Ostalim pa, ki se se opogumljate, pravim, kar v akcijo, tako kot Xena! Wink
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #81 : sobota, 06.12.2008 : 09:51:43 »

SunnyDay, mene mačja alergija ni minila, me je pa pasja zagotovo tam nekje po 3 - 4 mesecih, ko je bila Pega pri nas. Grin
Tako da možu kar razloži, da se splača sprobat Tongue
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #82 : sobota, 06.12.2008 : 13:58:37 »

Imam pa en ogromen problem, ki je hkrati edini, ki me onemogoca - moj dragi, sicer navdusen nad mucami, je alergicen na macjo dlako Cry Pocasi mu "kapljam", da bi bilo dobro probat, da bo morda minilo, ce bo mal potrpel ... mogoce pa to uresniciva enkrat.

homeopatija Wink - mene so porihtal
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #83 : sobota, 06.12.2008 : 14:35:28 »

SunnyDay, mene mačja alergija ni minila, me je pa pasja zagotovo tam nekje po 3 - 4 mesecih, ko je bila Pega pri nas. Grin
Saj je bila pasja tudi sprva problem, tako da sem se že tragikomično govorila, da se bom morala odločit med njim in psom  Roll Eyes Cheesy, a  zdaj je povsem OK. Reakcije pa vendarle niso bile tako hude.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #84 : sobota, 06.12.2008 : 20:50:05 »

Na, evo ... pa je padla se ena "pasja trdnjava". Te macke bodo res okupirale cel svet ...  Tongue

Spela Marela Xeni in ostalim kompanjonom sporoca, da kljub temu, da se na prvi pogled zdi, da so macke za pozret niti niso tako svoh. Ce prav pomislis, se da z njimi povsem fajn sobivati, se posebej, kadar zlezejo kam kamor ne bi smele, si postrezejo s priboljski, ki pa jih - jasno - bratsko razdelijo tudi med pasji del bratovscine.

Tebi Katarina, pa cestitke za novo clanico.  Kiss
m & co.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #85 : sobota, 06.12.2008 : 20:57:53 »

A so pri Xeni še vsi živi? Mene malo skrbi, da ne bo začetna jaga predolga ... Ampak sem Sančota hipnotizirala in mu sedaj sugeriram, da si ničesar ne želi bolj kot ene mačke.  Tongue
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #86 : nedelja, 07.12.2008 : 22:22:42 »

Se ščipam, pa še nisem ziher, da ne sanjam. Bom jutri še enkrat preverila Cheesy Grin

Iskrene čestitke Xeni in Vixi seveda tudi Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #87 : nedelja, 07.12.2008 : 22:25:21 »

Vixi je še tu, počasi, počasi...  Smiley.
Logiran

chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #88 : ponedeljek, 08.12.2008 : 10:25:50 »

lepo vas je brat...srečno Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #89 : ponedeljek, 08.12.2008 : 11:31:32 »

Vixi je še tu, počasi, počasi... Smiley.

Da ne boste slučajno pomislili, da sem si premislila! Pripravljam začetni bivalni prostor za mačkico, ki bo za uvajanje - kopalnica. Tu pa pridemo do problema : wc pokrov je šel pred časom rakom žvižgat, kar pomeni, da je zadeva potencialno nevarna, če bi se mačkica lotila temeljitega raziskovanja.

Imamo kje koga, ki bi mi bil v kratkem pripravljen pritrditi novo wc školjko S POKOROVOM, jaz pa v zameno nakažem nekaj evrčkov Horjulčkom? Školjko seveda priskrbim jaz...

In tako se mi je porodila nova ideja - med vami je gotovo veliko hišnih mojstrov in ni nas malo, ki take mojstre potrebujemo... kaj če bi nekako sodelovali? Ne vem ali bi se za to odprla kaka posebna tema kot napr. "Božični hišni mojstri" ali kaj podobnega, kjer bi se javili tisti, ki potrebujejo kako tako "storitev" in ko bi se našel primeren izvajalec, bi se storitev opravila, nekaj evrčkov pa bi kapnilo našim brezdomnim prijateljem... Kaj menite?

Katarina
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca Vixi/Kranj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines