mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 02:27:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Čipko - sprejet čipiran pes...
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čipko - sprejet čipiran pes...  (Prebrano 27789 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #45 : nedelja, 23.11.2008 : 16:32:33 »

Sem pisala in pisala in popravljala, pa vidim, da bi napisala enak post kot king-roy pred mano sram
Jaz tudi.
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #46 : nedelja, 23.11.2008 : 17:14:15 »

Predvidevam, da se z mucki razume? ... Pa da imam še vsaj malo časa in vsaj še toliko možnosti...
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #47 : nedelja, 23.11.2008 : 19:17:16 »

Smetka, ves da psa ne morem posvojit, ker nimam kam z njim, ker sem malo tu in malo tam.... Bom pa placala operacijo če se najde nekdo, ki bi mu nudil topel dom. Pa ni vraga, da ne bi resili se te pasje duse. Pridem naslednji teden ali pa po nekom posljem.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #48 : nedelja, 23.11.2008 : 22:26:45 »

Si ne morem pomagat, da ne bi samo sebe komentirala. Tole je realno stanje. Nihče niti komentira ne, ko je kaj takega... nekaj ljudi je v Sloveniji in teh nekaj naj bi imelo in skrbelo za vse... niti enega ni, ki bi imel en mali prostor za eno malo posteljo in enega malega nezahtevnega prijetnega psa, ki mu je treba plačat operacijo in preživet z njim še kakšni dve ali tri leta.
Še poste skladam samo jaz.

Eh, ko je pa toliko ''če''-jev... Če bi imela kaj več od študentskega budžeta, če bi imela več časa, če bi vedela kako bi reagirala Glu, če bi imela večji avto s prostorom za dva psa, če... Nekega dne zagotovo, za Čipkota žal prepozno Sad
Ni pa fer, da ljudje zavržejo žival in težke odločitve prevalijo na ramena drugih.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #49 : ponedeljek, 24.11.2008 : 00:31:03 »

ja, res je lep ta svet. Čipko je pravzaprav en majhen, lušten pes...sem si ga po fotkah predstavljala precej večjega, v resnici pa je precej micen  Smiley Ne laja, se ne razburja, ni zahteven, repek miga sto na uro, ko je cas za izpust. Se pride tudi pocrkljat, drugi psi ga ne zanimajo...taksen fajn pes, za katerega kar pozabis, da je sploh v zavetiscu.
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #50 : ponedeljek, 24.11.2008 : 10:35:33 »

No pol pa dajmo ljudje poskusat kuzku pomagat.  Sigurno je nekdo nekje, ki ima prostor za njega.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #51 : ponedeljek, 24.11.2008 : 10:39:24 »

Se sme poslati e-maile naokrog zanj? Pa slikce zraven?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #52 : ponedeljek, 24.11.2008 : 12:56:14 »

Seveda, prosim.
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #53 : ponedeljek, 24.11.2008 : 13:01:00 »

Super, tudi jaz bom to storila.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #54 : ponedeljek, 24.11.2008 : 13:03:11 »

Smetka, bi bilo možno, da se za Čipkota prične zbiralna akcija?

Kakšno vsoto približno bi morali nabrati zanj? (če se seveda trenutno že da oceniti)
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #55 : ponedeljek, 24.11.2008 : 13:46:46 »

Evo, poslano naprej.
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #56 : sreda, 26.11.2008 : 21:36:03 »

Kako je pa kaj Čipko, ko bos imela info koliko stane operacija bom z veseljem pomagala in lobirala se pri ostalih kolegih.  :' Se mi kar smil ko je tko bolan.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #57 : sreda, 26.11.2008 : 22:19:22 »

A imamo nov dom zanj?
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #58 : ponedeljek, 01.12.2008 : 13:18:38 »

Kot je bilo za pričakovat, odgovora ni, ker doma ni. Čipko je sicer naročen na operacijo, za katero žal nimam denarja. Po dosedanjih izkušnjah se je sicer zbralo del denarja za vse mogoče njihove operacije, vendar le res redkokdaj vse. Takole ne more biti. Ne morem niti poslikat tumorja, ker ne pusti, ker ga boli. Vsak dan bolj se mu cedi po glavi tisti izcedek. Simpatičen kuža je, res. Po čipu letnik 2000, lastnika nisem našla, VURS mi ga ni pomagal iskati (pa tudi, če bi - pes nima takega tumorja čez noč).
Tule je kriza, imamo skoraj dobesedno le za kruh, in to je vse. Z Ado imava v planu sestanek do srede enkrat, ko bomo uspeli pobrati še vse pse, ki so zunaj... in po izločitvenih testih odpeljale na evtanazijo (torej, ne na evtanazijo, ker nihče ni v agoniji npr., pač pa bi lahko še nekaj let živeli povsem zadovoljno, pač pa preprosto v smrt) tiste, ki testa ne bodo "zvozili". Do tedaj dobrodošli kakršnikoli predlogi, ki bi komu od njih prinesli dom.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #59 : ponedeljek, 01.12.2008 : 13:26:27 »

Ker mi je hudo, moram napisat še tole: ljudje imajo točno določeno predstavo, kako naj bi pes ali mačka, s katero so pripravljeni živeti, IZGLEDAL in koliko star naj bi bil. Runči je karakterno eden najboljših psov v zavetišču, vendar žal star 8 let in črn. Neštetokrat slišim, kako bi posvojili, če bi imeli tako in tako žival, ker ne bi radi take in take... če bi se jaz želela potrudit le za tiste, ki so mi res všeč, bi imela menda tri pse v zavetišču. Torej?
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Čipko - sprejet čipiran pes...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines