mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 05:56:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 151 152 153 154 155 [156] 157 158 159 160 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 383119 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2325 : nedelja, 26.02.2017 : 21:10:42 »

Jooooj, šele zdajle sem videla, kaj ti je Tvoja BK naredila.
Grozn

Boga revca.
Drž se, PretCednica
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2326 : sobota, 04.03.2017 : 23:02:20 »

Kot smo že povedali, pomembno je bit v dobri družbi  Cool



Kar se tiče družbe, tega ni manjkalo. Zadnji teden je spet bila kle una Pajkica. Je že čist domača kle in tko freh, da jo je blo treba ene parkrat mal napihat, čisto da se je vidlo, kdo je kle komanda  Cool Družila se je z unima rosopahoma al kako se že reče temu strokovno.



Onadva sta sicer prepričana, da je njena r-t najlepše dišeča točka v vesolju, ampak jima je jasno dala vedet, da je to prepovedano območje. Tisto Reč je tko klofnila okol ušes, da se je samo sesedu in zabodeno strmel v daljavo  Cheesy

Kar se pa tiče notranje dekoracije, Moja je spet dobila en božjastni izpad in je začela ogledovat razne strani o tem, kako se zrihta dom, da je lep in udoben. Pa je našla tole klik in je takoj kle pr nas vpeljala nekatere izboljšave  Roll Eyes Tam lahko vidite na steni sliko nekega kravatčika, ki je mende islandski (al islamski? hm   vrtnar ) preCednik in si je Moja zabila v glavo, da bodo tudi pr njej mucki imeli ves konfor. In je včeraj iz službe privlekla - Boruta!!  Shocked

Mi smo ga vsi vljudnostno ovohali in se delamo, k da ga ni. Kretenčkov Sine je kazal namen, da ga bo pomarkiru, pa ga je Moja odgnala. No, nikol ne veš, a ne  Cool Kako pa stvar zgleda - dovolj je rečt, da je danes tamau od Alice skorajda dol padu, ko je zagledal Borčija, kako zaskrbljeno kuka izza šopa požvečene trave  Cheesy  Cheesy



Skratka, če tole bere kakšen, ki mu je še ostalo kaj zdrave pameti, za kar je sicer mejhna verjetnost pa vendar, potem prosim pošljite un kombi iz Polja al pa Idrije naj pobere kle ene par kandidatov.

V večni hvaležnosti vas pozdravlja vaša vdana mučenica

Mila  Cool  Cool
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2327 : nedelja, 05.03.2017 : 20:35:38 »

Na unem kliku sem jaz takoj opazila eno veliko pomanjkljivost Roll Eyes - v vsem kraljevskem udobju nimajo prostora za kuharco in čistilko mačjih sekretov Lips Sealed. Tako da kar se imenitnosti tiče, pri vas zmagate na celi črti Afro. PreCednik na steni ob požvečeni travi je sicer res še nekoliko obogatil estetiko vaše rezidence, ampak ob tem (po mojem mnenju Tongue) precej skvaril fengšujevsko/zenovsko atmosfero prostora Evil
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2328 : nedelja, 05.03.2017 : 22:31:03 »

Tole je čist ne-za-slišano.  Angry  Kličemo u Idrijo tist kombi takoj!!! Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2329 : sobota, 01.04.2017 : 15:03:19 »

Danes naša Milica proslavlja 11. rojstni dan, prav zares :cerek:

https://youtu.be/zwOoAEkm60M
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2330 : sobota, 01.04.2017 : 15:04:28 »

Hehe, tisto, ko spotoma klikneš buhvekam in namesto srčkov kar nekaj napiše ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #2331 : sobota, 01.04.2017 : 15:49:44 »

Lubica.  Kiss
Še tukaj vse naj naj in veliko sonca, konzervic in ostalih dobrot.
Lepo praznujte.  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2332 : sobota, 01.04.2017 : 20:13:15 »

Ooooo! Draga PreCednica, VSE NAJBOLJŠE!  ljubezen darilo

Upamo, da je bilo za Darile tudi kaj za jest, ne samo tale čudna podlaga,  Tongue  ki si jo dobila za sedet.

Lepo praznuj in še dolgo kravžljaj Žiuce tvojemu koJnu!  Wink Cheesy

Vsi Cocktini

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2333 : sobota, 01.04.2017 : 20:27:01 »

Draga Mila, vse najboljše Kiss darilo
(prestol je sicer že mal ofucan Tongue, ampak ti pa še vedno zgledaš, kot da jih imaš čarobnih sedem love)
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #2334 : nedelja, 02.04.2017 : 11:59:28 »

Mila, bodi še naprej tako čila in polna stila.  happy birthday

Pa upam, da si dobila darila. darilo
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2335 : nedelja, 02.04.2017 : 13:25:49 »

Ljuba Mila, naj ti bo dolga vladavina. Kiss Kiss happy birthday
Nekam resna si za tak jubilej.
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #2336 : nedelja, 02.04.2017 : 18:42:02 »

Mila!

Vse najboljše tudi od nas!
 praznovanje ljubezen happy birthday Kiss

Ajša, Buči buč in Mišelinka
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2337 : petek, 08.09.2017 : 17:57:12 »

Pišuka Polde  Angry Angry

Komaj smo se mal navadili, da Je ni doma in, da hodita dve Zlati Gospe rihtat in futrat in čohat in vse po vrsti ljubezen se je vrnila. Kašlja k stara krava, pa zgleda tudi tko. Torej, n-č kaj tazga za met. Pol se je pa še vreme skisalo in je mraz in radiatorji ne grejejo in hrano drži še na poletnem režimu, kar pomeni, da sem lačna k žvau in je tko vse skup za N-Č da to ni za govort.

In pol še k pika na i, da ne rečem tupe na Trampu, ta cirkus  Angry Zjutraj Moja prileti, me zvleče iz postelje, čist panično začne premetavat, spoka v boks in via. Sem vedela, da se to ne bo dobro končalo in sem poskušala dobiti kakšno pomoč. Kljub tako kvalitetnemu dretju, da si je taksist v ušesa tlaču stare štumfe, mi ni pomagal nihče  Angry In me je kljub miroljubnim in milozvočnim protestom vrgla v roke Tisti Moji Dohtarci. TMD je bila ZILO vljudna, me pohvalila, da sem shujšala (pa si Moja vseeno ni upala rečt, kako je to izpeljala  Evil ). Celo me je pretipala in ugotovila, da sem lepa  Cool Tega sicer ni povedala, ampak je mislila in eno z drugim je to to. O tem, da mi je neko štango vtaknila v R-T nočem govort  Angry Angry Angry Pol je še Moji nekaj v šifrah govorila in je Moja glumila, da je kul, pa sem prec vidla, kako paničari  Shocked Pol je TMD šla ven, Moja mi je delala družbo. Ker je tam bil Mraz, sem Jo mal porabila za centralno:



Ampak  Shocked pol je prišla še ena dohtarca in sem vidla, da je hudič prdnil v čeber  Shocked ker sta me prijeli, pobrili in mi zapičili iglo v taco  Shocked Pa še mal šifriranega pogovora in Moja me je zbasala nazaj v boks in plačala račun. Tega, da mi je dvakrat mal ušlo v hlačke ne bomo omenjali  Lips Sealed

Skratka, skipala me je doma, še malo težila, pol se je le pobrala v službo. Una dva trota sta me gledala k vesoljca, TR se po novem boji boksa (ki ga je Moja oprala z razkužilom) in mu ne gre bliz. Kreten  Roll Eyes

In zdaj vi meni povejte, spoštovano občinstvo, če se vam zdi normalno, da nekdo (kdo le??!?!  Roll Eyes Roll Eyes ) cirkus zganja samo zato, ker ste si zjutraj želeli nekoliko dlje spat?? Škandal, škandal in podn, to je to  Angry Bi pisala Borutu, naj kaj ukrene, ma se bojim, da bi se kle prikazal osebno in bi zgubila še to malo apetita, kar mi ga je še ostalo  Angry

V pomankanju boljših novic vas lepo pozdravlja trpinčena in uživčnena uboga reva

Mila  Angry Angry Angry

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2338 : sobota, 09.09.2017 : 09:30:56 »

Joj, Milček lepi Shocked, upam, da je bilo to samo enkratno potovanje, ki ga čim prej pozabi. Kiss Kiss
Pa reči Uni Tvoji, naj malo dešifrira.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2339 : sobota, 09.09.2017 : 20:39:35 »

Pišuka Polde Angry Čist zares jezen Kdaj, za boga, ji bo postalo jasno Huh, da ko je enkrat dokazano, da je kri Plemenito Modra Cool, to ostane kot pribito za vse večne čase. In je ni treba kar naprej kontrolirat, če je slučajno zvodenela v navadno Plebejsko Rdečo sram. In to samo zato, ker si Princesa privošči malo daljši dremež ... Lips Sealed
Ohrani še naprej jeklene živce, kaj češ drugega Roll Eyes
 drink
Logiran
Strani: 1 ... 151 152 153 154 155 [156] 157 158 159 160 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines