mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:35:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 154 155 156 157 158 [159] 160 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 380506 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #2370 : petek, 29.06.2018 : 05:54:44 »

Po mojem je kaznivo vreč precednika v kanto Sad
Jaz bi za vsak slučaj klicala policijo.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2371 : petek, 29.06.2018 : 08:30:59 »

Po mojem je kaznivo vreč precednika v kanto Sad
Jaz bi za vsak slučaj klicala policijo.

Kriminal, kaj si vse upa ta ženska. Nezaslišano! Angry
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2372 : petek, 19.10.2018 : 22:44:26 »

Bliža se polnoč in jaz ne vem, kaj naj napišem o jutrišnjem dnevu. Ne vem. Kako naj tisto, kar čutim, strnem v besede, v stavke, v nekaj tako okornega in vsakdanjega? Kako naj navadne besede opišejo mehki beli puhek na njenih drobnih, elegantnih tačkah? Te male, gladke, različno pobarvane blazinice na prstih? Tisti popolnoma posebeni zvok, ko strese z glavo in zafrfota, dlaka okrog vratu se pa sama čudežno zloži v razkošno ovratnico? Ali tisti nežni mew, ko leživa na postelji in mi voha lase in ureja pričesko? Kako zabožjovolo naj vam opišem, kaj sva doživeli, preživeli, se presmejali in prejokali v teh desetih letih?

Ne gre, res ne gre. Tega se ne da opisat, to je treba doživet.

Mila moja. Lubica moja ljubezen Hvala ti, da si mi dala najlepših deset let v življenju. Pa dajva vsaj še enkrat toliko, ko nama tako dobro gre skupaj Wink

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2373 : sobota, 20.10.2018 : 08:28:20 »

Joj, Cats, tako si napisala, da mi je srce fuuul začelo biti, ker sem mislila . Huh..
Ampak vse najboljše, draga Mila, legenda praznovanje happy birthday
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2374 : sobota, 20.10.2018 : 08:34:00 »

Milica, vse NAJ NAJ NAJ ti želimo tudi iz našega brloga!  Kiss ljubezen

Bodi še naprej tako čudovita. In pisateljsko nadarjena tudi!  Cool Wink

 darilo happy birthday
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2375 : sobota, 20.10.2018 : 21:47:40 »

Jao, Mila, a je res že 10 let??? Shocked Shocked
Tudi mi čestitamo obema za tole obletnico objem. 159 strani preCedniške kronike Cool priča, kako lepo pašeta skupaj Smiley (čeprav je treba včasih malo med vrsticami brati Tongue)

PS
O tem, kaj ti je postregla ob tem jubileju, ne bomo spraševali, ker nas bo itak zignorirala Huh. Upamo pa, da je kupila vsaj kake kulske darilE darilo. Npr. kakega novega Perota bi ti lahko podarila, glede na to, da ti je stare stran pometala (zlopamtilopresss) Azn

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2376 : sobota, 20.10.2018 : 22:10:22 »

Tole še napišem na hitrco, preden grem spat:

za zajtrk je dala mortadelo  Azn Pa samo Meni, unadva sta mogla čičat in čakat in sta dobila le ogrizke  Cool

Pol sva se crklali, pa je malo dala mir, pa sva se spet crklali. Pa je za večerjo dala piščančka in mortadelo Azn Zdaj imam vitamina M za nekaj časa v zadovoljivih količinah Azn

Darile je kupila neke glupe, k sreči ni bilo drago, ker sem vidla listek od cene. Ta ženska nikoli ne bo prišla k pameti  Lips Sealed

Za piko na i je pa danes poklicala zmagico, in sta se do sita (sita!  Roll Eyes) načvekali. To so v bistvu bile bolj darile za Njo, ampak pustmo zdaj. Jaz sem mal upala, da ji bo una dva uvalila nazaj, pa se zmagica očitno ni pustila pretentati in smrdurija ostaja klele. Bi reku Tovariš Tito, saka hiža ima svoga križa  Lips Sealed



Zdaj pa pejte spat, da ne boste kurili elektrike za brez veze, k itak n-č pametnega ne delate. Lepo vas pozdravlja vitaminsko podprta slavljenka

Mila  Cool Cool Cool
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2377 : sobota, 20.10.2018 : 22:26:48 »

Mortadelo!!! ti je dala Shocked No, to je pa dokaz, da gre za res eno veliko obletnico plesalec Odlično! veselje
Jaz bom zdaj ugasnila elektriko in grem spat, ti se pejdi pa malo z glupimi darilami igrat, garantirano ne bo huda, ker boš ropotala, ampak vsa raznežena ljubezen
Lahkonoč Kiss
(Mogoče bo pa unadva nazaj dala ob naslednji desetletki Evil - zdrž, Mila, zdrž Wink )
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #2378 : nedelja, 21.10.2018 : 08:34:12 »

Ma, vedve sta popoln par. Ena dela neumnosti, druga pa vse natančno popiše  Grin

Čestitke  Kiss Kiss Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2379 : nedelja, 21.10.2018 : 11:46:20 »

Joj, sem se spomnila, kakšno čudovito darilo je za svojo 10-letnico dobil naš Jaco. Točno za rojstni dan totalen kontrolni zdravniški 2-urni pregled: analiza lulanja, špikanje 2x za vse krvne teste, rentgen, ultrazvok, ko mu je hotela vetka pa še krvni tlak izmeriti Shocked Shocked, se je pa lepo zahvalil za RD darilo in pobegnil iz ambulante. butnglavc
Tko da, Mila, srečka si Kiss ...
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2380 : nedelja, 21.10.2018 : 12:14:18 »

Sanco 1a, ti si pa žleht  Cool
Tequila in Cockta  Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2381 : nedelja, 21.10.2018 : 13:07:14 »

Ja, sem Evil, ampak je bilo drago darilo, veš Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2382 : ponedeljek, 01.04.2019 : 18:28:37 »

Današnje praznovanje Milinega 13. rojstnega dneva je neka posebna mešanica sladkega in grenkega. Najslajša je vsekakor slavljenka, ki je v cvetu mladosti in vsi si želimo, da nas bo držala pod strogo, toda pravično kontrolo še mnoga leta ljubezen Grenki in boleči so spomini na njenega mladega cimra, ki se je vedno tako silno veselil praznovanj, da je ponavadi kaj prekucnil, razlil, pomešal in potem bezljal čez vse in se skril za modem ljubezen No pika na i je danes bila dobra novica, da je mala imenjakinja naše Mile združila mnoge ljudi, ki so v par dnevih zbrali vrtoglavih več miljonov dolarjev za njeno zdravljenje. Mala in velika Mila, vse dobro na vajinih poteh! ljubezen http://www.lifeformila.com



Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2383 : ponedeljek, 01.04.2019 : 20:31:56 »

13 ?? Shocked Ne kažeš jih niti 6 in pol love
Vse najboljše darilo in lepo praznuj, draga preCednica ljubezen
 drink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2384 : ponedeljek, 01.04.2019 : 20:39:00 »

VSE NAJBOLJŠE in na zdravje, draga preCednica! Kiss ljubezen
 happy birthday praznovanje
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 154 155 156 157 158 [159] 160 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines