mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 07:28:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca išče namestitev
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Muca išče namestitev  (Prebrano 14976 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #15 : nedelja, 23.11.2008 : 13:18:56 »

http://grestr.moj-album.com/album/14260552/  Wink
Hehe, ni za kaj.  Cool Grin
Logiran
skiper
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #16 : nedelja, 23.11.2008 : 16:43:59 »

Oj

Hvala za nasvete in pomoč. Zdaj naj se pa kar luna7 muči z lepljenjem fotk  Grin

lp g.
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #17 : torek, 25.11.2008 : 08:06:54 »

Luna7 a je tole mače že pri tebi?
Včeraj, ko sem ji čistila kletko, si je neizmerno želela ven, rinila v naročje in talala bucke. Ko sem jo dala nazaj v kletko, je tako milo mijavkala, da mi je bilo prav hudo. Sem tolažila sebe in njo, da jo itak prideš iskat  Smiley. Res prikupna punca  Smiley.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #18 : torek, 25.11.2008 : 08:12:34 »

Če nima druge namestitve, lahko pride k meni.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #19 : torek, 25.11.2008 : 08:31:04 »

Dobro jutro,
macica  Kiss je že prenočila pri nas. Sladkorčku smo dali ime Minu. Takoj je zavzela glavno pozicijo in na pihala ostali dve mački in psa. Osvojila vse prostore in vse igračke s katerimi nori zdaj po stanovanju.
Luna - psica je svoj rang takoj povedala, da na njo se ne piha in sta bili zmenjeni. Hodita druga mimo druge kot, da jih ni.
Xena je poskusila z miroljubnim pristopom. Približala se ji je in jo prav prijazno pozdravila. Minu pa piha nanjo, čeprav zdaj že manj.
Največji problem pa predstavlja matrona Trina Roll Eyes. Ta je še vedno nekje visoko in piha na vse, kar pride mimo - na Minu pa sploh.
Minu zdaj obvlada vse, od wcja do hrane in vseh skrivališč. Je resnično taka pametna mačka, ki se ne da kar tako hitro podredit ali ustrahovat.

Yo, če pri nas ne bo šlo (najbolj zaradi Trine,  ki zna kakšno psihično udarit), se bom priporočala. Bomo videli, kako bo danes.

Slikice pa prilepim popoldan.

LP vsem
polonak
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #20 : torek, 25.11.2008 : 08:36:56 »

O super Smiley. Ane kolk je lušna ta babnca tigrasta  Kiss.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #21 : torek, 25.11.2008 : 09:01:10 »

Polona, če slučajno ne bo šlo, se slišiva. Vse dobro mali Minu (btw, zares lepo ime).
Logiran
skiper
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #22 : torek, 25.11.2008 : 09:12:59 »

Juhej  Cheesy Cheesy

Hvala Poloni in Luni da sta ji dali šanso. Me zelo veseli da ji bilo potrebna nazaj na mraz. (moje kapacitete so trenutno polne)

lp g.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #23 : torek, 25.11.2008 : 09:33:44 »

Še nekaj lepih o mali Minu.... Miška je nežna, kadar se žuli v naročju, nobenih krempeljčkov ni občutit.
Buce tala kar iz košarice, kjer spi Cheesy.
Xenči sicer dovoli, da se ji približa, saj bi se ta rada igrala z njo. Vendar ji Minu še ne zaupa preveč, pa malo še piha.
Taka odkrita in direktna punca je tale Minu.  Cool

Res upam, da bomo zvozili. Sicer pa jo že pridno ponujam morebitnim kandidatom.

Lp polonak
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #24 : torek, 25.11.2008 : 20:47:32 »

Evo, prve slikice navihanke, ki je prevzela stanovanje. Zdaj se ostale borijo za kakšen kos pohištva nazaj.

Lp vsem polonak

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #25 : torek, 25.11.2008 : 21:28:09 »

Lubica lepa :*
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #26 : četrtek, 27.11.2008 : 08:05:29 »

Naša Miu je veliki sladkorček z zelo pogumnim srčkom Kiss Kiss. Miu je res crkljivka in se razleze v naročju kot testo z glasnim predenjem. Nežno te s tačkami objame in te prav boža  Smiley. Za hrano se zna potegnit, nafehtat pa tudi.
Osvojila je vse in se trudi to tudi obdržat. V bistvu je zelo odločna in ve točno, kaj hoče. Takoj je začela  z urejanjem svojega "statusa" in se pri tem ne da zmotit  Cool Pridno raziskuje in se z veseljem igra. Tudi škododelka ni  Tongue.

Vendar Yo, naprosila bi te za prevzem macice. Včeraj sem vstopila v pobruhano stanovanje in, ko sem že počistila, je Trina pred mojimi očmi hitro naredila novo lužico. Xena pa je začela z lastno depilacijo. Na ZS ti bom poslala št. pa se slišiva.

Hvala in lep pozdrav vsem!

Pripnem še nekaj slikic!

Polonak

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #27 : četrtek, 27.11.2008 : 08:22:14 »

Minu, naša scrkljanka. Mimogrede, osvojila je tudi posteljo, kjer sem jo danes našla spat ob meni!



[attachment deleted by admin]
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #28 : četrtek, 27.11.2008 : 10:48:49 »

mušniska Minu, ti si pa res ena lepa carica! Smiley Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #29 : četrtek, 27.11.2008 : 13:44:21 »

Hehe, jst pa sem tudi ena..... sram

No, za vse navdušence na dinamično in najpametnejšo mačkico na svetu, dajem še mojo številko:

 041 464 419

Macico seveda dostavim na dom širom cele Slovenije.

Lp polona
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca išče namestitev
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines