mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 09:41:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Halo, Moni tu!
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Halo, Moni tu!  (Prebrano 3823 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fivera
novinec
*
Sporočil: 10


« : nedelja, 21.09.2008 : 08:48:33 »

Ojla!

Po dooolgi poti domov (Ne vem, če vse mačke to čaka Sad) sem prispela v hiško, ki sta ji moja dva rekla dom. Prav luštno je tu - najbolj sem navdušena nad dolgimi zavesami, rožicami na oknu in nad komot sedežno...A kaj, ko sta moja dva rekla, da bosta že danes zadeve premaknila, tako da bom jaz malce prikrajšana...Sicer pa sem ju slišala, da mi bosta nabavila neko mačje drevo, ki bo samo moje...Komaj čakam Cheesy Cheesy Cheesy

In ko sem že kraljevala v svojem domeku, glej ga zlomka...V hiši opazim še gromozanskega psa! Mene ne moti, sem že vajena, samo povohala sem ga in šla mimo, raziskovat še kopalnico...Kasneje sem ugotovila, da je Gala zelo otročja psička...Kar naprej bi me vohala, pa igrala bi se z mano! Halo???Prvi dan?? Zato sem jo kar s tačko poprasknila...Red je red, moram si postaviti pravila tu, še posebej ker skupaj živimo štirije cimri - 2 človeška in 2 živalska (pasji in mačji).

Drugače sem bila tako zmatrana od vsega tega novega in sem komaj čakala, kako bo s spanjem...Hura spalnica!!! Kje naj bom??' Pod posteljo je super - pa še dekica je spodaj...Sicer sta mi moja dva nastavila  blazinico za spanje, a jaz bom kar tu... Smiley

Zjutraj pa sem se le pokazala izpod postelje in ker sem videla, da se Gala crklja na postelji sem se še jaz pridružila..In še urica spanja na ta veliki postelji!!!

Trenutno norim po hiši in skušam nagajat Gali, ko mi bo dovolj, pa prask...In bo... Smiley

Kako mojo fotko pa pošljem Poloni, ko se malo umirim, da bom pripravljena za poziranje. Smiley

Aja, moji trije se sprašujejo, če vse mačke non stop predejo...Ker jaz imam vedno motorčke vžgane, razen ko spim...Takrat res spim Smiley Smiley Smiley

Pozdrav iz Prekmurja,

Moni Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 21.09.2008 : 09:36:10 »

Pozdrav nazaj  Smiley.
Presti sem se pa v Horjulu naučila na ves glas, je namreč nalezljivo  Wink.
Logiran

alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #2 : nedelja, 21.09.2008 : 09:56:41 »

O, Gorenjka v Prekmurju! Krasno!  Smiley
Ko bom "velika", pridem tudi jaz v vaš LEP konec!

Srečno, pa pridna bodi, Moni!  Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #3 : ponedeljek, 22.09.2008 : 19:15:31 »

Monči, očitno se imaš lepo  Smiley Ostani pridna, pa pusti zavese pri miru  Wink
Logiran
fivera
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #4 : torek, 23.09.2008 : 07:22:53 »

Spet sem tu!!!

Včeraj smo dobili obiske, ki bodo pri nas cel teden...Vse lepo in prav, če ne bi s sabo pripeljali malega kužka po imenu Ajka...Tako da je pri nas gužva Wink

Sicer pa - z Ajko se super razumeva, ker je tako majhna kot jaz in zelo igriva. Skupaj se podiva po hiši in nobena od naju ne sme ven iz hiše, samo Gala ima ta privilegij. Ajka celo spi ob meni, ko jaz počivam Smiley Smiley Smiley Pravzaprav sem presenečena, da so kužki tako fajne živali Smiley Smiley Smiley Edino eno pomanjkljivost imajo - ne zmorejo skočiti na police ali okenske police. Jaz pa uživam, ko se trudita gor priplezat, pa nikakor ne gre.. Smiley Smiley

Danes ponoči sem imela igralne urice, tako da se človeška cimra malce toži, da je slabo spala...A kaj morem, če pa se mi je zahotlo ravno ko smo šli spat malo poigrat s tepihom in mojimi igračkami. Psi pa so zaspana bitja, nič nista reagirala na moje izzivanje. Gala si je celo tačko čez oči povlekla...

No, po neprespani noči bom cel dan počivala Wink

Danes bom pa zares naročila, da naj kako fotko od nas pošljejo, da boste videli, kako fajna družba smo Smiley Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #5 : torek, 23.09.2008 : 07:28:36 »

Lepo vas je brati  Cheesy Grin. Slikice pasje mačje bande!!
Logiran
fivera
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #6 : sreda, 31.12.2008 : 12:30:32 »

Pozdravljeni vsi skupaj!

Po dolgem času se oglašamo iz Monijevega doma.   Smiley

No, mi se imamo z njo (in verjetno tudi ona z nami) krasno. Z našo labradorko Galo sta postali veliki prijateljici, najraje spita skupaj, prosita za hrano ob obedih (tega se je Moni priučila od Gale), umivata drug drugo in se nežno igrata. Moni je budno na preži za migajočim se Galinim repom. Postala je prava hišna gospa, dela kar hoče (le na kuhinjski pult ne sme, čeprav je to še vedno uspeva, ko naju ni v bližini...), spi kjer hoče, igra se s čimerkoli kar ji pride pod tačke, obožuje škatle ali torbe, rada se igra s tekočo vodo iz bideja in spi v njem. Obožuje tudi talno gretje v kopalnici Smiley

Naj se pohvalimo, da je v nasprotju z našimi pričakovanji, vse v hiši na svojem mestu. Kot da bi Moni vedela, kaj  sme in kaj se ne sme početi...Še zavese je ne mikajo več...Pametna muca, ni kaj...Najraje se nahaja tam, kjer sva midva ali pa okoli Gale, če smo doma je obvezno naša senca... Ko nas ni, pa mislim, da večino časa spi Smiley Smiley

Tu pa tam nam uide skozi vrata na dvorišče, a le za kako minutko, kajti Gala v trenutku leti za njo, laja in je v prostoru dokler midva ne prideva ponjo. Včasih se Moni kar sama obrne in steče nazaj, še posebej, če je zunaj mrzlo ali  mokro. Pa ne zato, da bi bila Gala tako "skrbna sestrica", kje pa, to dela zato, ker želi dvorišče samo zase...V hiši sta lahko obe, dvorišče pa je samo Galino...

Moni rada ure in ure presedi in preleži na okenskih policah, kjer opazuje zunanji svet in Galine norčije zunaj.. . Smiley Smiley

Kmalu po prihodu Moni smo ugotovili, da pričakujemo novega družinskega člana. Ker sem negativna na toksoplazmozo, smo Moni peljali na krvni test in na olajšanje vseh je POPOLNOMA ZDRAVA MUCA in vsi smo vsi brez skrbi...(Glede na to, da je MONI povsem HIŠNA MUCA, ki ne hodi ven, ne lovi mišk, je le RC brikete in kuhano meso, ki ga jemo tudi mi, ni nobenega strahu, da bi kje staknila tokso...). Pa še Moninega WCja mi ni potrebno čistit...Aja, pa brez problemov so ji lahko vzeli kri, ni kaj, prijazna mucka...

Tako da sva midva, skupaj z Moni in Galo, v pričakovanju še enega družinskega člana, pri nas bo zelooo pestro...

VELIKO ZDRAVJA, ZADOVOLJSTVA in OSEBNE SREČE V 2009 želimo vsem vam,  vsem HORJULČKOM PA VELIKO DOBRIH POSVOJITELJEV


Oba lastnika, Moni in Gala

P.S. Fotografij žal ne morem dajati gor..
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #7 : petek, 02.01.2009 : 16:05:33 »

fotografije lahko posljes na maja.kos.email@gmail.com, pa jih bom objavila. Lahko pa jih sama nalozis v spletni album in objavis link tukaj.


Dajte ful, ful, ful pazit glede uhajanja na vrt.

Srecno 2009 tudi vam.

Lp, Maja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #8 : sobota, 03.01.2009 : 01:19:52 »

Evo fotke (klikni za vecjo sliko):



[url]http://www.shrani.si/t/3q/yT/2wpF1Q8A/p1010503.jpg[/url]

[url]http://www.shrani.si/t/1w/i1/3Bbkrh4q/p1010612.jpg[/url]

[url]http://www.shrani.si/t/1L/sx/4eNksdvR/p1010621.jpg[/url]

[url]http://www.shrani.si/t/0/12n/axAymBZ/p1010624.jpg[/url]

[url]http://www.shrani.si/t/3n/x4/7BppVlZ/p1010628.jpg[/url]

[url]http://www.shrani.si/t/3H/4n/3zSRvKT/p1010647.jpg[/url]
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Halo, Moni tu!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines