mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 08:30:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Sabrina
Strani: 1 2 [3] 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sabrina  (Prebrano 17226 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #30 : četrtek, 27.11.2008 : 08:10:17 »

Sicer se pa tudi pri otrocih v večjih skupinah pogosto zgodi, da vsi padejo na najšibkejšega.
To je pa še kako res Angry...
Lanabela, glede na tvoje pisanje se mi zdi, da pse in njihovo razmišljanje zares odlično poznaš. Prav vesela sem tvojega zadnjega posta in da si pripravljena poizkusiti, če kdo drug ne bo...
Tako obstaja vsaj možnost, da Sabrina najde dober dom. Smiley
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #31 : četrtek, 27.11.2008 : 14:20:16 »

To bi bila res zadnja možnost. Moje krdelo je za plašno psičko premočno. Sicer bi jo zanesljivo sprejeli in do plašnih psov se obnašajo zelo lepo in prizanesljivo. In ne izkoriščajo slabosti, na način kot je opisala Smetka. Ampak če bi se psička počutila ogroženo in bi začela gristi, pa ne vem kaj bi bilo (to "malenkost" sem prej spregledala). Prav tako ne vem, koliko je psička dominantna. Tudi nekateri plašni psi si želijo na vsak način izboljšati rang. In ponavadi tega ne znajo narediti na eleganten način. Če bi štartala direktno na vodjo... ne, ne bi je razstrgali, ampak zanesljivo ne bi mogla ostati. In bi bila na slabšem kot prej.
Najlepše bi se po moje ujela v manjši skupiniu 2 -3 psov. Kjer  odnosi niso tako zelo zapleteni.
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #32 : četrtek, 27.11.2008 : 23:12:58 »

Al pa pri nekom, ki bi se posvecal samo njej in bi se pocutila sigurno. Vesela bi bila ce bi ji ratalo čim prej.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #33 : petek, 28.11.2008 : 08:09:54 »

Me veseli Lanabela, da malo razmišljaš v tej smeri. Tvoje poznavanje psov visoko cenim in morda bi bil tak domek za Sabrino še najboljši.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #34 : petek, 28.11.2008 : 12:59:43 »

Bolj ko razmišljam, slabša se mi zdi ta možnost. Vedno sem izbirala pse z močnim karakterjem, ker jim stres, ki je pri življenju v krdelu večji kot sicer, ne pride do živega. In ki nikoli ne reagirajo panično, ker je to pri večih psih skupaj še bolj  nevarno kot sicer. Mogoče mi je Sabrina ravno zato tako všeč, ker zgleda kot tako mehko plaho bitjece, pravo nasprotje od razgrajaške vražičke Laki recimo. Ampak neznank je preveč in nemogoče je predvideti, kako bi se obneslo na dolgi rok.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #35 : petek, 28.11.2008 : 13:18:36 »

Ja Laki je ranga Albe. No vsekakor upam na pozitiven tazplet za Sabrino, pa v katerikoli dober domek bo šla.
Logiran
srayko
otrok do 14 let
*
Sporočil: 2


« Odgovor #36 : nedelja, 07.12.2008 : 18:27:19 »

Koliko pa zraste???
Logiran
srayko
otrok do 14 let
*
Sporočil: 2


« Odgovor #37 : nedelja, 07.12.2008 : 18:30:14 »

Koliko pa je stara??
Koliko zraste??
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #38 : nedelja, 07.12.2008 : 18:56:45 »

Srayko, tole je začetek njene teme.
Pa kakšen dober dan, prosim ali hvala ni še nikogar ubil; dvojni in trojni vprašaji so pa v internetnem jeziku zelo nezaželjeni, pa to, da isto vprašanje postaviš dvakrat v treh minutah tudi.

Pa lep pozdrav!

5ra
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #39 : torek, 09.12.2008 : 22:30:53 »

Bila v ponedeljek pri Smetki in sem bila počaščena z lubcki in objemi njenih varovancev. Moram rec, da mi je Sabrina izmamila tud solze na oci. Pa ne zato ker poznam del njene zgodbe al pa mogoce tud malo. Res je preplasena in ne pride blizu, ker sem pa vecni optimist in po tistem kar sem videla sklepam da  bi ji bilo najbolje v druzini kjer ze imajo kuzka saj se Sabrina igra z vsemi in tudi prenasa  vse kar ji ostali psi v igri pocnejo. Moram rec, da je res posebna in da bo potrebno malo  vec casa, da si bo Sabrina pridobila zaupanje v ljudi ampak  tud to je izziv za vse, ki zelijo pomagat in sem prepricana da bo uspelo.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #40 : torek, 09.12.2008 : 22:33:12 »

tole Sabrino spremljam že od začetka in moram priznat, da se me je res ornk dotaknila. Njena zgodba, njena pojava, opisi tistih, ki jo bolje poznajo... Sabrina, iz vsega srca ti želim, da bi čimprej našla svojega pravega človeka! Smiley Kiss
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #41 : sreda, 10.12.2008 : 10:01:21 »

Jaz bi še malo zasmetila to temo, ker si ne znam predstavljati, kako Sabrina navezuje stike z drugimi psi. Pri nas so zdaj trije, ampak med sabo nimajo nič. Se ne igrajo skupaj, ležijo kjer komu paše, nimajo stalnih prostorov, nihče se ne ozira na drugega. Ko pridem domov vsi pridrvijo k meni in vsak hoče izsiliti največ pozornosti zase s tem, da pa se na drugega sploh ne ozirajo in ga tudi ne izrivajo, pač vsak uprizarja svoj ples. Tongue  Ko čakajo na hrano prav tako sedijo v polkrogu okoli mene, ko dobijo sklede si ne kradejo, samo potem, ko kdo pusti pride drug pojest za njim (to je vedno Miško Roll Eyes). Včeraj sem jih hranila s piščancem in so vsi trije lepo sedeli okoli mene in čakali na vrsto in prav nihče se ni silil v ospredje.

Kakšno krdelo je to in kako bi v njem funkcioniral pes kot je Sabrina, ker mislim, da je nihče od ostalih ne bi "posvojil".

Nič bat, to je samo hipotetično vprašanje. Huh
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #42 : ponedeljek, 02.03.2009 : 00:17:20 »

Dolgonogica, z malce aristokratskm navdihom. Smiley





Katarina
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #43 : ponedeljek, 02.03.2009 : 00:22:05 »

Jejhata...bolš, da grem spat. Drugače bom še jaz sredi noči klicala v zavetišče in se drla, da bi nujno imela zdej takooooj še eno takole nežno psičko doma, a lahko kar prec pridem, sej ste ziher še pokonc...  Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #44 : ponedeljek, 02.03.2009 : 06:24:48 »

jao, čudovita psička. Noge ka pondelk. Pikasta. Milina.
Srečno, Sabrina! Smiley Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Sabrina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines