mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:02:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Škotska terierka
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Škotska terierka  (Prebrano 30694 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #135 : torek, 16.12.2008 : 10:24:33 »

Smetka in njene pomočnice nas čisto korektno obveščajo o vseh dogodkih glede psov in muckov. Vsi, ki jim očitate premalo informacij pomislite tole - bi se vam dalo ob par urah ne preveč trdega spanca na dan, hranjenju, česanju, pucanju, crkljanju, socializaciji, nenehni skrbi za poškodovane, operirane, nedonošene, ogromno klicih (od katerih je veliko sigurno tistih, po katerih bi najraje vzel persen), še biti konstantno na netu in tako ažurno pisati o vsaki pomembni spremembi?? Joj jaz mislim, da sama ne bi bila pol toliko ažurna. Tako, da je kakršna koli debata o tem tu po moje odveč.

Pa še to - vprašati karkoli se vedno da na način, ki je obema stranema všečen.

Oprosti terierka za smetenje teme. Enega  Kiss v upanju, da tudi najdeš topel in ljubeč domek.

Logiran
scottieLL
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #136 : torek, 16.12.2008 : 13:37:45 »

Ne želim ulaziti u raspravu o čistokrvnim psima i mješancima.....svi su oni psi, koji vole svog čovjeka neizmjerno.....čistokrvni psi imaju svoj karakter i neke osobine, ovisno o pasmini....s druge strane, mješamci su jedni i jedini, svaki je unikat....i naravno, svakom je na volju da izabere psa kojeg želi.

U Hrvatskoj imamo ogroman problem napuštenih i zlostavljanih životinja, ali i to je tema za neki drugi topic. Teško je što ne možemo svakom psu pomoć, ma koliko to željeli....

Ovdje sam se javila samo iz razloga što imam Škote cijeli život, ali ne zbog uzgoja, nego iskjučivo kao kućne ljubimce....volim njihov temperament, izgled, sve....i uvijek ću ih imati, ali to ne znači da neću imati i mješanca ili da mu neću pomoći....

Kako poznajem ovu pasminu, jako me to pogodilo, jer sam na njih osjetljiva i smao se nadam da će ponovno biti sretan pas i da će Emi dobiti obitelj koja ju zaslužuje....a  svima koji se brinete za nju i za sve druge pse, svaka čast!
Samo bih htjela znat da je dobro....pozdrav Smiley
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #137 : torek, 16.12.2008 : 14:42:16 »

Pa še to - vprašati karkoli se vedno da na način, ki je obema stranema všečen.
Undecided
Če se je tole kakorkoli nanašalo na moje pisanje - pisala sem o (ne)všečnih vprašanjih in ne načinu.

(se pa tudi sicer z marsičem v zgornjem postu ne morem ravno strinjat, ma to je že čisto druga zgodba)
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #138 : torek, 16.12.2008 : 14:50:55 »

Še vedno pa sem mnenja, da, če si nekdo RES tako zelo zelo močno želi psa določene pasme, v tem primeru škotski terier, pa francoski buldog, pa nemški ptičar itditd.. potem ne vem, zakaj pasmo išče v zavetišču?!
V bistvu je odvisno od posameznika, če že kupuje, čaka na leglo, išče leglo itd..pa vidi da je eden v zavetišču in se zanima zanj je to v bistvu fino, je dobil kar je hotel, pes ima pa fajn dom. Drugo je če škrtari in samo preži kje bo kaj čistokrvnega, še hujši so pa tisti ki niti ne gledajo na pasmo, samo da je čistokrven (s čistokrven mislim pasemska, ne zda se mi zdaj o rodovnikih) in navali.

Pa še nekaj sem hotla dodat (pa ne leti na gospo iz hrvaške) ampak nasplošno..jaz imam včasih občutek da ljudje mislijo da se daje slike psov iz zavetišč gor samo zato da se oni naslajajo in da se posvojitelji kar morajo javljati na forume..hej pa saj ne posvajajo za bralce, posvajajo zase. Forum je pač samo eden od (koristnih) medijev, kjer se te živali oglašujejo and that's it. Pa vprašanja ki včasih dežujejo, pa se nobeden od firbcev sploh ne zanima za dotično žival, zanima jih kar tako, nasplošno če je kaj novega-kaj imajo od tega pa nevem.

Lahko mirno zbrišete tale post, včasih se moram izkašljat Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #139 : torek, 16.12.2008 : 15:35:43 »

Oprosti Sleepy sem te narobe razumela.
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #140 : torek, 16.12.2008 : 15:46:08 »

Oproščeno  Smiley
 Cheesy
Logiran
jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #141 : sobota, 20.12.2008 : 23:36:26 »

pridna, lušna, pa lubčka se s Smetko, heheheh Smiley to ne moreš verjet Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #142 : nedelja, 21.12.2008 : 14:28:49 »

Super pomeni, da je napredek!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #143 : petek, 26.12.2008 : 13:44:15 »

Emi je v novem domu.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #144 : petek, 26.12.2008 : 14:38:02 »

Hvala bogu! Zdaj pa to napisi na prvo stran svoje spletke, da bodo videli vsi in nehali teziti. Emi, tebi pa srecno! Smiley
Logiran

Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Škotska terierka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines