mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 14:06:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: navajanje kuzka na boks
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dol
Natisni
Avtor Tema: navajanje kuzka na boks  (Prebrano 34410 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
NushyAndLuna
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #90 : torek, 26.07.2011 : 10:51:36 »

Res no, če sem ji še rekla a ni tole malo majhen, pa je rekla ne ne.. more met bolj malo prostora , da ga je bo premetavalo. Zdej v novem ji je pa prov super, je šla kr z veseljem notr, sploh ni blo takih problemov kot pri prejšnemu SmileySmileySmileySmiley
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #91 : torek, 26.07.2011 : 13:21:13 »

upam samo, da nisi za v avto žičnatega kupla...
Logiran
NushyAndLuna
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #92 : sreda, 27.07.2011 : 07:58:03 »

kakšen pa je žičnati? Smiley jst mam kovinskega... KLIK takšnega
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #93 : sreda, 27.07.2011 : 11:42:29 »

to je žičnat... Kot kovinskega sama smatram nekaj takega:


Tvoj boks ni primeren za v avto. Za doma so pa super.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #94 : sreda, 27.07.2011 : 14:27:52 »

zakaj pa naj ne bi bil primeren za v avto???
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #95 : sreda, 27.07.2011 : 14:51:55 »

ker ne zdrži sil... plus, če poči, dobiš take lepe špice... Undecided
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #96 : sreda, 27.07.2011 : 15:00:49 »

poglej odvisno kako voziš psa in predvsem kje .... še bolj pa je pomembno kako so pritrjene kletke.

jaz dam točno take 3 v prtljažnik. narejeno imam na dnu prtljažnika, da jih lahko pritrdim in med "kabino" in prtljažnim delom imam mrežo. noben box ni 100%. pa naj bo plastičen, kovinski ali žičnat. je pa logično, da je pes v boksu in se ne sprehaja prosto po avtu. na žalost imam izkušnjo s prijateljičino kraljevo pudlico od letošnjega maja  Cry ... ker je bilo premalo prostora za postavitev boksa v avtu so boks lepo zložili (skoraj vsi pudlaši uporabljamo take bokse kot jih imam sama) psica pa jim je ob trku letela v sprednjo šipo  Cry Cry Cry

dejstvo je, da je pomembno kako zadevo pritrdiš in ne kakšen boks imaš ....

en butast primer ... otroških sedežev je malo morje (že takrat jih je bilo, ko sem jih jaz kupovala, zdaj jih je sigurno še več). če sedeža nimaš dovolj dobro pritrjenega ti noben super duper sedež ne bo pomagal, ko bo otrok s sedežem vred letel po avtu ....
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #97 : sreda, 27.07.2011 : 15:46:20 »

to itak. pritrditev je zelo važna. Sicer pa vztrajen in odločen pes pride ven iz tega boxa... To zame nikakor ni primeren in trden box in ni primerjave z aluminjastim.

Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #98 : sreda, 27.07.2011 : 18:05:45 »

am ... moje majo max 6kg  Grin Grin Grin pa so kao brihtna pasma in na srečo še niso poštudirale kako se odpre  Wink

za enega 60kilskega tak boks dejansko ni primeren, ker je prešvoh. vedeti je treba kaj prevažaš (velikost, teža) ....

no kot zanimivost ... sem pa zdajle, ko sem prihajala domov od dohtarja videla tudi leseno različico boksa v prtljažniku .... pes po velikosti boksa ni prav majhen ... me zanima kaj ostane od takega ob trku .... pomoje samo majhne trske ... kaj ostane od psa pa ne želim niti pomisliti  Undecided

Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #99 : sreda, 27.07.2011 : 19:51:34 »

Ni poanta toliko v tem, kolikšne kilaže so psi, kolikor v tem, kaj se s takim boksom zgodi ob trku, oz. v kaj se deli, ki ga sestavljajo, spremenijo. Puščice, že pri nizki hitrosti.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #100 : sreda, 27.07.2011 : 21:58:11 »

Ni poanta toliko v tem, kolikšne kilaže so psi, kolikor v tem, kaj se s takim boksom zgodi ob trku, oz. v kaj se deli, ki ga sestavljajo, spremenijo. Puščice, že pri nizki hitrosti.

točno...  Undecided
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: navajanje kuzka na boks
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines