mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 11:22:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Minka
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Minka  (Prebrano 35330 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #60 : torek, 02.12.2008 : 15:33:43 »

Se popolnoma strnjam, sem tudi že zgoraj napisala da se je zgodilo bore malo, in tudi odgovor na to kdo je kriv da zedeve nismo sfurali sem zapisala že v prvem postu in še vedno vztrajam pri tem da smo krivi vsi in vsak posameznik - tako cvetke kot necvetke.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #61 : torek, 02.12.2008 : 15:35:14 »

Krivi za...?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #62 : torek, 02.12.2008 : 15:36:43 »

Vem, kdo je bil tam in zagotov vse cvetke niso cvetke Smiley
Ok, pustimo to.

Hotela sem opozorit na potrebo za zdruzevanjem, najprej na mikro, potem na makro nivoju. Zakaj?
Hm ..., katero drustvo v Slo jemljejo v parlamentu, v cajtngah, kjerkoli ... vsaj za klincevo mero resno? Tako resno, da bi se na njihovo pobudo kaj spremenilo?
Katero od drustev je sposobno organizirati vseslovenski protest z zivalmi pred parlamentom ali VURSom ali kje drugje?

Nekaj takih igrackanj imam v mislih, zal pa ne morem (tudi na podlagi dogajanj tukaj) nikakor sestaviti slike za bodocnost. O ja, lahko, s crno pobarvanim ozadjem.
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #63 : torek, 02.12.2008 : 15:44:00 »

Saj pravim, da nekaj sporadičnih sodelovanj je že (bilo in so še), mislim da za kaj več trenutno nismo pripravljeni in ne vem, kaj botruje temu. Ni energije, ni volje, ni časa, ni... Jst nisem ravno optimist glede združevanja namreč. In tudi nisem navdušena nad "samo idejami".
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #64 : torek, 02.12.2008 : 16:06:01 »

pridna, tudi jaz nisem navdusena nad "samo idejami", kot tudi v teh zadevah nisem optimist (drugace sem). Sem pa mnogo manj navdusena nad tem, da se bomo sli takole se naslednje in naslednje in ... leto, oz. morda nekaj mesecev, ko se bo vse "polomilo", mi pa bomo vsi na smrt skregani, ker eni nismo dovolj zaslug zapisali drugim, ker nismo letali po cestah, ker nismo pisali pritozb, pobud ..., ker nismo donirali, ker nismo posvojili, ker nismo zlagali na kup, ali pa ker smo samo nekomu napisali ali rekli kaksno cez cast ...
In potem ne bo vec nikogar, ki bi delal vsaj v paru, kaj sele v skupini.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #65 : torek, 02.12.2008 : 16:16:32 »

Jaz nikogar na kup ne zlagam. Iščem posvojitelje, pa očitno ne znam tega počet dovolj dobro, da bi jih dobili.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #66 : torek, 02.12.2008 : 16:24:32 »

No, tudi tale tema je znak, da se nikakor ne razumemo in da poti, ki jih vidimo, nimajo sticnih tock, temvec se le tu in tam oplazijo. Ze izrazanje in branje nam dela tezave, kje je sele sposobnost za pogovor ali skupne aktivnosti.
Torej, gremo s tem tempom naprej in upajmo, da se bo za silo izslo. Za zivali in za nas.
Logiran

helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #67 : torek, 02.12.2008 : 16:26:30 »

Upajmo.
Logiran
KikiN
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #68 : torek, 02.12.2008 : 17:06:04 »

Pr nas mamo tud doma mačka, ki je FIV pozitiven. Ampak boljšga mačka še nisem videl. Sva se z mamo pozanimala pr veterinarju glede tega FIV-a, kolk je nevaren za ljudi pa to, pa sva bla v strahu, de ga bo treba dat uspavat, ker je bil ravno takrat bolan. Ampak, če bi ga dala, bi mi blo še dans full žal. Tolk fajnga mačka kot je naš, pa tud če je pozitiven je škoda. Pa je rekla veterinarka, da mu ne ostane veliko življenja več, če bi ga dons ona vidla, bi rekla, de to ni isti maček, debel, scrkljan do amena (kot da mu nč ni). Tk de ljudje nč se bat, FIV se ne prenaša na ljudi, pa tud življenjska doba takih mačk je od 5 do 8 let (in seveda več). Zato le posvojite te pupike, ne bo vam žal.
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #69 : torek, 02.12.2008 : 17:10:24 »

Evo novinca,ki se je super odrezal.Se strinjam s teboj.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #70 : torek, 02.12.2008 : 21:48:25 »

Bolj ko vas berem, bolj mi je jasno, da je misel o sodelovanju res ena velika utopija.
Škoda, bi s skupnimi močmi zmogli več - za precej boljši jutri živali.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #71 : torek, 02.12.2008 : 22:24:39 »

Jst pa tega glede na tole temo ne bi mogla rečt.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #72 : torek, 02.12.2008 : 22:28:39 »

jst mislim, da ni vse tako crno...takrat ko je treba, se povezemo, pa ce gre za "male" ali velike zadeve/probleme...ce gre za nasvete ali akcijo ali pomoc pri akciji. Kaksno bolj konkretno sodelovanje (od tega, da skupaj recimo vodimo kake akcije, druzno pristopimo k problemu ipd.) je za moje pojme neuporabno na celi crti - ker dokler bodo drustva slonela le na tistih dveh, treh,.....destih ljudeh, ki (komaj) furajo vse, bo to popoln overload. In dejstvo je, da so drustva porazdeljena po celi slo, kar ustreza modelu, da vsak svoje podrocje najbolje pozna in se z njim "ubada"; pri tem pa se zelo rado pozabi to, da drustva nemalokrat delajo "izven svojih meja" - torej oddajajo, namescajo, lovijo zivali po celi Slo ne le iz "svojega podrocja", kar posledicno pomeni, da smo tako ali drugace en z drugim na vezi.

Lp, Maja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #73 : sreda, 03.12.2008 : 00:53:16 »

Da ne zlagam na kup, sem napisala ne zato, ker jaz ne bi razumela, ampak zato, ker se besedna zveza velikokrat uporablja (jo tudi jaz); sem pa naveličana stalnega razlaganja o tem, da jih ne kopičim, da jim iščem nov dom, da ne zahtevam nemogočega itd. Samo to. Vsega ostalega še pošteno prebrat nisem imela časa danes.

Tile trije, ki so "krivi" za debato, pravkar v sobi nad mano norijo, kot bi jih kdo navil. Najbrž so zadovoljni, Ninika je hotela zbolet, pa si je hvala bogu zaenkrat premislila, Kastrovo uho zdravimo neinvazivno, Minka je pa itak cela baba, ki se je tudi že sprostila.
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #74 : sreda, 03.12.2008 : 02:16:14 »

Potem pa naj si čim večkrat premislijo in ostanejo zdravi  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Minka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines