mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:11:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Minka
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Minka  (Prebrano 35288 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sobota, 29.11.2008 : 22:00:50 »

Porabila sem zadnji popolnoma zaseben kot moje hiše za namestitev treh z levkozo okuženih, stari so od 1,5 do 2 leti. Vsi trije so v dobrem stanju, le Kastro ima v ušesu hematom in upam, da ne bo usoden zanj.
Pričakujem debato na to temo, npr. o tem, kako bi morali sprejemati zdrave in mlade in lepe in jih oddati prvemu, ki pride mimo, namesto da postavljamo pogoje in nimamo prostora za sprejem novih, pa o tem, kako je mačk preveč in dajmo torej biti racionalni, pa o tem, kako... vse sorte, torej. Dejstvo je, da so se kolegi odločili, da ne bodo evtanazirani, jaz pa sem njihovo odločitev podprla z ustrezno začasno namestitvijo. Pričakujem tudi, da se bo našel kdo, ki jih bo posvojil. Dokler ne bodo zares posvojeni, je možna posvojitev na daljavo. Kot so prišli v paketku, bi rada tudi, da gredo skupaj v nov dom. Razumejo se, radi se imajo, prijazni so... popolnoma nič drugačni od ostalih.

Kastro in Nini






Še malo zadržana bajska Minka




Lp vsem, na napade in negativno energijo in blablablabla.... povsem pripravljena Smet  Smiley.

Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #1 : sobota, 29.11.2008 : 22:08:02 »

Smetka lej en cekin se skriva na tleh zraven bajske! Cheesy
na, pa si fasala prvi blablablabla  Wink Tongue
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #2 : sobota, 29.11.2008 : 22:10:17 »

Čudovito lepi so vsi trije, še posebej pa mi je všeč Minka. Ma tako postavo kot jaz! Tongue Super, da imajo priložnost za normalno življenje.

Pošiljam pozitivno energijo k vam gor! Wink
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #3 : sobota, 29.11.2008 : 22:17:53 »

 Cry Smiley Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Lubica moja,srčika,sončica,najlepša in najboljša mucica pod soncem........NINICA,ki jo kljub pomislekom,ki jih je narekovala PAMET-torej racionalnost,nisem mogla dati s hladnim, po telefonu,seveda, EVTANAZIRAT.

A naj zavrženo,brejo, takrat še suhceno,ekstremno prijazno,1 leto staro, z eno besedo ubijem,al kaj?

Klinc pa racionalnost.

Pa da javno povem:sama od Ninice naprej ne dajem več evtanazirat levkotičnih,niti takih z aidsem,če nimajo kliničnih znakov bolezni in so drugače zdravi in nimajo kakšnih hudih poškodb.Ne zmorem tega.Kljub temu,da jih je res preveč.Njihovo življenje je za njih eno samo,edino in imajo le-tega.
Testiram zato,da vem,kakšen dom jim iščem.Ali z drugim levkotičnim,ali kot edinemu mucu pri hiši.
In da so posvojitelji pripravljeni na to,da bo treba za mucka bolj skrbeti,ko bo kriza,da bo treba kakšen evro več za veta in podobno.

Hvala Maša,da si sprejela nove cimre v sobo. Smiley Kiss
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #4 : sobota, 29.11.2008 : 23:04:35 »

Carici sta obe, Smetka in Helena. Podpiram take odločitve, sama poznam dva FIVovčka in oba sta krasna mačka. Smiley

Maša počohaj nove cimre Cheesy
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #5 : sobota, 29.11.2008 : 23:07:00 »

Smet je super, Maša pa tudi.  Kiss
Sicer pa je to tvoja oziroma vajina odločitev, meni se zdi, da se noben nima pravice v njo vtaknit, vidve že vesta kako in kaj. Pomoje, ali oseba podpre odločitev ali naj bo pa tiho.
pa lep pozdrav iz zasneženega bleda tja gor vsem trem.
tanja, kuki in (opala) bobi  Wink
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #6 : sobota, 29.11.2008 : 23:12:04 »

A sem že povedala,kolk je tole fajn Tongue Roll Eyes
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #7 : sobota, 29.11.2008 : 23:13:55 »

Zaradi tehle treh srčkov mi je še težje, ker nimam vsaj minimalnih pogojev za posvojitev. Prepričana sem, da se bo našel nekdo, ki nima še fulhaus in ima še en topel prostorček zanje. Kako lepo bi bilo, da bi dobrega človeka prinesel Božič.
Hvala Maša, Smetka, Helena.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #8 : sobota, 29.11.2008 : 23:16:17 »

Ko bo pri nas doma več prostora, se bo tudi našel kak kotiček za okužene mucke Smiley. Ravno tako imajo samo eno življenje kot vsi drugi Kiss. Meni se je trgalo srce, ko sem se mogla odločit za evtanazijo FIV pozitivnega muca, vendar je bil shiran do kosti in resno bolan, poleg tega ga nisem imela možnosti namestit. Še zdaj se spomnim večkrat nanj Sad.

Če nimajo kliničnih znakov in imajo možnost za začasno namestitev, ne vidim razloga zakaj ne bi dobili priložnosti za nov dom Smiley. Držim pesti, da čimprej. 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #9 : nedelja, 30.11.2008 : 00:13:37 »

A to, da jim oči žarijo zeleno je pa verjetno ena izmed posledic te bolezni?  Tongue
Upam, da ne bo začela Maša tudi tako svetiti  Grin
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #10 : nedelja, 30.11.2008 : 05:51:26 »

Ne vem zakaj,ampak mene je tole,da so ti trije na toplem in preskrbljeni in vsaj razmišljanje zakaj in zakaj ne,tako čustveno vznemirilo,da sem skoraj ves čas na robu solz.
Od neke posebne vrste ganjenosti, se mi zdi.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #11 : nedelja, 30.11.2008 : 08:02:02 »

Maša, čestitke za luštne cimre Wink! super, da se počutite bolje (Smet included).
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #12 : nedelja, 30.11.2008 : 08:27:56 »

Tako. Zdaj ste me pa spravile do solz.  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #13 : nedelja, 30.11.2008 : 08:36:49 »

Fino fajn. To pomeni, da smo postali zreli za ta korak - čisto fine in krasne domove tudi levkozicam. Smiley Podpiram.

Katarina
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #14 : nedelja, 30.11.2008 : 09:19:17 »

Smetka, bom povprašala, od kdaj ima Kastro takšno uho... in upam, da se mu bo samo porihtalo.
Minka se bo pa kmalu sprostila, samo da spozna da ji nobeden nič noče. Ima nekaj negativnih
izkušenj z ljudmi, saj so se nanjo kot mladičko (in njenega bratca) ljudje fizično spravili.

Smet, hvala. Kiss
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Minka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines