mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 14:21:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Jolly
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jolly  (Prebrano 9734 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #15 : sobota, 13.12.2008 : 22:26:37 »

http://www.cesarmillaninc.com/about/ - spletna stran strokovnjaka ki je car na svojem podrocju. Ni skomercializiran, z vzgojo psov se je ukvajal njegov dedek, oce in potem se on.  Zadnjic sem v Ameriki kupila vse njegove izdaje DVD in vam povem da se jih splaca pogledat.  Prvic sem ga pa zasledila na National Geografic in potem se na Animal Planetu. Ponavadi ni problem v psih ampak nas samih zato pravi da "prevzgaja" lastnike ne pse.
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #16 : nedelja, 14.12.2008 : 20:38:14 »

o.k.- vse precej drži Wink,
razen,da ni skomercializiran   Grin Grin Grin
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #17 : nedelja, 14.12.2008 : 20:39:56 »

Aja, še to, po istih principih lahko v bistvu dela vsak ki jo želi "stestirati", itak je fajn če je to različen folk v različnih situacijah.


mogoče vseeno ne bi pretiravali- da ne preide testiranje že v podje***
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #18 : nedelja, 14.12.2008 : 20:49:53 »

Hocem rec da iza njegovih dejanji stoji samo njegovo delo in znanje in  ne prenapuhana reklama in marketinski triki. Ce bi si pogledali nekaj njegovih oddaj bi razmisljali drugace in se ne norcecali iz necesa kar ne poznate. Sicer pa zakaj z svojim delom in brandom ne zasluzit ?  Tongue Pa brez zamere.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #19 : nedelja, 14.12.2008 : 21:01:33 »

Yap, se strinjam z deteljico, Ko sem bila v ameriki, so vsak dan predvajali njegove oddaje, sem se jih nagledala. Svaka mu čast, nič ne rečem, je pa skomercializiran. Sicer pa, kateri američan pa ni.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #20 : nedelja, 14.12.2008 : 21:05:34 »

Temo o njem imamo tule.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #21 : nedelja, 14.12.2008 : 21:07:09 »

Dobro, jaz sploh ne vem, o kom govorite, si bo šla prebrat.
Mene je samo zanimalo, kako vse skupaj poteka.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #22 : nedelja, 14.12.2008 : 21:12:35 »

mogoče vseeno ne bi pretiravali- da ne preide testiranje že v podje***
Ja, to pa vsekakor Wink
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #23 : nedelja, 14.12.2008 : 21:42:04 »

Ja, o njem sem jaz že svašta brala, sploh več ne vem, kaj naj si mislim. A je ok al ne.
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #24 : nedelja, 14.12.2008 : 21:45:49 »

Najboljse da se prepricas sama. Teja in Vixen sta zelo napisale stvari o njemu na zgoraj navedenem linku. Sem istega mnenja.  Cool
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #25 : nedelja, 14.12.2008 : 21:46:46 »

Bom prebrala Smiley
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #26 : nedelja, 14.12.2008 : 22:31:56 »

Opazam, da mi v zgornjem komentarju  manjka beseda LEPO (pise namrec sam zelo...). Se opravicujem. Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #27 : sreda, 24.12.2008 : 12:12:28 »

Jolly je v novem domu.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #28 : sreda, 24.12.2008 : 19:17:55 »

V njenem novem domu je doma še 14 let star šarplaninec, in Jolly upošteva dejstvo, da želi ostati No. 1. Tam je doma tudi kokoška (ena sama, kot član familije) in Jolly je všeč. Tu in tam jo malo dregne s smrčkom. Zataknilo se je pri muci, sta obe vklopili ta dirkalni pogon in so zdaj zastavili združevanje na malo daljši rok. Zaenkrat vse ok, domov se je peljala na prvem sedežu privezana z varnostnim pasom in glavo, naslonjeno na "šefovo" roko. Sem vesela, res.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : nedelja, 11.01.2009 : 08:32:35 »

Takle imajo pri Jolly  Wink

Spoštovani!
 
Dne 24.12.2008 je moj mož Damijan pri vas posvojil psičko Jolly. Rada bi vam samo povedala, da se je z dnem 28.12.2008, ko je poginil naš 14-letni čuvaj šarplaninec Medo, preselila v hišo. Spi na svojem fotelju v dnevni sobi, ki je zraven kamina, najrajši pa še še zmeraj igra s kokoško Juško, pa tudi z mucama Bučico in Pikejem je že prišla na "zeleno vejo".
Z novim letom je bila predstavljena celotni soseski, naraje pa se igra z Rexovo vnukinjo Bistro, našo sosedo nemško ovčarko, štaro 9 mesecev, ki jo njena nlastnica pripelje k nam v ograjo, da se "zdivjata" - tudi več ur divjata, se prekopicavata po travi, pa tudi našo Juški radi  nagajata.
Bila je tudi v šoli, kamor hodita naša dva fanta, vendar jo je zaradi vpitja otrok, ki so jo hoteli vsi pobožati, bilo strah in sedaj rajši počaka v avtu.
Večkrat jo peljemo s seboj v trgovino, pa tudi po Žalcu se rada sprehaja, sploh, če gremo na kavico, kjer dobi smetano z žlico (je neverjeten sladkosned).
 
Rada bi vam povedala, da je neverjetno scrtljana, najrajši se boža in "lupčka", zjutraj, pa po tistem, ko sva šle lulat - ponavadi ob 6 zjutraj, ker grem potem v službo, pa fantoma zleze pod odejo in skupaj spijo (v času počitnic so smrčali do pol enajstih dopoldne), sedaj, v času šole, pa tudi do osmih zjutraj (pa kaj, če zamudimo, sta mi rekla fanta, glavno, da lahko spimo na toplem).
 
Zelo jo imamo radi (cela soseska). boji se edino nadpoprevčno velikega bernardinca z imenom Zeus (star je že 4 leta), od njega pa beži. Dnevni sprehodi so sedaj, ko je mrzlo, enkrat ob 11 dopoldne za 1 uro, nato pa po kosilu zopem za cca 1 uro, ker se potem preveč ohladi, pa tudi jaz sem zelo zmrzljiva. Popoldne se samo malo poigramo zunaj toliko, da se polula in pokaka, nato pa bežima na toplo. Zelo rada razkopava po smeteh, vendar ne za hrano, temveč zato, da se potem v kupu teh smeti povalja (naparfumira s parfumom Kanal number 5).
 
Moram pa povedati, da je postala mamica naši 2 letni dolgodlaki hrčici Pomi. Ko čistimo Pomino kletko, jo čuva, oblizuje (najraši jo liže po glavi - upam, da je ne namerava pojesti).
 
Ko bomo imeli možnost, vam bomo njene slike poslali po mailu, sedaj pa vam bi jih lahko samo preko telefona.
 
Prijazen pozdrav!
 
Jolly, Petra, Damijan. Aleksander, Niko, Juška, Bučica, Piko in hrčica Poma
 
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Jolly
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines