mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 15:26:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pes iz Kranja
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pes iz Kranja  (Prebrano 12504 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #15 : ponedeljek, 08.12.2008 : 18:18:09 »

Kruti ljudje  Angry. Tale mišek je bil kljub prestrašenosti in zbegsanosti zelo prijazen. Sedaj je prišel v raj za pse...dokler ne najde človeka, kateremu bo pomenil več kot cel svet.  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : ponedeljek, 08.12.2008 : 18:28:13 »

lejca... je hospitaliziran, tece od njega, ne pusti posegov vase (tistih, ki so nujno potrebni - odstranitev tistega za vratom npr. ). Na enem očesu ima tumor in ne vidi, na drugem je mrena in ne vidi. Jesti ne more, je popolnoma oslabel. Zaprosila sem za možnost predčasne - čim hitrejše možne evtanazije.

Nikar... menda ne mislite, da bo prišel k sebi in celo našel nov dom?
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #17 : ponedeljek, 08.12.2008 : 18:34:23 »

Nikar... menda ne mislite, da bo prišel k sebi in celo našel nov dom?

Ja, edini in zadnji dom, samo še nad mavrico.  Undecided
Vse čaka ta zadnji dom, pa hudiča, a se mora to tako dogajat in na takšen način.   Angry Lips Sealed
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #18 : ponedeljek, 08.12.2008 : 19:04:26 »

lejca... je hospitaliziran, tece od njega, ne pusti posegov vase (tistih, ki so nujno potrebni - odstranitev tistega za vratom npr. ). Na enem očesu ima tumor in ne vidi, na drugem je mrena in ne vidi. Jesti ne more, je popolnoma oslabel. Zaprosila sem za možnost predčasne - čim hitrejše možne evtanazije.

Nikar... menda ne mislite, da bo prišel k sebi in celo našel nov dom?
Konec trpljenja zanj, sem upala, da se bo vseeno izmazal Cry. Grozno je, da mora on to preživljati, ko so za to odgovorni njegovi brezsrčni "lastniki". Roll Eyes Angry
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #19 : ponedeljek, 08.12.2008 : 19:20:56 »

Konec trpljenja zanj, sem upala, da se bo vseeno izmazal Cry. Grozno je, da mora on to preživljati, ko so za to odgovorni njegovi brezsrčni "lastniki". Roll Eyes Angry

Vsaj na toplem je, če je to kakšna "tolažba" zanj. In njegovo trpljenje ne bo trajalo v neskončnost, kot bi, če bi nekje zunaj na verigi poginjal na mrazu.  Lips Sealed

Žal mi je za psa, ki očitno nič lepega ni imel v življenju. In vseh, ki skrbite zanj in ste primorani prevzemati odgovnornosti
in odločitve, ki bi jih moral kdo drug  Sad (ali pa do njih sploh prišlo ne bi, če bi ta nekdo skrbel za psa kot je treba  Angry )
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #20 : ponedeljek, 08.12.2008 : 19:28:03 »

Nikar... menda ne mislite, da bo prišel k sebi in celo našel nov dom?

Ne.
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #21 : ponedeljek, 08.12.2008 : 20:35:33 »

  Sad Sad
Logiran
tayra
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 202


« Odgovor #22 : ponedeljek, 08.12.2008 : 23:21:53 »

 Cry Cry Cry
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #23 : torek, 09.12.2008 : 08:19:08 »

Najbolje, da mu daste kaj močnega proti bolečinam, da mu bo udobno vsaj v zadnjih dneh.
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #24 : torek, 09.12.2008 : 08:31:08 »

Mah  Cry
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #25 : torek, 09.12.2008 : 08:40:29 »

ubogi, ubogi... Cry ampak vsaj v zadnjih dneh lahko občuti, da obstajajo tudi ljudje, ki premorejo srce. Naj mu bo čimlažje vsaj zdaj, če je že moral trpeti toliko časa.
Sem žalostna in besna in razočarana, da bolj ne morem bit - nad tistim, ki je povzročil tako trpljenje. In tistimi, ki so mogoče celo vedeli zanj, pa nič ukrenili. Shocked

Čupko ubogi, naj ti bo čimprej lepo nad mavrico. Pozdravi mojega Triškota! Kiss

Smetka - drži se. Pravilno si se odločila.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #26 : torek, 09.12.2008 : 09:07:06 »

 Cry Cry Cry Cry jebemti..... Pikec mali srečno na oni strani. Naj ti bo vsaj tam lepo.
Logiran
drobižek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 121


« Odgovor #27 : torek, 09.12.2008 : 10:50:55 »

 Cry
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #28 : torek, 09.12.2008 : 12:36:02 »

Včasih mi postane slabo, ko pomislim, da obstaja možnost da dočakam 100 in več let. Življenje je lepo, ampak opažam, da ljudje postajajmo vedno bolj kruti, skrbimo samo za svojo rit, ne znamo ceniti narave in živali, niti soljudi! Če bo šlo tako naprej bomo propadli še preden bo zmanjkalo nafte(tega se mnogi tako zelo bojijo Roll Eyes).
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #29 : torek, 09.12.2008 : 21:49:35 »

 Cry Cry Cry Cry
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pes iz Kranja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines