mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 09:21:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 228   Dol
Natisni
Avtor Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki  (Prebrano 488689 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« : nedelja, 14.12.2008 : 03:57:08 »

No, tako se je začelo v novem domu...

1. javljanje

Mi smo doma.

Xena je ratala ob mojem prihodu čist vzhičena, ker si je najbrž mislila: "No končno si se zrajtala in mi zrihtala enga mačka za NOTER ganjat!" in je hotla boks kar odpret. S čemer pa se seveda Sheena ni strinjala in jo mal napihala. Potem si je v kopalnici počasi "razgledala" situacijo in celo pojedla par briketov... se vidi, da je Horjulčica - tudi ko je situacija napeta kot štrumpantl, ona mal'ca... .
Zdaj, ko tole pišem, je v kopalnici vse tiho, pred kopalnico pa tudi - Xena strmi v vrata in skoraj ne upa dihati....

Gremo na sprehod, pol pa spat.

Tudi ostali greste zdaj lahko spat.



2. javljanje

Dobro jutro!

Ej, kolk je pa to res ena zlata mačka... mi je čisto jasno, zakaj se je Smetki trgalo srce ob misli, da jo mora v nebesa poslat.

Ko pridem v kopalnico, pride takoj zraven in dela brrrr brrrr.... saj vem, vam mačkarcam je to čist neki običajnega, meni se pa ful dobr zdi. WC je ponoči očitno pridno uporabljala, saj sem morala zdajle že fejst lopatko uporabljat. Ampak ko ona to zakoplje, potem res zakloplje - najprej sem mislila, da nič ni, ko pa sem se prav po bagersko poglobila, sem pa imela kaj za izkopat! Medtem je šla  ležat v svoje s pliškotom opremljeno ležišče in me prav "opazovala" med tem početjem.

Imam občutek, da najraje je, ko/če jo čohljaš.

P.s. - slikce bodo! he he, sindrom "kovačeve bose kobile"
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1 : nedelja, 14.12.2008 : 04:10:54 »

Takole je PRED vrati kopalnice.... Cool



Takole pa ZA njimi.... Kiss







Tole je res ena velika mačja lubica.... mislim, da bom težko parirala nekaterim ostalim, ki  lahko skoraj vsak dan kak odškodninski zahtevek vložite Wink Grin, saj je tole bitje res mirno in pridno...(trkam po lesu, seveda Smiley). Danes je enkrat tako globoko spala na svojem ležišču s pliškotom, da me sploh ni slišala, pa moram pred vstopom še vrata odklenit naprimer.... Ja, vrata zaklepam, zihr je zihr. Potem sem stala sredi kopalnice in se spraševala, kakšna "zver" je vendarle tole, ki flegma spi na boku, glavo še malo navzgor obrnjeno in se sploh ne premakne.... Smiley

Lahko pa pohvalim tudi Xenco! Kiss. Slika pred kopalnico je nastala zjutraj. Potem pa sem jo zgodaj popoldne peljala na en doooooooooolg sprehod po Tivoliju (smo se srečali še z možatim in nevarnim Skokijem in lepotičko Sisi) - saj razumete, se je treba psu nekako odkupit, če mu že mačko naseliš v kopalnici Wink, po prihodu domov pa je od utrujenosti samo padla dol. Preverit je sicer šla, če je mačka še za vrati (tko malo posnifa skozi zračnik na vratih), potem pa na kavč, kjer je ostala vse do večernega sprehoda. In tudi zdajle, npr. spi že v spalnici. Juhej, mogoče pa še bo kaj iz nje. Kiss

Hm... kolk je ura, gledam.... očitno se me je prijelo nekaj mačjega in ponoči oživim. Wink

Lahko noč... ali dobro jutro!

Katarina
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #2 : nedelja, 14.12.2008 : 07:26:58 »

Dobro jutro Cheesy! Čestitke še enkrat za novo družinsko članico - ful je lepa mala mačkica (pa še črna po vrhu!). Fino je slišat, da je Xenca nehala stražit in šla spat. Čez kak mesec bodo ziher kake kičaste fotke tukajle pripopane  Roll Eyes Tongue. Ni varjante, da se dve tako čudoviti črni bojevniški bitji ne bi vzljubili! Če je Skoki sprejel veverice, je vse mogoče (je pa rahlo užaljen, ker si napisala, samo da je možat in nevaren pa nič kako je nobel in priden Cool).

Nespečnost je pa očitno ena taka stvar, ki prime novopečene pasje in mačje mame (po prihodu mojih mulcev kar nisem in nisem mogla spat - Skokiju sem par noči držala roko pod glavo in poslušala če diha Roll Eyes).

Lepo nedeljo vam želim, Maja  Smiley
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #3 : nedelja, 14.12.2008 : 08:46:34 »

Hi,hi,hi, Xena odkriva mačje radosti! Cheesy Tongue Wink Ful ste lušni! Kiss

LP
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #4 : nedelja, 14.12.2008 : 09:37:36 »

Go Xena! (in njena mama! Tongue )

Uživajte, sem vesela!
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #5 : nedelja, 14.12.2008 : 09:38:20 »

Krasne ste babnice  Kiss (Xena saj imaš same samičke a ne)
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #6 : nedelja, 14.12.2008 : 09:39:34 »

Kako sem vesela, da se je selitev iztekla brez kakšnih komplikacij in da ni večjega boja med bojevniki Cheesy
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #7 : nedelja, 14.12.2008 : 09:50:47 »

To babnice, to! Res upam, da se je Xenca sprijaznila s mačkom za zračnikom in ne pripravlja kakih načrtov za desant na kopalnico.

Še vedno pa čakamo, da se kovačeva kobila obuje Wink Ko boš imela čas, seveda Tongue
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #8 : nedelja, 14.12.2008 : 09:52:03 »

Grin Grin Grin Če bi jaz malo dalj časa počakala, bi tudi jaz videla, da je kovačeva kobila že obuta!!!

Eh, baba Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #9 : nedelja, 14.12.2008 : 10:26:48 »

Ijoooooj lej jo no lepotico, pa posteljico ima, pa pasent pošast

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #10 : nedelja, 14.12.2008 : 10:33:24 »

Lepo jo je videt v tvoji kopalnici  Smiley Kiss psička se bo pa tudi navadila nanjo, sigurno  Smiley Wink
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #11 : nedelja, 14.12.2008 : 11:02:10 »

"same babe"
Ste na Konana mau puzable? Tongue
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #12 : nedelja, 14.12.2008 : 11:04:07 »

Pa še Herkul je !!! Sam se meni zdi, da je Xenca alfa v tem tropu Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #13 : nedelja, 14.12.2008 : 11:13:05 »

 Smiley  O super poročanje. Smo že čakali. Hmmm...ne vidim pa nikjer trave  Tongue
Kolk je pa že stara Xena? Ima že kr sivih pramenov  Roll Eyes
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #14 : nedelja, 14.12.2008 : 11:37:40 »

Ker je tema namenjena tudi pasjim bojevnikom, puščam sporočilo Konanu: Konan dragi, kaj si ti mojemu Skokiju naredil? Hodi kot v megli in me še vedno totalno uboga! Si ga začaral? Roll Eyes Kiss
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 228   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines