mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:25:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 228   Dol
Natisni
Avtor Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki  (Prebrano 488627 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #285 : petek, 06.02.2009 : 11:01:04 »

Še ta tretji sivolasi črnuh:



Avtor fotografije je Robert Bogataj iz oddaje "O živalh in ljudeh".

Katarina
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #286 : petek, 06.02.2009 : 11:03:50 »

S skrajno razburljivim življenjem, ki vsak dan doda na tole sivo patino še en odtenek/še eno sivo trepalko. Je stalno razkuštrana, ko dobi pa Vixi v vidno polje, potem ji pa griva prav po levje na vse strani štrli! Moja lubica, itak.

katarina

 Smiley  se mi je zdelo, da je od zadnjič ratala še bolj siva. Da o njenem partnerju ne govorim  Shocked. Vixi in Katarina se še najbolj držita. Sivine verjetno ne bo  Roll Eyes  
Lepe skuštrance imaš. Imajo tebe in to je največ  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #287 : petek, 06.02.2009 : 11:05:27 »

A, zdej imamo pa celo bojevniško familijo na slikicah Cheesy.
Xenca (tamala, da ne bo pomote) pa izgleda na fotki še posebej urejena. A je bila pri frizerju Roll Eyes
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #288 : petek, 06.02.2009 : 11:13:25 »

Vixi in Katarina se še najbolj držita. Sivine verjetno ne bo  Roll Eyes 

Ni nič bilo prepuščeno naključju - je tudi snemalec dobil navodila, kako naj punce izpademo čimbolj fletne, he he... očitno se je tega držal. Wink Cool



Avtor fotografije je Robert Bogataj iz oddaje "O živalh in ljudeh".

Katarina
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #289 : petek, 06.02.2009 : 11:17:54 »

Temu bi se lahko reklo "poklicna deformacija" Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #290 : petek, 06.02.2009 : 11:18:38 »

Ni nič bilo prepuščeno naključju - je tudi snemalec dobil navodila, kako naj punce izpademo čimbolj fletne, he he... očitno se je tega držal. Wink Cool
Katarina

Čak mal. A to pomeni, da sivina je, ampak, da so slike slikane iz kotov, kjer se jih ne vidi?  Roll Eyes
Kaj sm firbec  Tongue  Sej ne bom več. Grem delat  Grin

Če bi bil natečaj, kateri živali, so vaši psi najbolj podobni, bi bili tile kandidati levčki  Roll Eyes

LP, I  Lips Sealed
Logiran
Zaphod
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« Odgovor #291 : petek, 06.02.2009 : 14:31:16 »

Hojla. Vas še jaz pohvalim vse skupaj. Luštne, ni kaj   Cheesy

...Se mi zdi, da ljudje dostikrat mislijo, da če imaš eno celo goro živali okoli sebe, potem ne moreš biti drugačen (in temu primerno neurejen, he he) kot kak gozdni puščavnik...

Katarina

To pa meni uspeva do perfekcije, da izgledam kot "gozdni Joža"  sram Na vsakem sprehajanju sem brezhibno zasvinjan. Odkar pa mačke znajo odpirati nekatere omare, je tudi pražnja obleka okrašena z dlakami  Shocked No, brez panike, povprečja niti ne morem vidno znižati, ker ve izgledate super Smiley

Lep pozdrav bojevnicam in bojevniku Smiley
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #292 : petek, 06.02.2009 : 14:48:10 »

To pa meni uspeva do perfekcije, da izgledam kot "gozdni Joža"  sram Na vsakem sprehajanju sem brezhibno zasvinjan. Odkar pa mačke znajo odpirati nekatere omare, je tudi pražnja obleka okrašena z dlakami  Shocked
Uf kako sem se oddahnila, da nisem edina Cheesy 

Katarina kako zaboga ti uspe Huh Jaz moram imeti strogo ločeno pasjo garderobo od nepasje, pa še slednja jih velikokrat "skasira", ko pridem domov in mi moja bejba vztrajno daje taco (ja včasih tudi na "faco") še preden se preoblečem. Da o trenutnem veselju ob hoji po ostankih snega in leteči slini sploh ne govorim Shocked Lips Sealed Undecided

lp
T.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #293 : petek, 06.02.2009 : 14:53:50 »

No saj..... ni vse tako, kot zgleda na prvi pogled... Wink Tongue

Tele fotke so pač bolj glamurozne, ker so se delale ob snemanju za oddajo.... sicer pa hodim z bojevniki po terenu točno taka kot vsi vi "gozdni Jožeki", iz pasje šole pa še hujša - taka, da spotoma domov niti v trgovino ne upam. Roll Eyes. In včasih se me res spozna le po ... nohtih, hi hi. Cool

Katarina
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #294 : petek, 06.02.2009 : 14:55:53 »

In vèasih se me res spozna le po ... nohtih, hi hi. Cool

 Grin Grin Grin
(sem skoraj počila od smeha)
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #295 : petek, 06.02.2009 : 15:26:04 »

 Grin Grin, ja pač vsi imamo pasje odprave, kaj češ. Jaz sem res kot gozni francl - gumijasti škornji  Grin Cheesy Grin.
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #296 : petek, 06.02.2009 : 17:15:36 »

Uau, kakšne lepe slikce!! Smiley
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #297 : petek, 06.02.2009 : 19:57:03 »

No saj..... ni vse tako, kot zgleda na prvi pogled... Wink Tongue

Tele fotke so pač bolj glamurozne, ker so se delale ob snemanju za oddajo.... sicer pa hodim z bojevniki po terenu točno taka kot vsi vi "gozdni Jožeki", iz pasje šole pa še hujša - taka, da spotoma domov niti v trgovino ne upam. Roll Eyes. In včasih se me res spozna le po ... nohtih, hi hi. Cool

Katarina

Eh, na viškem Sparu so me že navajeni, da vpadam v blatnih jahalnih hlačah in, sploh pomladi, ko konji odmetavajo zimsko dlako, s kožuhom (kar pomeni, da puščam stezico dlak za seboj) Tongue Grin
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #298 : petek, 06.02.2009 : 21:47:07 »

No saj..... ni vse tako, kot zgleda na prvi pogled... Wink Tongue

Tele fotke so pač bolj glamurozne, ker so se delale ob snemanju za oddajo.... sicer pa hodim z bojevniki po terenu točno taka kot vsi vi "gozdni Jožeki", iz pasje šole pa še hujša - taka, da spotoma domov niti v trgovino ne upam. Roll Eyes. In včasih se me res spozna le po ... nohtih, hi hi. Cool

Katarina

Hehe...imaš vsaj nohte za razpoznavni znak  Tongue
Jst sem včasih tko blatna, da se še sama ne spoznam  sram Je pa prednost, ker me tudi drugi ne  Grin
Edino Liza me izda  Roll Eyes

Ste pa fajn složna familija  Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #299 : sobota, 07.02.2009 : 10:22:34 »

No tkole, pa še dve tanajbolj črni v familiji.... Cool



Avtor fotografije je Robert Bogataj iz oddaje "O živalh in ljudeh".

Katarina
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 228   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines