mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:50:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 228   Dol
Natisni
Avtor Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki  (Prebrano 488660 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #645 : četrtek, 17.09.2009 : 13:34:20 »

Glede na to, kako je pralo tršico med poukom, si tršica res zasluži eno orng odpravo Smiley

He he, očitno se bo treba ODPRAVIT v Barcelono, kot je določila Moonbeam...

Katarina
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #646 : četrtek, 17.09.2009 : 17:09:57 »

Jaz tudi tole rabim! Ne nujno sicer v barvah mavrice, ampak nekaj dolgega z veliiiiko kapuco. Če katera najde trgovino, predlagam da objavi novo temo in se zmeni za količinski popust, potem pa navalimo! Cheesy
Sigurno mora kdo v Sloveniji to prodajati - saj rabijo vsi cestni delavci, gasilci (tudi tisti ne-psihadelični  Cheesy), smetarji, policaji...
-Vixi oprosti, ker smetimo.  Ampak ti boš tudi gotovo dobila naglavni dežniček! Za primer, če bo v kopalnici deževalo. Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #647 : sreda, 23.09.2009 : 09:24:47 »

Projekt za pridobivanje "gumiranega dežnega plašča" še poteka, da vas ne bo preveč skrbelo. Cool

Drgač pa moram pohvalit tamalo bojevnico, zelo je pridna, res! Tako v pasji šoli, kot tudi sicer. Seveda se ne razlikuje od ostalih odraščajočih pasjih otrok, ki bi neumorno raziskovali, pa stalno nekaj v gobcu nosili, pa skakali na vse in vsakega, ki pride mimo... Seveda tudi ona od 6 PASJIH igrač za igranje izbere ravno sedmo - ki seveda NI pasja, niti mačja, itd....  A hitro dojema in se uči, tako da nekaterih stvari niti ni potrebno kaj dosti ponavljati.
Se je zelo lepo navadila na kletko, kjer preživi tudi čas, ko sem v službi in zvečer nismo daleč od tega, da bo SAMA hodila noter spat Kiss. Ker je čas, ko sem v službi kar dolg, spusti včasih med tem - kljub enournemu jutranjemu sprehodu še kako lužico. Ker opravi to na posteljno podlogo v kletki, s čiščenjem ni problema... včasih sicer to vse skupaj "zakoplje" pod svoje ležišče ampak to pač paše zraven. In včeraj, ko smo prišli z večernega sprehoda, sem ji pripraviča kletko za spanje (blazina, podloga, voda) in jo pustila, da še malo skače po stanovanju. Očitno jo je v tem času (je nisem imela stalno na očeh) kljub nedavnemu sprehodu prijelo lulat in punca je šla sama to opravit v kletko, na podlogo!!! Ful ponosna sem bila, itak!
Z ostalimi bojevniki se dobro razume, včasih ji je malo težko, ker se noben od njih, razen občasno Konan, ne želi z njo igrat - v ta namen je "podedovala" od Vixi dva velika pliškota, ki ju potem neumorno in izmenično buta, he he... Apetit ima dober, tudi tamale žvake ji gredo dobro v slast.
Do velikih črnih ali temnih psov je še malo zadržana (do svetlih ne, hvala, Pepsika! Kiss), kar pa se je občutno izboljšalo že na nedeljskem mojpesnetovem pikniku, računam, da bo šlo od zdaj samo še na bolje.

Eto, upam, da bodo kmalu kake nove fotke v tej temi, ha ha...

Katarina
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #648 : sreda, 23.09.2009 : 10:44:34 »

Zadržana do velikih črnih psov? Nismo opazili Smiley je bila prav herojska pri šnofkanju s Pego (kot se za bojevniškega otroka spodobi  Wink )
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #649 : sreda, 23.09.2009 : 11:14:11 »

Čokoladnih se tudi nič ne boji Grin
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #650 : sreda, 23.09.2009 : 11:14:40 »

Zadržana do velikih črnih psov? Nismo opazili Smiley

No saj, na pikniku se je zgodil skoraj kvantni preskok - prvi "trd oreh" je bila namreč takoj na začetku bokserka od Altervite, ki pa je ful potrpežljivo sodelovala v zbliževanju z malo hiperaktivko, tako da je šlo potem od nje naprej vse skoraj brez zadržkov in vsakič, ko sta prišli skupaj, se je tamali ful fajn zdelo, češ, lejte kolk velizga psa jaz poznam in se ga ne bojim... in ga tut ne bom požrla! Grin

Katarina
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #651 : sreda, 23.09.2009 : 17:16:24 »

Tamala je faca, naših velikanov se tudi ni prav nič bala Cheesy.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #652 : sobota, 26.09.2009 : 19:50:34 »

Tamala rita se javlja iz bivšega doma in sporoča, da je še vedno zabavno. Trenutno šteje mačke  Tongue.

Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #653 : sobota, 26.09.2009 : 20:04:36 »

Ja saj, pri vas ima vsaj kaj štet! Smiley.
Hvala. Kiss

Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #654 : sobota, 26.09.2009 : 20:26:14 »

 Wink

Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #655 : nedelja, 27.09.2009 : 07:10:26 »

Xena, a prav razumem, da se čuva na hribčku?
Saj vem, da je bila že zdaj pridna, ampak ti prišepnem, da bo nazaj prišla še stokrat bolj pridkanalubanatihcena - vsaj če po moji sklepam (kakšen teden, dva zdrži, pol pa spusti, da le ne boš preveč vesela) Tongue.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #656 : nedelja, 27.09.2009 : 11:11:11 »

... da bo nazaj prišla še stokrat bolj pridkanalubanatihcena -

Hm, a bejž? Meni so rekli, da bo vrnitvi ne hotla več bivat v kletki. Roll Eyes Tongue

Katarina
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #657 : nedelja, 27.09.2009 : 11:13:19 »

 Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #658 : nedelja, 27.09.2009 : 14:57:20 »

Hm, a bejž? Meni so rekli, da bo vrnitvi ne hotla veè bivat v kletki. Roll Eyes Tongue

Hm, tega pa ne bi vedla, mi našim živalim tako groznih stvari ne počnemo Tongue   (zaenkrat še niso izumili tolk trdnih kletk Wink )
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #659 : nedelja, 27.09.2009 : 19:32:45 »

Smo včeraj ugotovili, da je to ˝Horjulski rednose˝ Tongue Kiss Kiss Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 228   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines