mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:46:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Strani: 1 ... 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 ... 228   Dol
Natisni
Avtor Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki  (Prebrano 488653 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1185 : torek, 02.11.2010 : 15:18:58 »

Ko zaslišim "kaj mene briga zakoni, JAZ že vem, kaj je prav" takoj zgubim voljo za razpravljanjem. Ne glede na temo.

Zoprno je, če o sebi misliš sve naj haj, potem ti pa nekdo nepričakovano podtakne zrcalo, ki pove drugačno resnico. Nekateri se potem zamislijo in pretuhtajo zadevo, drugim pa ego tega ne dovoli.

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1186 : torek, 02.11.2010 : 18:29:07 »

Eh, tale gospa Berovič...eni pač morajo imeti zadnjo besedo.
Pa čudno, da se samo s tvojim odgovorom ni strinjala?  Roll Eyes  Saj ji je prejšnji teden še nekdo prav lepo napisal, kar ji gre. Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1187 : torek, 30.11.2010 : 13:54:11 »

Fižoučk je prejel v dar Hurttin kombinezon, ki ga je nosila pokojna Vannica.

Hvala, Luvanna, nosili ga bomo s spoštovanjem in v lepem spominu na malo kosmatinko in seveda ob prvi priložnosti naredili kakšno fotko.

K
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #1188 : torek, 30.11.2010 : 16:47:03 »

Komaj čakam, da vidim fotografijo Fižučka v vesoljski opravi - pa upam, da se preveč ne mučita z oblačenjem (mi smo se kar, preden smo osvojili ta prave prijeme  Wink in nato začeli uživati v zimi in snegu brez kep snega na tačkah).
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1189 : petek, 03.12.2010 : 10:22:58 »

Danes mineva 8 let....

.... odkar je v moje življenje vstopil mali (delno) črn tornado po imenu XENA.

Še vedno mi je živo pred očmi tisti dan pred 8 leti in 3 dnevi, ko sem jo zagledala v enem od temačnih, vlažnih in umazanih notranjih boksov v zavetišču iz Dramelj pri Celju. Kako je molela svojo tačko skozi odprtino v vratih in kako je na vsak način skušala pridobiti pozornost mene in še treh mojih kolegic. Kako so se mi oči ustavile na pasji posodi z napol pojedeno porcijo briketov in kako sem na njen boks postala pravzaprav pozorna šele (najprej sem namreč mislila, da je prazen), ko sem v kotu opazila v "gnezdo" zmečkano dekico. Ko smo jo dobile ven iz boksa, je že takoj uprizorila svoj še danes značilen "ples" veselja, skakanja v naročje, metanja po tleh, lupčkanja.... in ko smo jo peljele ven na zrak, je takoj začela vohljati, raziskovati, takoj je opravila potrebo, kakor da ni bila v tisti zatohli luknji še skoraj 30 dni in kakor da ji po "evidenci" na vratih niso minevali dobesedno zadnji dnevi - to sem izvedela šele kasneje, ko sem se že dogovorila za posvojitev.
Ker pa takrat v zavetišče niti slučajno nisem prišla po psa (ampak sem celo enega dostavila), je nisem mogla takoj isti dan odpeljat domov, saj je bilo potrebno urediti še nekaj "tehničnih" zadev, med drugim dogovoriti se z osebnim veterinarjem za takojšnjo sterilizacijo, saj je bila punca kar visoko breja.... česar vodja zavetišča ni vedel ampak smo ga na to opozorile me.
Tisti trije dnevi so se vlekli kot plastelin in ves čas me je preganjala misel, kaj pa če v tem času pride nekdo, ki se bo tamkajšnjemu vodstvu zdel primernejši in bo dobi MOJO LUBICO?! Vendar me je vodja zavetišča že v prvem razgovoru glede tega pomiril, češ "do zdaj je niti eden ni pogledal, pa saj vidiš, kakšna je...". eh, še sreča zame, da je bila "taka" - majhna, terierska, črna, z velikim flekom brez dlake na hrbtu.  Tongue

Po prihodu domov se je predvsem zame začela šola - kaj pomeni imeti tasmanskega hudiča s teriersko podlago.  Cool Smiley In ta šola traja še danes, sem pa tudi nanjo izredno ponosna, saj se je v teh letih razvila v splošno razgledano, za visoke družbe primerno, sivolaso gospo. Seveda je žur tudi po celem snegu se valjat, nap....t sosedovega mačka, če sedi preblizu ograje, osvajat vse moške v bližini (neglede na to, kaj si o njih mislim jaz Wink Evil), mahat z repkom vsakemu otroku, ki pride mimo, se veselit voženj z avtom. Po nekaj ur je sposobna v skrajni napetosti čakati,  da se končno začne coursing, doma solidno deli življenjski prostor s kar nekaj živalmi  Roll Eyes in kar me trenutno najbolj veseli pa je to, da domači mački očitno nista več na prvem mestu njene "črne liste", morda se na tem področju zgodi še kak čudež.

Zdravje ji izvrstno služi, ob tem glasno trkam na les in upam, da bo še dooooooolgo tako - kot sem pred kratkim napisala v eno žalostno temo, da "dlje časa ko so z nami, bolj si želimo, da nas nikoli ne zapustijo", je z nama tudi tako.

Xenca moja, ti si carica. Kiss



Katarina
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1190 : petek, 03.12.2010 : 10:25:55 »

Smiley čestitke ob obletnici, tršica. Vama želim, da bosta še doooolgo skupaj.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1191 : petek, 03.12.2010 : 10:34:38 »

Kako lepa fotka tasmanske hudičevke Kiss - še na mnoga leta vam želimo tudi mi Smiley
Lahko pa smo vi, ki smo v zadnjih 8. letih obiskovali azilaše, očitno tudi Xenci hvaležni, ker nam je ˝vzgojila˝ tako fejst tršico Evil bravo Afro
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1192 : petek, 03.12.2010 : 10:36:26 »

Carici sta kar obe, v kompletu Kiss Čestitke, Xenca, pa uživaj s polnimi pljuči še dolgo!
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #1193 : petek, 03.12.2010 : 10:45:40 »

"dlje časa ko so z nami, bolj si želimo, da nas nikoli ne zapustijo"

Drži kot pribito. Kiss

Xena, še na mnoga leta! Smiley
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #1194 : petek, 03.12.2010 : 10:49:34 »

Čestitke t'ršica za rentgenski vid in Xenica za svojih rosno mladostnih 8 let Cheesy  Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1195 : petek, 03.12.2010 : 10:53:27 »

Čestitke t'ršica za rentgenski vid in Xenica za svojih rosno mladostnih 8 let Cheesy  Kiss

Dodaj še 3 za dejansko starost - toliko je (oz. naj bi) bila stara ob posvojitvi. Cool

K
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #1196 : petek, 03.12.2010 : 11:00:26 »

Čestitke obema Xenama!  Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1197 : petek, 03.12.2010 : 11:20:48 »

Čestitke za obletnico  Kiss  Naj bo še veliko takšnih obletnic  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1198 : petek, 03.12.2010 : 11:29:00 »

 bravo pevka bravo Super ste, xenča, ti pa res zgledaš kot tasmanski vrag - pogled te izdaja....
Še na mnoga mnoga zdrava leta!  Kiss
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1199 : petek, 03.12.2010 : 11:52:11 »

Tudi mi želimo iz srca še veliko zdravih let.  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 ... 228   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines