mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:24:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Kdaj začeti z vzgojo mladička?
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kdaj začeti z vzgojo mladička?  (Prebrano 27969 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #75 : četrtek, 21.12.2006 : 09:37:09 »

Super!

Čestitam za trmo!!!!!  Grin Grin
Logiran
andreja.perpar
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #76 : petek, 10.08.2007 : 08:02:12 »

Jaz pa imam eno vprašanje glede navajanja psa na vodo oz. kopanje. Že prej sem imela psa, ampak mi nekako ni uspelo privzgojiti zdrav odnos do vode, saj se je prejšnja psica kopanja bala, ni pa se bala potokov. Čez dva tedna dobim novo psičko kokeršpanjelko in ne bi rada ponovila iste zgodbe. A ima mogoče kdo zame kakšen nasvet, kako naj se tega lotim.

Andreja
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #77 : nedelja, 26.08.2007 : 13:00:53 »

Natočite ji vodo v bazenček ali večjo posodo in bo sama videla, da ni s tem nič narobe.Samo siliti ne smete nič.Ker potem se bo pa bala in jo bo tudi težko okopati.Je pa tudi odvisno od psa nekateri obožujejo vodo, nekateri pa pač ne.
Logiran
andreja.perpar
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #78 : ponedeljek, 10.09.2007 : 18:34:51 »

Hvala za nasvet. Me pa zanima, a psa kar postaviš v vodo, al čakaš, da sam skoči not?
Logiran
barbara007
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #79 : nedelja, 25.11.2007 : 11:06:16 »

Jaz imam tud probleme z lulanjem in kakanjem v hiši. Najprej sem ga začela navajati na papir pa nikakor ni hotel in še noče. Skos drugje se ponečedi. Ko greva pa vn po jedi in pa na vsake tolk časa pa tud ni nekih rezlutatov. Seveda je zeeeloo priden ko se polula zuni a o kakanju ne duha ne sluha:((
Po mojem sem premalo dosledna in nevem kaj naj naredim, da mi bo uspelo.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #80 : nedelja, 25.11.2007 : 11:22:08 »

Po vsakem obroku in spanju ga pelji ven in vztrajaj tako dolgo, da opravi svoje in ga takoj močno in navdušeno pohvali in to vsakič, dokler ne bo obvladal in razumel, kaj hočeš....tudi kak priboljšek ne bo odveč. Kot si že sama napisala, je poleg pohvale prav doslednost tista, ki da rezultat.
Logiran
sarčy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


« Odgovor #81 : torek, 29.01.2008 : 17:59:34 »

za vse tiste, ki psičkom dajete razne čokolinote in hrano nasploh iz mleka, si preberite kaj o hranjenju mladičkov, saj ne prebavljajo mlečnih izdelkov oziroma laktoze!
Logiran
MaruLuna
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #82 : sreda, 28.10.2009 : 16:53:03 »

Mi imamo 7 oz. 8. mesečno mopsico Luno. Dala bi jo v pasjo šolo toda ne vem v katero. Rada pa bi jo naučila prostor oz. lezi toda ne vem kako! Sedi že zna. Aja pa še nekaj je. Ali mogoče veste ali je pasja šola na karticah zanesljiva ali ne?? Hvala že za vnaprej.
 Afro
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Kdaj začeti z vzgojo mladička?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines