mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 09:57:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Voščilo 2009
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Voščilo 2009  (Prebrano 26946 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #30 : četrtek, 25.12.2008 : 14:55:25 »

Vsem skupaj zares srečno 2009. 

Kiss http://www.online-thecatsmeow.com/images/Emoticons/CLOCHE~177787.GIF
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #31 : četrtek, 25.12.2008 : 19:37:52 »

Vsem Horjulčkom želim topel domek, poln ljubezni. Poloni pa znosno leto 2009.

Sama sem včeraj dobila krasno voščilo od prijateljev za katera nisem vedela, da sta prava pasjeljubca. Voščilnico sta napisala v imenu posvojenega gmajničarja, ki zdaj sliši na ime Lix. Res me je ganilo.

Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #32 : sobota, 27.12.2008 : 12:55:42 »

Hvala za takšno lepo voščilo. Kiss

Naj vam prazniki vsem minejo v prijetnem, mirnem vzdušju in naj bo prihodnje leto zaznamovano z dejanji, na katere bodimo ponosni. Zapolnimo naš spomin s trenutki sreče in poskrbimo, da bo čimveč ljudi v novem letu odprlo oči ter slišalo edino resnico. Da so tam nekje, zunaj, na mrzlem, lačna, bolana, bitja, ki jim še bije srček,... In da nas potrebujejo. Smiley
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #33 : sobota, 27.12.2008 : 16:37:37 »

Prekrasno voščilo!!! Kiss Kiss

Tudi mi, vključno seveda z Neli in vso mačjo brigado, tebi in družinici, Adi in vsem kosmatinčkom želimo lepe in mirne praznike ter vse najlepše v letu 2009.
Še posebej Neli ti pošilja en zvrhan košek mokrih slinastih poljubčkov tamle s toplega kavča, kjer je sedajle dokončno omagala po vrnitvi z aktivnega zimskega dopusta.  Kiss Kiss Kiss  Zdaj zdaj pa bo upihnila tudi drugo svečko, od kar je pri naju. Wink Vidiš, tako vem, da se novoletne želje sigurno izpolnijo - če ne drugega Dedek Mraz prinese horjulčka. Wink Smiley

Vse naj naj v letu 2009 tudi ostalim forumcem!

LP
Logiran
white rose
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 149



WWW
« Odgovor #34 : sobota, 27.12.2008 : 18:30:02 »

Smetka prelepo voščilo!
Lani si napisala, da nam v letu 08 želiš posvojitev .....in se je uresničilo... Wink
Upam, da se vse tvoje lepe želje uresničijo tudi v naslednjem letu!
Hvala ti, ker smo bili vredni zaupanja horjulskih osem tačk  Smiley

Vse dobro ti želimo, tebi in tvojim varovancem!
Čim manj posvojencev in čim več posvojiteljev!
Logiran
luna83
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 301


« Odgovor #35 : nedelja, 28.12.2008 : 10:11:59 »

Smetka prelepo voščilo, hvala! Želim vse dobro,pozitivno,lepo,vse naj naj tebi in tvojim varovancem. Čimveč toplih in ljubečih domov in lim manj krutih zgodb.

Srečno 2009

Čeprav te osebno ne poznam ti lahko samo rečem:  Hvala ker si to kar si!Ostani takšna še naprej, drugih je tako že preveč! Iz srca ti želim vse najboljše!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #36 : nedelja, 28.12.2008 : 13:42:08 »

Celemu zavetišču in tebi Smetka želim veliko veliko zdravja, veliko oddanih na kavč in naročje in uspešno z mnogo denarci prihajajoče leto!
 Kiss
Vsem na forumu pa prav tako!
 Kiss
Lp polonak
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #37 : nedelja, 28.12.2008 : 17:41:03 »

Vse najlepše tudi od naše mačje - pasje - konjske zalege!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #38 : nedelja, 28.12.2008 : 19:18:53 »

Hehe... hvala bogu. Poznam eno, k je dans ene trikrat mejkap popravljala Grin Grin.
ej, Smetka... meni mejkapa ni blo treba popravljat, pa čisto samo iz enega samega razloga: ka ga nimam. Grin
Čudovito voščilo. Hvala. Lepe želje pošiljam tudi jaz k vam gor na hribček in dodajam mokre poljube  Kiss od Minimuca in Pike (zraven pa še Srečkotovega in Filipovega in mojega - od mojga desca pa ne, zato ka se to pa res ne spodob (pazi, govorimo o mokrih  :opoljubih!))
 Smiley
Logiran
terenka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 109


« Odgovor #39 : nedelja, 28.12.2008 : 21:17:56 »

Smetka,tvoja voščila so vedno nekaj posebnega,ker pridejo iz srca, do srca,tistih,ki čutimo s tabo,z živalmi...Hvala ti za vsako rešeno in polepšano življenje Kiss
V prihajajočem letu pa ti želim predvsem zdravja in zadovoljstva,da boš lahko vse to spet prenašala na tiste,ki te bodo potrebovali.

Vse dobro tudi vsem ostalim
t.
Logiran
cookie
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #40 : nedelja, 28.12.2008 : 22:07:14 »

Smetka in vsi ostali, ki sodelujete na forumu... Da vam (nam) bo v novem letu čimlepše, da nas bodo greli naši kosmatinci, Smetki jih pa želim le toliko, da bo za tiste ta najbolj mrzle dni (ene pet bi bilo dovolj:) Smiley

Seveda vsega klasičnega tudi (zdravja, sreče, denarja...)!!!

Iz našega konca - Aria iz škatle na omari, Jazz in pasje košare, Dolce iz mačje košare in Arka iz kavča... Pa tamali iz postelje, kamor bom zlezla tudi sama...

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #41 : ponedeljek, 29.12.2008 : 11:48:44 »

Hm.....pa so bili vaši kosmatinčki pridni to leto in ji, je Božiček prinesel kaj lepega? Moji pesjani so dobili u ibr fensi posodo za vodo, bom pofotkala.

Kaj pa ostali, domnevam, da je bilo za vsakega pod smrekco kaj skrito.... Wink

Katarina
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #42 : ponedeljek, 29.12.2008 : 11:56:05 »

pri nas nosi dedek Mraz, tko da še niso dobili darilčka pod smrekco! Wink
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #43 : ponedeljek, 29.12.2008 : 12:16:09 »

Smetka, tebi in tvojim najbližjim želim še naprej obilo poguma za vztrajanje, zdravja, sreče in zadovoljstva ob oddajanju varovancev v dobre domove.
Horjulčkom želim veliko novih dobrih lastnikov in lepo življenje v srečnih domovih.
Da želje ne bodo ostale le želje, se bomo trudili po svojih močeh.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #44 : ponedeljek, 29.12.2008 : 12:22:46 »

Pri nas je dobil delovno opremo, sledni povodec, pticja kletka pa se pride. Od Flipa pa pricakujem nove copate, nov stol, vilede, povster, kovter, miske za Miso, zokne za Bostjana, pa se bi se kaj naslo  Tongue Wink
Upam, da so Horjulcki tudi Smetki pripravili presenecenje in kaj prinesli ali odnesli  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Voščilo 2009
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines