mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 03:21:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Črno-bel majhen pes in rjav majhen pes
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Črno-bel majhen pes in rjav majhen pes  (Prebrano 12889 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : sreda, 24.12.2008 : 18:42:43 »

Hehe, glih kar bom napisala tisto, kar v resnici je: najbrž da mešanec, glede na to, da nič zelenega ne najdem na njem. Imata pa fanta čuden odnos - sem bila prepričana, da je ena samička, ki se fejst ženi  Tongue.
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #16 : sreda, 24.12.2008 : 18:47:44 »

oooooooooo Smetka, zdele si me pa nasmejala Cheesy Grin (pa danes to ni prav lahko, ti rečem!). Zdaj pa res pazi, kaj boš napisala: a je mešanec, a je čistokrvni copatar, a kva za ena pasma... Eh sori, se nisem mogla vzdržat tele pripombe, ker sem ravno brala v temi od Heli...pjt se mal nasmejat tja, se splača. Smiley

Vidva pesjanarja pa, karkoli že sta - želim vama kot prvo, da vama ne bi bilo nikoli več treba izkoristit jokerja pri angelu varuhu (v izogib paštetiranju in podobnim kozlarijam) in da najdeta, kar vama manjka: čisto svojega dobrega človeka in kavč. Pa takle. Vse dobro vsem skupaj! Kiss
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #17 : sreda, 24.12.2008 : 19:04:37 »

Mene tudi na čina spominja, pa tudi kaj tibetanca je najbrž v njem.. pa mogoče celo pekinčan / pekinezer (ne vem kaj je kaj  sram )
Kakorkoli.  Tongue Roll Eyes

Še dobro da nista pašteta, ker čene nebi mogle tukaj ugibat pasm!! Wink
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #18 : sreda, 24.12.2008 : 20:41:20 »

Poznam. Bom probala najti taprave hise.

Misliš na istega ko jaz? Iz Janezove ulice?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : četrtek, 25.12.2008 : 19:18:23 »

A je slučajno kaj novega s to Janezovo ulico? Psa gačita en drugega ves čas in mam že mal poln kufr otečene lulčke nazaj tlačit, resno. Naj to dela lastnik, če mu paše gledat psa, ki se matra in ima vse vneto, ker ga ni kastriral. In enega in drugega. Kolk fajn, res. Da ne govorim o tem, da se je že začelo... a mate še unga kavalirčka? A je že našel dom un kavalirček? Kdaj lahko pridemo po kavalirčka? Mislim, narod....
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #20 : četrtek, 25.12.2008 : 19:21:31 »

Tole ni ne kavalir, ne tibetanski španjel, ne čin, ampak črno bel kukr pekinez kakršne obožuje vesoljna Slovenija. Mirno ga prekvalificiraj v mešanca, pa bo mir.

Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 25.12.2008 : 19:47:47 »

Hoj, mi smo sele zdaj domov prisli, grem jutri spet okrog.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #22 : četrtek, 25.12.2008 : 22:36:57 »

Ok zdaj pa nič več ne razumem. Kaj je zdaj s tema dvema psoma? Huh Shocked
Logiran
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #23 : petek, 26.12.2008 : 00:11:03 »

Kar nekajkrat sem prebrala zaporedno in primerjalno, pa si ne znam razložit kaj je s kužkoma vidim da sta fejst, le kdo ju je zapustil hkrati ali zaporedno, obema srečno v prave roke...
Logiran
josephine
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 61


« Odgovor #24 : petek, 26.12.2008 : 01:04:47 »

Misliš na istega ko jaz? Iz Janezove ulice?
Če vam kaj pomaga pri iskanju lastnikov (o tem, kako butasto se mi zdi, da je sploh treba lastnike iskat, raje ne bi), sta psa maširala od tastare osnovne šole proti pošti, tako da bi prav lahko bila iz Janezove ulice (če je to isto kot Janezova vas).
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : petek, 26.12.2008 : 08:50:50 »

Če bosta v ponedeljek še tu, boš prosim javila na občino?
Vidim, da nekaj ni jasno. Psa sta hvala bogu prišla skupaj in sta tudi skupaj v karanteni, ker nimam prostora za vsakega posebej. Skačeta drug po drugem ves čas (kakor da je en od njiju goneča se samica); in takšno početje za prostato in ostale reči tam spodaj ni niti najmanj dobro. Ob takšnem stalnem početju lulček oteče in ga pes ne more (nekaj časa) nazaj spravit. To boli, vname se, skratka je nadvse neprijetno. Oba smrdita po urinu, ker jima po kapljicah uhaja. Toliko za vse tiste, ki mislijo, kako zelo kastrirani psi trpijo, ker je ravno obratno: zares trpijo tisti potentni in to kar naprej.

Zakaj imajo takšni sploh pse?
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #26 : petek, 26.12.2008 : 08:54:01 »

josephine, ja sem mislila janezovo vas. Črno bel je iz tam nekje.
Danes bom skopirala sliko in bom šla tam in koga vprašala.

Upam na najboljše čeprav nevem če bi takim jaz vrnila psa.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #27 : petek, 26.12.2008 : 09:56:59 »

Skačeta drug po drugem ves čas (kakor da je en od njiju goneča se samica); in takšno početje za prostato in ostale reči tam spodaj ni niti najmanj dobro. Ob takšnem stanem početju lulček oteče in ga pes ne more (nekaj časa) nazaj spravit. To boli, vname se, skratka je nadvse neprijetno. Oba smrdita po urinu, ker jima po kapljicah uhaja.

Zakaj imajo takšni sploh pse?
ja za posrat, res no - ma kdo to lah že samo gleda non stop, če že  odmislimo to "malenkost", kako zelo boleče in neprijetno je za oba kužka  Angry Shocked (sori Smetka, vem da ne maraš tega izraza, ampak mene je Pika čist....zmešala Roll Eyes).

In tvoje vprašanje je več kot na mestu: zakaj? Seronje jedne (se opravičujem izrazu, ampak tole je pa popolnoma neokusno, no...)
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #28 : petek, 26.12.2008 : 11:40:55 »

Hm, kolikor vem gospodica nista od iste osebe. In, zanimivo, na moje gonecke ne trzata spljoh.
Mogoce mi je ratalo najti lastnika tarjavega. Zal ni bilo nikogar doma, grem kasneje se enkrat.
Tabelega pa skoraj vsi poznajo oz. so ga ze videli, ampak nihce ne ve, cigav bi bil. Edino mama je enkrat slisala, da je nekdo rekel, da je mogoce od... Roll Eyes Grem potem se to preverit, sam da se odmrznem. Tongue
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : petek, 26.12.2008 : 12:01:54 »

Ej, tenks.
Logiran

Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Črno-bel majhen pes in rjav majhen pes
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines