mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:06:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Pes ki koplje po vrtu..
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pes ki koplje po vrtu..  (Prebrano 18379 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #30 : petek, 21.01.2005 : 19:12:35 »

Sammy; sej ni treba tistega prostorčka čisto nabasat z briketki. Našemu je bil ta kong zanimiv kakšna 2 dni, potem pa je ugotovil, da se mu u bistvu niti ne da in je šel raje lajat na folk.
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #31 : petek, 21.01.2005 : 21:50:08 »

jaz sem pa že mislila, da sem našla rešitev... Undecided
Logiran
NightCrawler
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #32 : nedelja, 06.02.2005 : 11:38:41 »

Kopača je treba ustreliti! - ampak z otroško pištolo na vodo... Ko pes začne kopati luknjo na vrtu ga "ustreli" in reci strogo ne. Potem se skrij in ga opazuj. Če ponovno  začne kopati kar večina psov naredi, ga spet "ustreli" ampak probaj to izvesti tako, da te ne vidi. (nič mu ne bo jasno samo to, da dobi šprico tudi, ko tebe ni). Pri večini psov ta metoda deluje...

Lp.
Logiran
samo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 302


« Odgovor #33 : torek, 02.08.2005 : 19:45:36 »

Lahko pa namesto špricanja uporabiš pločevinko in vanjo nasuješ kamničke.Ko leti pločevinka proti psu ropota ga zmoti in preplaši.Vse ostalo pa je tako kot je zgoraj opisano.Pes ne sme videti od kje je priletela pločevinka in je ne sme povezati s teboj.Tako  se da odpraviti različna nezaželena vedenja.
Logiran
sedi!
otrok do 14 let
*
Sporočil: 40


« Odgovor #34 : torek, 30.12.2008 : 09:54:28 »

Mi imamo ograjeno hišo tako ,da psička lahko leta okoli. V boksu je malokrat.Težava je v tem ker kar naprej kopa luknje,rože izkopava...Stara je 9 mesecev.



hvala               LP
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #35 : torek, 30.12.2008 : 15:44:36 »

Preberi malo višje kaj so svetovali...tisto z dozo s kamenčki ali kovanci zelo dobro funkcionira. Je pa nekaj, psu je pač verjetno dolgčas, če ga že ne morete vzet k sebi noter, potem ga vsaj pošteno zaposlite in ne bo imel časa za kopanje.
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Pes ki koplje po vrtu..
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines