mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 23:18:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mišmaš in Pipi
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mišmaš in Pipi  (Prebrano 18488 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #30 : nedelja, 15.02.2009 : 19:22:51 »

Srečno Pipiju v novem domu!
Logiran
pudu
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #31 : ponedeljek, 16.02.2009 : 07:29:37 »

Upam, da bo tudi Mišmaš čimprej našel dom... In nekoga razveselil...
Pipiju in novim lastnikom pa čim več lepih skupnih trenutkov...
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #32 : ponedeljek, 16.02.2009 : 11:44:48 »

Držim pesti še za Mišmaša.. naj pride na velik kavč  Kiss Kiss

Pipi ti pa pridno razveseljuj svoje lastnike Wink
Logiran
ZalaPipi
novinec
*
Sporočil: 44


WWW
« Odgovor #33 : sobota, 21.02.2009 : 09:45:45 »

Evo, prvič na forumu, moram se javit.... :-D
Sem ''mama'' dvema Horjulčkoma, Zali in Pipiju. Zalo smo vzeli predlani, malo pred božičem, in je zdaj že prava babnica, Pipija pa ravno en teden nazaj.
Oba sta prava mala sončka, Zala je Pipija res dobro sprejela, še vedno je sicer ljubosumna, ko se carta pri meni, pa pride Pipi še jaz, še jaz!! , ampak počasi bomo tudi to sprejeli. Mu je pa že drugi dan odstopila svojo posteljo! To me je najbolj presenetilo, ker ima Zala svojo posteljo zares rada. Ampak..Pipi še ni imel svoje, je dobil malo manjši imitacijo zraven, pa se je šel stisnit kar k njej. Na koncu je Zala spala na pomožni postelji, Pipi pa na kraljevski! No, ker se mami to ni zdelo ravno fer, ima zdaj Pipi svojo enako, samo druge barve :-))). In kaj se občasno zgodi? Ugibate? No, Zala se gre stisnit k Pipiju na njegovo, hahah, verjetno je še bolj puhasta, haha. In mene ''mamo'' je izučilo, da se v spalne razporeditve ne vtikam več. :-P
Ostalo...Pipi poje precej več kot Zala, seveda takoj zamenjata posodici ko pogledam stran. Sta tako strpna pri hrani, da ne morem verjet...
Malo se še kdaj pokakamo pa polulamo, ampak res zeloo malo.
Prve tri noči so bile jooj, zdaj pa že tri spimo brez problemov!
In . mama hodi v šolo!
Čez en teden pa začneta tudi Pipi in Začka. Pipi bo mali šolar, Zala pa velika bejba začetna tečajnica.
Uh, še to - včeraj je Pipi prvič spoznal konja. Firbca ni bilo niti malo strah! Je bil kar projekt, dva psa v eni roki, konja v drugi, pa gremo. Ampak je uspelo!! Se pa mora Pipi še naučit veliko ja, ampak bo, ima dobor učiteljico. Zala je s konii neverjetna, točno ve, kako je navaren in kako ne, po gobcu ga povoha, pride v bok in se postavi zraven mene, ker razume, da je tam varna, če ma konj hodi, pa mu ne pride zraven. Razume tudi,kaj pomeni če ima konj ušesa nazaj, takrat hitro pobegne :-).
No, tako, na kratko o naši družinici, seveda sledijo še slikice, samo smo imeli probleme s PCjem, kjer so vse slikice gor...
Ko to uredim, jih takoj prilepim.

Lep sončen dan!
Barbara
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #34 : sobota, 21.02.2009 : 19:37:02 »

ZalaPipi, super, da ste se javili! In kako fajn, da je šel Pipi za družbo Horjulčici.
Očitno mu ne bo hudega, črnuhcu malemu.

Dajte se javit s slikcami morda raje tule: http://www.mojpes.net/forum/index.php/board,274.0.html in si odprite čisto svojo temo.
Ker ko bo oddan še Mišmaš, bo tole romalo v arhiv, na zgornjem linku pa so vsa poročila srečkotom, ki se že grejejo v novem domu, zbrana na enem kupu.
Pozdravček obema, pridni veliki sestrici Zali in malemu Pipku! Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #35 : sobota, 21.02.2009 : 19:38:14 »

O, ste se že, sem spregledala. Se opravičujem... No, glavno, da vas bomo lahko brali Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #36 : ponedeljek, 23.02.2009 : 12:13:34 »

Mišmaš je v novem domu.
Logiran

Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mišmaš in Pipi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines