mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:56:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pižu
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pižu  (Prebrano 16789 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Stripijka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #15 : petek, 16.01.2009 : 08:24:52 »

Ja, se strinjam popolno!
Samo, a niste mogoče pomislili da ona ni kupila psa, mogoče ga je dobila kot darilo ali ji je kdo pustil psa. Mogoče se je nekaj v njenem življenju spremenilo in zdaj zaradi tega ga ne more več imeti. Veste koliko sem oglasov na bolhi videla da podarijo psa zato ker bojo dobili dojenčka. Jaz nimam otrok in ne vem zakaj bi to mogel biti problem, da pač zaradi tega ne moreš psa več imeti. Mislim da je to odvisno od družine in od psa. Jaz upam da takšnih razmišljanj sploh ne bom imela ko bom noseča.

Samo sem hotela povedati. Punca se mi zdi resna in prijazna. Ne morate jo takoj napadati. Mogoče je tudi kupila psa. Mogoče ni vedela vse kar je čaka in je šele potem videla da ni pripravljena za to. Jaz osebno nikoli prej nisem imela psa, ampak sem imam veliko srečo da imam fanta ki ga je imel in mi je vse povedal kaj me čaka preden smo vzeli Stripija. Par dni me je toliko matral s tem in me je na koncu vprašal a si še zmeri sigurna da si pripravljena za psa. Seveda sam rekla da nisem sigurna Smiley ker me je tolik ustrašil. Zdaj je Stripi pri nama skoraj 5 mesecev in niti enkrat mi ni bil žal da sva ga vzela. Smiley Mogoče sem jaz samo bila malo bolj pripravljena na to kar me čaka kot Tjaša.
Logiran
pičika
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #16 : petek, 16.01.2009 : 08:30:27 »

alexy, se povsem strinjam s teboj! neodgovoren, nepremišljen nakup pripelje do takih situacij.  Sad

velikokrat pa imajo tu prste vmes še modne muhe. punca je na vsak način želela kužija, majhnega, cortkanega, da ga lahko oblači, jemlje povsod s seboj, in ga ima v smislu paris hilton za svojo "reklamo". ko je ugotovila, da se ga je po pol leta malo naveličala in da je pes vse kaj drugega kot le srčkana kepica, hop! in gremo... v novi dom, ker mi nimamo časa in seveda smo totalno v obupu zaradi te situacije... bruh  Lips Sealed

nič... pižu želim ti raj na zemlji, vem da ga boš našel  Wink
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #17 : petek, 16.01.2009 : 08:51:33 »

Citat
Mogoče se je nekaj v njenem življenju spremenilo in zdaj zaradi tega ga ne more več imeti.

Ja, valda se je spremenilo. Naslednji teden grejo smučat! Saj je lepo napisano! Lips Sealed

Upam, da ne bodo ob koncu dopusta vzeli drugega psa.....mogoče do poletnih počitnic? Angry

Bogi pes! Naj čimprej najde nekoga, ki ga bo jemal kot živo bitje.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #18 : petek, 16.01.2009 : 09:02:54 »

 Shocked pišuka... mini Župa s pokončnimi uhlji
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #19 : petek, 16.01.2009 : 09:04:41 »

Uf,stripijka,res smo zoprna skupina.Ampak res ZOPRNA.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : petek, 16.01.2009 : 09:11:05 »

Ful bi rada, da gre Smolca v nov dom, da ne omenjam Bojčija ali pa Runčija. Pa Zofo in Lota.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #21 : petek, 16.01.2009 : 09:12:12 »

Uf, tazga pa še nimam. Kratkodlakega, namreč. Pa nekastriranega. Pa SRČKANEGA....

katarina
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #22 : petek, 16.01.2009 : 09:13:48 »

Xena, pol se pa hitro zagrebi Wink.
Logiran
ponca
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #23 : petek, 16.01.2009 : 09:17:56 »

Jaz sem rabila par let da sem starše prepričala da smo kupili našo prejšnjo psičko ki je pri petnajstih umrčkala. Preštudirali smo različne pasme, vedeli smo kdo jo bo lahko čuval ko je mi slučajno ne bi mogli vzeti sabo in tako je tudi pri zdajšnji psički. Če grem na dopust z letalom jo pazita moja starša, večinoma pa jo z možem vzameva s sabo.
Tako da lepo da punca oddaja psičko ker sama nima več časa ampak kot je bilo že napisano če nimaš časa si kupi pliškota!! Pa ne vem zakaj nej bi punca v preteklosti lepo skrbela za psa? a ker je imel oblekice? To zame ni dokazatelj da so skrbeli zanj ampak bolj da je bil kuža igračka.
Zakaj ljudje enostavno ne dojamejo da pes ni igrača ampak odgovornost !!!

Pa lep pozdravček
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #24 : petek, 16.01.2009 : 09:43:12 »

miskica, tale bi bil pa direkt za v žep od tvojega miskota Smiley
Logiran
Ninikina
novinec
*
Sporočil: 21


« Odgovor #25 : petek, 16.01.2009 : 10:27:08 »

Ponca, to je bila tudi moja prva misel: oblekce ipd. ne pomeni, da so lepo skrbeli za psa. Res mislite, da je pes srečen, ker ma oblekco? Ne bi bil morda veliko bolj srečen, če bi se igrali z njim in ga crkljali?
Sem vesela za psa, da ga oddajajo, ker očitno niso ljudje, ki si zaslužijo psa. ne vem, zakaj so si sploh želeli psa...kot dekoracijo?! Samo še čakam, da bodo na bolhi začeli oddajati otroke, ker grejo smučat! Sad
Groza...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : petek, 16.01.2009 : 10:57:35 »

Je že cela drama... gospa Tjaša se ne javlja na telefon, pol je treba pa mene klicat. Zakaj pa? A piše, kam je treba klicat? No, potem tja kličite. Upam samo, da ga bo dobil pravi.
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #27 : petek, 16.01.2009 : 11:16:12 »

Pa sem res čudna, priznam.
Ga ne bi imela niti slučajno  Shocked Bi se bala,da ga mački speštajo.
Bi raje ................... Zofi  Cheesy

Vsekakor pa pri njem ni bojazni,da ne bi dobil doma.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #28 : petek, 16.01.2009 : 11:17:52 »

Upam samo, da ga bo dobil pravi.

Rahlo dvomim, glede na to, da ga je potrebno do sobote oddat...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #29 : petek, 16.01.2009 : 11:20:53 »

Poanta je v tem, da se ljudem ne da imet obveznosti in ko je njihov prosti cas ogrozen ali pa se ne tice njihovega razkosja, stvar, v tem primeru pes, ni vec zazeljen. Me zanima, kako bi se ljudje odlocali, ce bi jim ponudili samo sliko 2,3 mesecnega psa. Zraven pa napisano bo velik ali bo majhen. Bojcija in Lota ze zdavnaj ne bi vec bilo.
Pizu bo hitro dobil nov dom. Se ze tepejo za tega zlatega psa. Meni sploh ni vsec. Kje ima pa dlako? Pa verjetn je zlo obcutljiv na vse mozno, od mraza do hrupa. Ti se kam v jamo pade na sprehodu  Grin. Verjetn ne bo vecji od macke. Macko ze mam. Eh skoda. Tega ne potrebujem.

ps. Ne se ozirat name. Sm slabe volje, ker je avto fuc. Jutr ga pa nujn rabm.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pižu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines