mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:36:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nikolovski iz Lukovice
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nikolovski iz Lukovice  (Prebrano 21031 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #75 : petek, 13.03.2009 : 15:59:28 »

LenaMačka, ti kar poklič. Wink
Smetka niti ni tolk hud bav-bav. Rečeš, da kličeš zaradi posvojitve, da pa ne boš nikogar posvojila in da si pač malo usekana, pa da bi vseeno rada vedela, če je slučajno kak peso zate pri njih Tongue Ne pozabi omenit, da veš, da je Smetka sončna osebnost leta in ti torej zagotovo ne upa nič žalega storit Tongue
Ni vrag, da ne najdete enega skupnega jezika, pa četudi mu mogoče ne bo ime Nikolovski, ampak čist drugače Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #76 : petek, 13.03.2009 : 16:32:38 »

LenaMačka, ti kar poklič. Wink
Smetka niti ni tolk hud bav-bav. Rečeš, da kličeš zaradi posvojitve, da pa ne boš nikogar posvojila in da si pač malo usekana, pa da bi vseeno rada vedela, če je slučajno kak peso zate pri njih Tongue Ne pozabi omenit, da veš, da je Smetka sončna osebnost leta in ti torej zagotovo ne upa nič žalega storit Tongue
Ni vrag, da ne najdete enega skupnega jezika, pa četudi mu mogoče ne bo ime Nikolovski, ampak čist drugače Wink

Čak se ti  Grin Grin.

Nikolovski je seveda prvi zunaj in med zadnjimi notri, kadar smo sami. Kadar smo sami, ga tudi ni nikakor več ničesar strah. Ga pa prav tako nikakor ne moremo spravit iz bajte, če misli, da je prišel kdo v povezavi z njim sem.
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #77 : petek, 13.03.2009 : 16:39:03 »

Čak se ti  Grin Grin.
Nič ne čakam, rajš bežim Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #78 : petek, 13.03.2009 : 16:50:26 »

Kere cudne pse imate vi tam gor  Huh. Jaz sem prisla po novofurlanca, dobila pa pticarja  Tongue.  Mogoce se bo pa za Nikolovskega izkazalo, da je cist drug pes, ko bo v novem domu, tle pa spila cist nekaj drugega. Ampak lep pa je  Roll Eyes. Bi kr pasal z Murijem. Ne ves ker je bolj opleden  Tongue
Logiran
LenaMačka
novinec
*
Sporočil: 34


WWW
« Odgovor #79 : petek, 13.03.2009 : 18:37:04 »

Nikolovski je seveda prvi zunaj in med zadnjimi notri, kadar smo sami. Kadar smo sami, ga tudi ni nikakor več ničesar strah. Ga pa prav tako nikakor ne moremo spravit iz bajte, če misli, da je priššel kdo v povezavi z njim sem.

Se pravi, če govorimo hipotetično Smiley bi bilo verjetno najbolj učinkovito ga pod krinko "hodit gledat", pa se z drugimi ukvarjat zraven, dokler se ne bi navadil na name, nas oz. na kogarkoli, ki bi to počel ne?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #80 : sreda, 18.03.2009 : 10:28:53 »

http://www.youtube.com/watch?v=8naxSGOsOl0&feature=channel_page
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #81 : sreda, 18.03.2009 : 10:32:42 »

Najboljši Nelin repek! Smiley

Katarina
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #82 : sreda, 18.03.2009 : 10:42:12 »

hehehehehe Grin Grin

ja kateri slonček jumbo pa leži zraven neli, a ste vidli ta ušeeeeesa Grin Grin Grin
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #83 : četrtek, 19.03.2009 : 09:51:41 »

Ježeš, kdo pa tako nežno joka v ozadju? Kiss Je še naša Gluja začela poslušat in spuščat take mini glasove, pa tega ob videu še nikoli ni naredila.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #84 : ponedeljek, 06.04.2009 : 11:33:24 »

Nikolovski je v novem domu.
Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nikolovski iz Lukovice
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines