mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 18:49:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lino/Domžale
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lino/Domžale  (Prebrano 17765 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
charlie
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 367


« Odgovor #30 : torek, 10.03.2009 : 22:50:10 »

Že odkar ste objavili Lina, nas mika da bi ga posvojili, ampak ne vemo kako vi te živali oddajate. Beremo vaše komentarje pa ne vemo več, če bi se z vami spuščali v kakršnekoli debate, ker ne vemo čist točno kaj je za vas normalen dom in kdo so normalni ljudje? Zdi se nam, da si mal preveč dovolte! Obsojate ljudi ki jih sploh ne poznate. Pa razni komentarji "pacient" pa " kak folk to zemlo tlač". Lep zgled za ljubitelje psov!
Upam, da ste imeli samo slab dan, da pišete takšne neumnosti, kajti, če res tako mislite, potem si ne zaslužite nobene živali, niti na fotografiji.

Če pa bi malo spremljali delo zavetišča v Horjulu, potem vam niti v trenutku največje vi njenosti nebi padlo na pamet, da podvomite v pravilno oceno in požrtvovalnost Smetke in njenih pomočnikov.

To, da je napisano, naj bodo ljudje normalni in da si žival zasluži varen dom verjteno ni napisano brez razloga. Zakaj mislite, da so se te uboge živali znašle v zavetišču? Ravno zaradi tega, ker so jih imeli brezčutni lastniki katerim je beseda varen dom, tujka.
Logiran
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #31 : sreda, 11.03.2009 : 16:17:39 »

Hej, charlie! Se ti ne zdi, da si tudi ti preveč dovoliš?
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #32 : sreda, 11.03.2009 : 16:39:27 »

A ste vsi pozabili da jemljete prostor prekrasnemu kuzku, ki mu je ime LINO.  Lino, upam da bos hitro v novem domu.  Kiss Kiss Kiss
Logiran
submartian
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #33 : sreda, 11.03.2009 : 22:36:31 »

Ljubi ljudje saj je vseeno kaj kdo reče - kar je pomembno je, da je to en hudo zlat kuža, ki bo upam v novem domu ASAP in ki bo svojim življenskim sopotnikom nedvomno polepšal vsak dan ... morda lahko nekdo nekega lepega dne celo napiše zgodbo polno dogodivščin: Lino and I (mali zgleda, kot da je v pričakovanju dogodivščin - med cartanjem seveda) - ki bo polnila sezname bestsellerjev kot to trenutno počne Marley ... :x
Logiran
charlie
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 367


« Odgovor #34 : petek, 13.03.2009 : 19:25:37 »

Hej, charlie! Se ti ne zdi, da si tudi ti preveč dovoliš?
Mislim, da bi morala povedati še kakšen argument preden, preden nekoga takole obsodiš. In s čim sem prizadel tvoja čustva?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : petek, 13.03.2009 : 19:32:21 »

Jutri gre v nov dom.
Logiran

Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lino/Domžale
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines