mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:19:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mojpes.netu  |  tehnika  |  Tema: Razna vprašanja in odgovori
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Razna vprašanja in odgovori  (Prebrano 365820 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #90 : petek, 14.11.2014 : 17:35:10 »

Moje število napisanih sporočil (prispevkov)  se je zmanjšalo. Za ene 200 sporočil.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #91 : petek, 14.11.2014 : 17:55:17 »

Trenutno brišem vse stare licitacijske teme, pa vse stare teme o najdenih/izgubljenih živalih, nekaj starih in nič več uporabnih rubrik je izbrisanih ... pa še nekaj zadev bo. Vsem se bo zmanjšalo število sporočil, odvisno od tega, koliko je kdo pisal v licitacijske in kakšne druge teme, ki gredo v smeti. Ostaja večina materialov od leta 2011 ali 2012 naprej.
Logiran

Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #92 : petek, 14.11.2014 : 18:00:56 »

Aha, hvala za odgovor, Jana. Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #93 : sobota, 15.11.2014 : 08:57:52 »

Včeraj sem izvedla eno ogromno čiščenje in pobrisala 39.295 tem z 289.335 sporočili Smiley zato se ne čudite, če imate mnogi med vami manj sporočil.
Brisala sem večino starih licitacijskih tem, na voljo so ostale samo zbirne teme, torej tiste, kjer so seznami, brisala sem večino starih tem o izgubljenih ali najdenih psih in mačkih ter že zdavnaj arhivirane posvojitvene teme (razen Horjula), zbrisanih je nekaj rubrik, ki so bile zadnja leta neuporabne, nekaj zadev je združenih ... Skratka, nekoliko manj obsežni smo Wink
Če kdo česa ne najde, vprašajte Smiley
Bo pa tudi zemljevid še danes ažuriran.
Logiran

SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #94 : sobota, 15.11.2014 : 09:12:52 »

Skratka, jesensko čiščenje je doletelo tudi mpn...  Cool
Pridna šefica.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #95 : sobota, 15.11.2014 : 17:00:53 »

Včeraj sem izvedla eno ogromno čiščenje in pobrisala 39.295 tem z 289.335 sporočili Smiley zato se ne čudite, če imate mnogi med vami manj sporočil.

 Afro

Jooooj, kaj se je počrnilo v moji prejeti pošti danes zjutraj, ko sem odprla comp  Grin

Pridna si Jana  objem bravo
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #96 : sobota, 15.11.2014 : 17:45:47 »

Uf, sploh nisem gruntala na to, da sistem tudi o brisanju obvešča, če imate nastavljeno obveščanje.
Upam, da niste preveč hudi. ljubezen
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #97 : ponedeljek, 17.11.2014 : 14:55:30 »

Sem zdej šele vidla koliko tem sem imela za mačje najdenčke in se marsikaterega pozabljenega spomnila  ljubezen
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #98 : četrtek, 04.12.2014 : 23:26:23 »

Khm, jaz sem si sedaj prvič v vseh teh letih naštimala obveščanje o novih postih. Zdaj me pa zanima kako to izklopim, ko bodo novoletne licitacije mimo?  Huh
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #99 : četrtek, 04.12.2014 : 23:54:57 »

Khm, jaz sem si sedaj prvič v vseh teh letih naštimala obveščanje o novih postih. Zdaj me pa zanima kako to izklopim, ko bodo novoletne licitacije mimo?  Huh

V glavnem meniju foruma klikni na 'profil', potem pa v levem meniju 'Obveščanje po emailu' in tam boš videla, katera obveščanja imaš vklopljena. Samo obklukaj in izbriši, kar ne bo več služilo svojemu namenu, pa bi morala potem tudi obvestila nehati prihajati. Smiley
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #100 : ponedeljek, 18.07.2016 : 22:35:46 »

Licitacijo bom uredila, ko dobim plačo,ok!

Dobrodelne licitacije niso namenjene meni. Zaključene so bile 23. 6. 2016, zdaj smo 18. 7. 2016 in do sedaj ni bilo javljanja ne glede plačila in ne glede prevzema predmetov, temveč sta bili kljub pozivom obe licitacijski temi v navedenega dne zaključenih licitacijah ves ta čas povsem ignorirani. Predvčerajšnjim si kljub temu licitirala že v novih licitacijah, celo isti predmet, za katerega se v preteklih niti javila nisi. Iz tega sklepam, da te v resnici licitacije in njihov namen ne zanimajo.

Ker midi paket s preteklih licitacij - klik - ni bil plačan, ga umikam in tudi prevzet ne bo, znesek pa bo v seštevku odštet.
Predvidevam, da tudi druga licitacija - klik - ni več zanimiva in ne bo dokončana.
Logiran

katjakatja
novinec
*
Sporočil: 19


WWW
« Odgovor #101 : ponedeljek, 18.07.2016 : 22:50:35 »

Ne razumem kje je problem, če pravim, da bom plačala, čemu zdaj to umikaš kar nanekrat? Nisem opazila tvojega obvestila. Bi mi morala poslat mail, ali je tako težko? Če umikaš tisti midi paket, bom torej sodelovala v novi licitaciji, ker si ga želim!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #102 : ponedeljek, 18.07.2016 : 23:06:24 »

Ne razumem kje je problem, če pravim, da bom plačala, čemu zdaj to umikaš kar nanekrat? Nisem opazila tvojega obvestila. Bi mi morala poslat mail, ali je tako težko? Če umikaš tisti midi paket, bom torej sodelovala v novi licitaciji, ker si ga želim!

Problem je v neupoštevanju najosnovnejših pravil za licitiranje. V kolikor se jih udeležiš, jih je potrebno spremljati, ne pa jih popolnoma ignorirati in vmes že licitirati v naslednjih. O tem, kdo in za kateri predmet je nekdo uspešen kupec, nikogar ne obveščamo. Javljanje glede plačila je obveznost uspešnega kupca, glede predaje/prevzema pa obveznost obeh. Ne nameravam se pregovarjati, paket je umaknjen, tvoje nadalnje licitiranje v odprtih in novih licitacijah pa bo ignorirano.

katjakatja zaradi neinteresa zaključiti licitacije, v katerih je uspešna, žal ne more več sodelovati na mojpes.netovih licitacijah, saj njihov smisel ni, da sodelujoče v nedogled čakamo, obveščamo in prosimo za javljanja.
Hvala za razumevanje.
Logiran

katjakatja
novinec
*
Sporočil: 19


WWW
« Odgovor #103 : torek, 24.01.2017 : 17:19:03 »

Meni se je zbrisala tema, jo lahko vrnete, da Brusu najdemo nov dom?
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mojpes.netu  |  tehnika  |  Tema: Razna vprašanja in odgovori
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines