piškotki | prijava | informacije - pomoč | cenik za uporabnike | naročilnice | cenik za oglaševalce | splošni pogoji
Domov
mojpes.net
Domov
o psih pasme vzreditelji oglasi za pse galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 08.12.2019 : 20:39:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mojpes.netu  |  tehnika  |  Tema: Razna vprašanja in odgovori
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Razna vprašanja in odgovori  (Prebrano 294189 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator

Spol: Ženska
Sporočil: 33.410

Sijejo zvezdice na nebu ...

« Odgovor #345 : torek, 20.01.2015 : 10:17:09 »

Društva dalmatincev v Sloveniji po mojih informacijah ni. Za kakšna srečanja dalmatincev oz. kakšno organizirano prireditev vzrejne komisije za goniče se obrni na Kinološko zvezo Slovenije (klik)

Sicer sta pa v Celju 14. in 15. februarja 2015 dve razstavi (klik).
Kaj lahko na razstavah najdeš kot kupec psa, pa si preberi na klik.

Za debate o dalmatincih je na voljo samostojna rubrika - klik
Za debate o nakupu psov je na voljo druga rubrika - klik (ne za podatke o psarnah ali drugih prodajalcih)
Kje je kaj na forumu in kaj je komu dostopno, pa je na klik

Dobrodošel! Smiley
Logiran

katjakatja
novinec
*

Sporočil: 32

« Odgovor #346 : ponedeljek, 18.07.2016 : 21:46:44 »

Živjo, meni pa nagaja komentaranje v temah. Nekaj napišem in izgine? Pomagajte!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator

« Odgovor #347 : ponedeljek, 18.07.2016 : 21:54:23 »

Nič ne nagajajo, temveč sta obe temi izbrisani, v primeru odprtja nove pa bo komentiranje začasno onemogočeno.
Debata je že odprta v članom dostopni temi, druge teme o tem tukaj ne bomo odpirali.

Ob tej priložnosti prosim odziv na tole:
katjakatja, obenem prosim za javljanje tukaj in tukaj.

in obveščam o tem:
Tole ne velja, kot ne velja nobeno od morebitnih nadaljnih licitiranj, saj ni zaključeno še nič s predhodnih licitacij. Ko bosta dokončani licitiranji nov04 - mojpes.netov midi paket in nov10 - Za frizurce, lahko katjakatja ponovno licitira.

Ne licitiramo zato, da se nekaj dogaja, temveč zato, da zberemo sredstva za Zavetišče Horjul in ob tem prevzamemo/predamo predmete.
Pravila za licitacije so jasna - klik in klik.
Logiran

katjakatja
novinec
*

« Odgovor #348 : ponedeljek, 18.07.2016 : 22:00:59 »

Sej se lahko normalno pove, ne vem zakaj bi omogočili komentiranje. Videla sem, da zginjajo kometarji in nisem jasnovida, da bi vedela zakaj. A vprašat je greh tukaj?
Licitacijo bom uredila, ko dobim plačo,ok!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator

« Odgovor #349 : ponedeljek, 18.07.2016 : 22:35:46 »

Licitacijo bom uredila, ko dobim plačo,ok!

Dobrodelne licitacije niso namenjene meni. Zaključene so bile 23. 6. 2016, zdaj smo 18. 7. 2016 in do sedaj ni bilo javljanja ne glede plačila in ne glede prevzema predmetov, temveč sta bili kljub pozivom obe licitacijski temi v navedenega dne zaključenih licitacijah ves ta čas povsem ignorirani. Predvčerajšnjim si kljub temu licitirala že v novih licitacijah, celo isti predmet, za katerega se v preteklih niti javila nisi. Iz tega sklepam, da te v resnici licitacije in njihov namen ne zanimajo.

Ker midi paket s preteklih licitacij - klik - ni bil plačan, ga umikam in tudi prevzet ne bo, znesek pa bo v seštevku odštet.
Predvidevam, da tudi druga licitacija - klik - ni več zanimiva in ne bo dokončana.
Logiran

katjakatja
novinec
*

« Odgovor #350 : ponedeljek, 18.07.2016 : 22:50:35 »

Ne razumem kje je problem, če pravim, da bom plačala, čemu zdaj to umikaš kar nanekrat? Nisem opazila tvojega obvestila. Bi mi morala poslat mail, ali je tako težko? Če umikaš tisti midi paket, bom torej sodelovala v novi licitaciji, ker si ga želim!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator

« Odgovor #351 : ponedeljek, 18.07.2016 : 23:06:24 »

Ne razumem kje je problem, če pravim, da bom plačala, čemu zdaj to umikaš kar nanekrat? Nisem opazila tvojega obvestila. Bi mi morala poslat mail, ali je tako težko? Če umikaš tisti midi paket, bom torej sodelovala v novi licitaciji, ker si ga želim!

Problem je v neupoštevanju najosnovnejših pravil za licitiranje. V kolikor se jih udeležiš, jih je potrebno spremljati, ne pa jih popolnoma ignorirati in vmes že licitirati v naslednjih. O tem, kdo in za kateri predmet je nekdo uspešen kupec, nikogar ne obveščamo. Javljanje glede plačila je obveznost uspešnega kupca, glede predaje/prevzema pa obveznost obeh. Ne nameravam se pregovarjati, paket je umaknjen, tvoje nadalnje licitiranje v odprtih in novih licitacijah pa bo ignorirano.

katjakatja zaradi neinteresa zaključiti licitacije, v katerih je uspešna, žal ne more več sodelovati na mojpes.netovih licitacijah, saj njihov smisel ni, da sodelujoče v nedogled čakamo, obveščamo in prosimo za javljanja.
Hvala za razumevanje.
Logiran

katjakatja
novinec
*

« Odgovor #352 : torek, 24.01.2017 : 17:19:03 »

Meni se je zbrisala tema, jo lahko vrnete, da Brusu najdemo nov dom?
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mojpes.netu  |  tehnika  |  Tema: Razna vprašanja in odgovori
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | vzreditelji | oglasi za pse | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | splošni pogoji

2000-2019 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.