mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:59:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: MOJ MALI KUŠTRAVČEK
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: MOJ MALI KUŠTRAVČEK  (Prebrano 14313 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #30 : torek, 10.02.2009 : 11:39:21 »

Poškodba očesa žival po navadi zelo srbi in bo zato izkoristila vsako priliki, da se popraska in nehote še bolj poškoduje. Svetujem 100% previdnost.
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #31 : torek, 10.02.2009 : 11:44:30 »

Ovratnik mu dajte dol, ko ste z njim in ga imejte strogo pod kontrolo, kot dojencka (na tak nacin, kot pravi branka). Tako jaz delam z macjimi brezdomcki oz. prostozivecimi mackami, ki jih imam na okrevanju po sterilizaciji oz. kastraciji. Ce so seveda dovolj socializirane, da jim lahko dajes ovratnik gor in dol in jih nadziras. Ce niso, jim ovratnika niti ne damo, ker se bi vecini mack zmesalo, saj so se tako ali tako pod stresom. Dodaten stres pa jim naredi samo se vec skode.
Logiran
Dassy21
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #32 : torek, 10.02.2009 : 12:47:06 »

Saj mu damo ovratnik dol, vsaj dvakrat na dan, takrat ga malo počohljamo, pobožamo, pocrkljamo in ga imamo na očeh...nato pa ovratnik nazaj gor. Mislim pa, da je poškodba še preveč sveža, da bi mu ovratnik dajala dol, ko ga peljem na sprehod, ker je že itak veterinar rekel, naj ga ne bi odstranjevali in naj ga ima gor, razen, ko se ga malo počohlja, ker ga ovratnik riba.
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: MOJ MALI KUŠTRAVČEK
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines