mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:05:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Husky Ace/Dol pri Ljubljani
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Husky Ace/Dol pri Ljubljani  (Prebrano 69003 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #240 : sreda, 01.04.2009 : 08:03:27 »

Kaj posebno novega ni, le driska ni veè tako zelo huda. Prišla sva do tega, da poje 12 AD konzerv na dan, še vedno je kost in koža, se pa sicer dosti bolje poèuti.

Vsaj da nekaj je, revež...
Ampak tole je v bistvu bankrot, živet od ADja. A se predvideva, da bo potem, ko se enkrat pobere, lahko jedel še kaj drugega ali je to doživljenjsko?
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #241 : nedelja, 05.04.2009 : 11:11:55 »

No jaz upam, da bo vsaj z/d hrana pomagala, ker sm naredila ˝akcijo˝v službi in zbiramo za Ace-a.
Res nočem, da je evtanaziran.....drži se Ace;)

Je "akcija" obrodila kakšne sadove? Če ste kaj zbrali in če slučajno še kaj zbirate, je sedaj aktualen a/d.
Me je zadnjič na rit vrglo, ko sem šla za Huskiča po a/d in stane konzerva 1,91€, gospod poje vsaj 12 konzerv na dan - zdaj si pa računajte:(. Jaz sem precej hitro nehala, ker sem ugotovila koliko Smetko stane samo Ace, kaj šele vsi ostali, ki tudi jedo a/d in ostalo.

FŽ bom kar jaz napisala hvala:)
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #242 : nedelja, 05.04.2009 : 20:16:09 »

Nehej, ironcat, jih je Ace že zdavnaj pospravil Wink.
Bankrot je pa res, ja... Samo upam, da bo kdaj lahko jedel še kaj drugega, res, ker 700€ na mesec za hrano... ne vem, kje ga najdeš junaka, ki mu bo to kupoval (uboga Smet seveda izvzeta) Undecided
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #243 : nedelja, 05.04.2009 : 20:34:27 »

Seveda računam na to, da bo kmalu lahko jedel kaj drugega. V bistvu sem prepričana, da bo.
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #244 : ponedeljek, 06.04.2009 : 07:11:55 »

No to je pa krasno slišati Smetka.
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #245 : ponedeljek, 06.04.2009 : 08:59:32 »

kaj pa je v tem AD , da se ne da nič podobnega skuhat ?
Pa karkoli že je notri- razen, če so zlati lističi in  zdrobljeni diamanti - je cena čiiist pretirana.
Tako, da res želim vsem skupaj- najbolj pa "talačnemu", da se bi čim prej rešil te grozne diete.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #246 : ponedeljek, 06.04.2009 : 11:28:04 »

Cene dietnih konzerv so pac take. Jaz dajem za intestinal od RC 2,7 €, ampak so 400 gramske konzerve. Teh AD je pa pol manj. lp
Logiran

SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #247 : četrtek, 16.04.2009 : 07:55:22 »

Čisto mimogrede, vem, da ste eksperti na tem področju, ampak škodit ne more ... a drugače ima Ace a/d rad? Ste probal tudi p/d, ki ima enako funkcijo, so pa večje konzerve (tista najbolj "običajna" velikost) in tudi cenovno zato ugodnejše? Te mi je zadnjič za Niko predlagala alexy in Niki se je danes čisto strgalo od navdušenja že, ko sem odprla konzervo. Shocked (Sicer jo je treba prosit, da je, tudi a/d ji ni bil všeč ...)
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #248 : četrtek, 16.04.2009 : 08:00:22 »

Sunnyday cist OT..me veseli da so ji vsec Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #249 : četrtek, 16.04.2009 : 08:01:59 »

Mene tudi Wink In hvala za predlog! Tako "nore" še nisem vidla, res. Wink
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #250 : četrtek, 16.04.2009 : 10:24:06 »

Polonin uspeh... Ace

Namreč Ace to dejansko je.
Popolnoma brez moči, hranjen več ali manj na silo, nenormalno suh ter zelo tekoča driska vsepovsod okoli njega niso bili vzpodbudni odzivi na zdravljenje, še več, kazalo je vedno slabše. Slej ko prej se je človek začel spraševati, koliko časa še ima, kako dolgo bo še vzdržal, kakšne metode zdravljenja bi mu sploh še lahko pomagale. Pripravljaš se na to, da ga ne bo več, ko naslednjič prideš. Se poslavljaš, ko greš. Obupuješ.
Ali pa ne, če si Polona. V tem primeru, se voziš po svežo skuto, malo konja, razna zelišča, sem slišala, da tudi ribe (ki zgledajo kot ptič  Grin), absolutno zdravila, pa potem a/d, pa še kaj drugega zagotovo. Psa prepričuješ, da mora vse pojesti, da je vse ponujeno izvrstnega okusa, ga malo prisiljuješ in siliš v požiranje,...

Kot posledica tega ima Ace še danes, kadar stopiš v njegov boks,  pogled usmerjen absolutno v roke in jezno gleda kaj spet zdaj,... Se že malo preventivno repenči.  Roll Eyes

Zdaj se namreč lahko repenči, ker je z njim bolje in ima moč.

Fantastično ga je gledati, s kakšno močjo natuli Lene-ja, ko gre ta mimo njegovega boksa, še lepše je videti, kako je sprejel plašno psičko, kako se igrata in skačeta in lovita, delata bedarije, tako kot je treba.

Ko ga pokličeš, se pride cartat, je prava maza. In ko ga pogledaš, vidiš, da se je tudi zredil. Drug pes, vam povem. Sicer še vedno driska, ampak ne tako tekoče, jasno je tudi, da še ni zdrav, mu gre pa zagotovo na bolje.

Ta pes ima neverjetno voljo do življenja. Hvala bogu, da ima ob sebi njo, ki je to voljo prepoznala v njegovih najtežjih trenutkih.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #251 : četrtek, 16.04.2009 : 10:52:49 »

Super napisano, bonny. Smiley

Hvala verjetno najbolj trmasti ženski na svetu Kiss!
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #252 : četrtek, 16.04.2009 : 12:41:38 »

Bravo, dečko!

Hvala, Polona! Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #253 : četrtek, 16.04.2009 : 13:24:52 »

Lepo za prebrat, lepo  Smiley Ace, ti si pravi borec in tako je prav, poleg sebe pa imaš še eno borko, ki se bori in trudi zate, ki je neutrudna, in zato tako zelo dragocena.  Smiley Kiss
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #254 : sobota, 18.04.2009 : 08:05:57 »

Polona, a se med še rabi?
Ker gre danes sodelavka malo povprašat okoli, pa rabim vedet, če vzamemo kaj ali ne.
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Husky Ace/Dol pri Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines