mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 11:32:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Husky Ace/Dol pri Ljubljani
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Husky Ace/Dol pri Ljubljani  (Prebrano 69136 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #45 : sreda, 25.02.2009 : 23:52:35 »

No, potem pa družina s povprečnimi dohodki ne bo propadla. Posvojitelji in interesenti, pogumno.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #46 : četrtek, 26.02.2009 : 07:33:00 »

w/d konzerve konzumira, briketov pa niti slučajno.
Logiran

alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #47 : četrtek, 26.02.2009 : 08:33:38 »

meni spomin seže do enega drugega primerka polar-mix, ki se je čudežno pozdravil oz. je šlo na bolje. pa je ultra slabo kazalo.  in celo posvojen je bil. no, bila. pred tem je pa uspešno izsilila bivanje not...  Roll Eyes

Mene je tudi na eno bivšo horjulčico spomnil...  Roll Eyes
Čudežno ozdravljena... sedaj "najboljša" psica na svetu (po besedah skrbnikov in tistih, ki imamo stik z njo).  Wink

Ace, mislimo nate, držimo pesti... in upamo na najboljšega možnega posvojitelja zate!
Še prej se pa le "pocajtaj", scrkljanec severni!  Kiss
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #48 : četrtek, 26.02.2009 : 08:37:15 »

Smetka, kaj pa riž, fajn razkuhan? Zapira in še dober vir OH je, tako da bi se morda le lahko poredil.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #49 : četrtek, 26.02.2009 : 08:38:30 »

Pri nas, ko smo bili na k/d je tudi slo samo s konzervami, briketi so  pa stali, kr so bili fuj in fej. Joj, res mu zelim, da se stanje izboljsa  Kiss
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #50 : četrtek, 26.02.2009 : 09:29:47 »

Tud mi pošiljamo lepe želje  Kiss Kiss.
Logiran
dunja24
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #51 : četrtek, 26.02.2009 : 12:31:02 »

Mene pa nekaj zanima. Je mel tale kuža kakšno ovratnico, ko ste ga dobili? Sem namreč nekje zasledila nek (precej star) oglas, da ga neka družina podari komurkoli.... Na tisti sliki ima podoben model ovratnice kot jo ima tu (le da je rdeča in precej bolj obrabljena)...
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #52 : četrtek, 26.02.2009 : 12:35:24 »

Smetim Acotu temo, se opravičujem, ampak mi smo na z/d, v  hrana obliki briketov je cenovno še znosna, konzerve so pa olala. Upam, da je w/d tudi v briketih! 
Meni so rekli - 3 kg vreča - 44€..men je to veliko....
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #53 : četrtek, 26.02.2009 : 12:36:36 »

Smetka, kaj pa riž, fajn razkuhan? Zapira in še dober vir OH je, tako da bi se morda le lahko poredil.
Astor že dobra dva meseca dobiva razkuhan riž - poredil se je pa samo za 1 kg....Nam ne pomaga.
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #54 : četrtek, 26.02.2009 : 14:08:23 »

Klavdija pri nas je 7,5 vreca z/d 65€.. Tako da 3 kg vreca nikakor ne more biti 44€, se posebno ker z/d ni pakiran v 3 kg vrecah Wink Ali 2 kg ali 7,5 kg Smiley
Logiran
GitaN
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #55 : četrtek, 26.02.2009 : 14:57:59 »

Mi smo imeli veliko pirenejko, ki je imela podobne težave. Po neštetih pregledih in dijetah, ki niso pomagale, smo skupaj z veterinarji ugotovili, da ima kronično vnetno črevesno bolezen, katere izbruhe povzroča alergija na perutnino. Nekaj časa sem sama kuhala ovčetino z rižem ali pa ribe z rižem, potem pa smo našli brikete, ki tudi v resnici niso na perutninski osnovi. --> Lamb&Rice od Choice. Čeprav je bila zelo neješča (briketov sploh ni marala -predvidevam da iskustveno, ker ji je bilo po njih slabo), je te brikete kar sprejela. Stvari so se popolnoma uredile, le pazit je bilo treba, da kje kej ne sune.
Poskusite, mogoče bo pomagal, škodit pa prav gotovo ne more.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #56 : četrtek, 26.02.2009 : 15:18:57 »

Klavdija pri nas je 7,5 vreca z/d 65€.. Tako da 3 kg vreca nikakor ne more biti 44€, se posebno ker z/d ni pakiran v 3 kg vrecah Wink Ali 2 kg ali 7,5 kg Smiley

A res? No, potem pa ne vem kaj so meni naročili. Sad((
Bom videla. Še moram danes enkrat poklicat, če so pripeljali (naročila sem pri vet. bolnici na Šentiljski). Dopoldan še niso imeli.
Men so res rekli 3 kg Sad((((
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #57 : četrtek, 26.02.2009 : 15:31:37 »

A res? No, potem pa ne vem kaj so meni naročili. Sad((
Bom videla. Še moram danes enkrat poklicat, če so pripeljali (naročila sem pri vet. bolnici na Šentiljski). Dopoldan še niso imeli.
Men so res rekli 3 kg Sad((((

mi je žal, da smetim temo. Ampak da ne bomo širili dezinformacij.
Sem klicala še enega veta pri nas..in ULTRA z/d je 3 kg embalaža...tud cena okoli 40€....
Očitno bo le držalo.
alexy navadna z/d pa je res 2 kg pakirana...21,50€
Vprašaj še ti za ultra...najbolje.  Smiley

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #58 : četrtek, 26.02.2009 : 15:52:14 »

Tam, kjer kupujem jaz, so cene take, kot pravi alexy. Ne vem, če sploh obstaja ultra z/d, celoten  dietni program je ultra allergen-free in to je to.
Smetka, o seveda bi naš gospod tudi samo konzerve, ampak ne gre, sloh ne zato, ker so zelo lahke in zaležejo za zelo kratek čas.  Jaz mu mečem brikete kot žogice, da jih lovi, in potem jih poje. Odkar jih lovita skupaj s Šnapi, je pa sploh veselje. Najprej pa smo mu mešali, brikete in konzerve. Po briketih tudi veliko lepše kaka.  Ko bo prišel k sebi, bo morda tudi brikete, jaz bi mu jih nekej časa kar puščala ves čas na voljo.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #59 : četrtek, 26.02.2009 : 16:01:26 »

Je je razlika...z/d in z/d Ultra ....tudi na Hillsovi spletki piše. Pa ne pozabit pdf file odpret. Smiley Navedeno je tudi količinsko pakiranje...tako kot sem napisala.
So pa mi povedali tudi, da se je pred ca. 4mi dnevi Hills podražil..na ja.. Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Husky Ace/Dol pri Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines