mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:16:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Deset let bede
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Deset let bede  (Prebrano 43853 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #75 : ponedeljek, 16.02.2009 : 16:23:14 »

Vsaj trpi ne več na tem groznem svetu.. Kiss

Sosedje in vsi ki so vedeli zanj pa ...  Angry Angry
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #76 : ponedeljek, 16.02.2009 : 17:27:08 »

tolažim se s tem, da je bil vsaj odrešen, žal mnogo prepozno.  Cry  Grom, zaslužiš si vse najlepše in najboljše za mavrico  Kiss
Logiran
terier
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 136


« Odgovor #77 : ponedeljek, 16.02.2009 : 17:32:20 »


Saj ne morem verjeti..... vsa čast in čestitke za opravljeno reševanje. Smiley In seveda-
najlepše želje malemu zmagovalcu!!!!!!! Kiss
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #78 : ponedeljek, 16.02.2009 : 17:42:38 »

terier, zal je bilo za Groma "resevanje" 10 let prepozno.
Logiran

sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #79 : ponedeljek, 16.02.2009 : 17:56:10 »

Berem in berem in ne morem verjet v kaj se vse lahko izrodi človeski rod. Gledat trpljenje zivega bitja in ne reagirat in to celih 10 let. Pa kak svet to postaja.  Grom, zal mi je ker nisi imel  priloznosti spoznati lepse strani zivljenja. Smetka, drzi se, tebi je bilo najtezje.  Cry Cry Cry
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #80 : ponedeljek, 16.02.2009 : 18:22:28 »

Tudi meni je žal za malega Groma. Če pomislim, kaj smo mi vsi med tem časom nudili svojim kužkom - deset dolgih let - ko je bil on revček od vseh pozabljen tam gor čisto sam. V svinjariji, ob suhem kruhu in pomijah, na mrazu... Cry  .   
Vsaj za kratek, čisto kratek čas je spoznal, da te človeška roka lahko tudi poboža in da je kakšen glas lahko tudi prijazen. Tisočkrat hvala, Smetka, za vse, kar delaš vsak dan, 24 ur na dan.

Grom, odpočij si od vsega hudega tam na oni strani mavrice in naj ti bo vsaj zdaj lepo. Kiss Kiss Kiss

- Za lastnika je pa itak škoda besed. In za vse ostale, ki so za Groma vedeli, pa se niso zganili, prav tako! Angry
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #81 : ponedeljek, 16.02.2009 : 18:26:09 »

Grom oprosti. Oprosti za to usr... družbo, ki je vedela zate, pa nič naredila. Si se rešil, mi pa bomo z grenkim spominom na tvojo življenje skušali ljudem dopovedati, da to NI ok... Cry  Cry
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #82 : ponedeljek, 16.02.2009 : 18:26:42 »

Grom, naj ti bo lepo tam na mavrici - mnogo lepše kot ti je bilo tukaj. Cry

Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #83 : ponedeljek, 16.02.2009 : 18:35:10 »

Groma smo evtanazirali v slabem psihofizičnem stanju. Tisto, za kar sem na prvi pogled mislila, da teče iz oči, so bile dejansko že od noter navzven zaradi granulomov in gnitja čeljusti odprte rane, srce slabo, astmatik, brez mišične mase (se je tresel cel, ko je hodil...).
Če bi ga kje čakal dom, bi se morda dalo še kaj narediti, tako pa smo se odločili za evtanazijo.
Glede na napisano, ste se prav odločli. Zadnjih 24 ur je bilo zelo drugačnih od njegovega celega življenja, bi rekla, da boljših. Ravno danes sem nekje prebrala, da naj ne obžalujemo, ker se je nekaj lepega končalo, ampak se veselimo, ker se je zgodilo.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #84 : ponedeljek, 16.02.2009 : 18:36:22 »

Smetka, prav možno da si bila ta prva, ki ga je takole nežno stisnila k sebi. Verjetno tudi prva, ki je sploh kaj naredila zanj. Tudi konec trpljenja spada sem...
Sožalje Cry
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #85 : ponedeljek, 16.02.2009 : 19:05:19 »

Tako zelo, zelo žal mi je za Groma ... za vseh 10 let bede ... nepredstavljive bede Sad Bogi revež, kako je moral v bolečinah sam zase ždeti tam zgoraj. Kako bi umiral, če ne bi Smetka prišla Sad Pa res, groza od groze no  Cry A je lahko še huje?
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #86 : ponedeljek, 16.02.2009 : 19:51:03 »

Grom,pošiljam ti objem tja gor,Smetka, tebi pa ...saj veš, še pa še ljubezni, hvala, ker si,res.. Kiss :-*Rada te imam...
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #87 : ponedeljek, 16.02.2009 : 20:15:34 »

Grom, naj ti bo lepo na mavrici. Tam ne boš nikoli lačen in žejen. In vsi bodo prijazni s teboj, tako kot je bila Smetka.

Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #88 : ponedeljek, 16.02.2009 : 20:43:54 »

Tisti, ki so za Groma vedeli, pa niso storili ničesar, so v mojih očeh ravno toliko krivi kot lastnik. Prokleti hinavci! Angry
Dajte začet prijavljat!
Logiran
white rose
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 149



WWW
« Odgovor #89 : ponedeljek, 16.02.2009 : 22:21:03 »

Ma sej ne morem verjet! Angry
10 let revež ubogi.... nimam besed ne za lastnika, še manj za sosede.... Saj potem ni čudno, da so pri nas nasilja v družinah, pretepene ženske, zlorabljeni otroci....na katere nihče ne opozori....raje sosedje gledajo, poslušajo in se naslajajo nad tujo bedo....pa kam gre res ta svet...
Smetka tebi pa en ogromen "respect", res si en velik sonček tem ubogim živalim...
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Deset let bede
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines