mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:34:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ROKI IN LARA
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: ROKI IN LARA  (Prebrano 21540 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #45 : sobota, 20.06.2009 : 11:25:01 »


Sem slikice pomanjšala, da se bolje vidi lepotička:

[url]http://www.shrani.si/t/i/xn/4FS2iHF/lara.jpg[/url]

[url]http://www.shrani.si/t/1l/EE/4naa7ESW/lara1.jpg[/url]
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #46 : nedelja, 21.06.2009 : 12:52:54 »

No Lara zdaj pa uživaj kar se da!! Cheesy Cheesy Wink
Logiran
resa
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #47 : četrtek, 23.07.2009 : 23:51:02 »

Presneta mala lepa reč. Saj me je že Pepsi zanimala ampak tale pa zgleda totalna faca. Naš mali mešani kot jaz pravim vaški kuža je je najbolj zdrav in se sevda obnaša kot veliki zaščitnik cele familije in pol ulice pa je samo punca. tale pa je čista mala muca se mi zdi da bi bila naša mala lumpa šefica. Lepotec. Veliko sreče
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #48 : petek, 24.07.2009 : 01:11:06 »

Tole se že lep čas spravljam napisat, pa sem cincala bi ali ne bi. Če ni ok, me Smetka prosim zbriši.
Če je kdo (in je tudi sicer primeren), ki bi Rokija posvojil, pa se boji komolčne displazije, naj povem, da to ni tak hud bav-bav kot se sliši. Ko so diagnosticirali mojo krav'co mi je postalo kar slabo od groze. Pa ni niti pol tako hudo kot sem si takrat predstavljala. Za operacijo se sicer nisva odločili, pridno papcava Cortaflex (na začetku sva imeli Cosequin), pazim da ne pretirava pri norenju, preprečujem hojo navzdol po stopnicah ali kakšnem strmem hribu, ne hodiva več na sprehode z rolerji temveč tudi jaz pešačim, imava rajši več krajših sprehodov,... Seveda se zgodi tudi, da kdaj pretiravamo, sploh če je super fina družba (ne pogosto, tam enkrat do dvakrat letno). Sicer ima občasno težave tudi ob menjavi vremena (tam na 3 mesece enkrat bi rekla). Za take dni imava sicer na zalogi vedno tudi Rymadil, vendar se ga izogibam, če ni res hudo, saj bi gdč. potem, ko ne boli več, skakljala naokrog in bolečina se naslednji dan spet ponovi. Rajši vidim, da kakšen dan bolj odleži (greva samo lulat in kakat večkrat) pa je potem spet BP.
Displazij je sicer več stopenj in katero ima Roki nimam pojma sram. Kolikor sem iskala informacije po internetu lahko pride do nje iz večih razlogov glavna faktorja pa sta genetika in/ali nepravilna prehrana v času razvoja (menda je včasih dovolj že nepravilna prehrana mame v času brejosti). Sicer sem tega prebrala precej, pa se zdaj niti ne spomnim več na katerih straneh so bili članki. Če koga zanima kaj več pa itak lahko pogoogla Wink
Poanta je, da se s tem čisto lepo živi in ni treba delat hude panike (razen kadar je potrebna) Wink
Logiran
erjavek
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #49 : sreda, 12.08.2009 : 13:50:52 »

http://www.shrani.si/f/2i/4n/4WI9A7ka/psicka.png



to je pa naša lepotička. je prav prijetna
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #50 : sreda, 26.08.2009 : 08:29:00 »

Arhiv.
Logiran

Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ROKI IN LARA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines