mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:43:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Familija z mamo Žužo na čelu
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Familija z mamo Žužo na čelu  (Prebrano 13952 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : torek, 10.03.2009 : 20:26:56 »

Žuža je bila danes sterilizirana. Upam, da se bo čimprej javil kakšen odgovoren skrbnik, ki ga ne bo motilo, da je brez enega ušesa. Pravzaprav je tudi brez sluhovoda, oz. je luknja zaprta in na to stran nič ne sliši.
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #16 : torek, 10.03.2009 : 20:42:07 »

Žuža je bila danes sterilizirana. Upam, da se bo čimprej javil kakšen odgovoren skrbnik, ki ga ne bo motilo, da je brez enega ušesa. Pravzaprav je tudi brez sluhovoda, oz. je luknja zaprta in na to stran nič ne sliši.

Kar sploh ni tak problem, sploh še, če tak kužon pride v vaš dom z "žegnjem" od Smetke.
Doma imam namreč posvojenčka, ki ni samo (na oba uha) skoraj popolnoma gluh, pač pa je tudi skoraj popolnoma slep (na desno oko ne vidi nič, na levo le obrise). S takim psom se da čisto normalno živet, samo malo se prilagodiš. Bolj naglas se "najaviš", da se greš akrobacije čez psa (da se ne prestraši po nepotrebnem), zunaj ga imaš pod kontrolo... In pokličeš Smetko, ko imaš težave...  (ne prepogosto kot jaz npr.).
No, Smet, oprosti za moje paničarjenje... Habibi se je na novo oklico in stanovanje krasno navadil. V redu smo, se redi... Njegovega "handikepa" se niti ne opazi!
Logiran
drobižek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 121


« Odgovor #17 : sreda, 11.03.2009 : 06:50:21 »

Jaz sem prepričana, da bo tako lepa psičko (z ušesom ali brez) našel dober lastnik. Meni osebno so takšne živali, ki so na nek način drugačne, veliko bolj pri srcu in vem, da obstaja veliko ljudi, ki čutijo podobno.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #18 : sreda, 11.03.2009 : 12:40:49 »

Saj gotovo je še bolje pa je sluhovod zaprt, ker uhelj ga drugače ščiti in če je zaprt, ne more nič notr past in se ni za bat kakšnega vnetja... Smiley
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #19 : sreda, 11.03.2009 : 17:11:22 »

Miško, a si zdaj Litjan?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : sreda, 11.03.2009 : 17:14:07 »

Je  Wink.
Logiran

mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #21 : sreda, 11.03.2009 : 18:00:06 »

O, nobl Smiley Smiley..Sem firbčna,...pa sej se bo javu,anede Wink?
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #22 : sreda, 11.03.2009 : 18:05:27 »

Žuža je takšna prava  lubica...ubistvo zelo majhna, taksna bolj drobcena, prijazna in mirna. Sonček mali Kiss
Logiran
KikiN
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #23 : četrtek, 12.03.2009 : 07:31:53 »

Miško iz Litije vam pošilja pasje pozdrave. Naj povm, da se je zlo navadu na nas in seveda mi na njega. Resda imamo večkrat borbe in dirke, saj je zlo živahen. Z mačkom se še kr ne zaštekata, vendar ju navajam, da se bosta spoprijateljila. Najbolj zanimivo pa je, da Miško svojih briketov ne mara kaj preveč (jih je samo ne preveč rad), med tem, ko mu pa mačje brikete, ki jih ima naš Bučko zlo odgovarjajo. Smetka zdej pa mene zanima, ali mu bo kaj škodilo, če poleg svojehrane je tudi mačje brikete in ali mu lahko kot priboljšek privoščim tudi kako pasjo konzervo (ker to pa kar golta in poje vse kar maček pusti). Drugače pa je naš mali Miško prinesel v naš dom veselje in tudi nekaj neprespanih noči, saj ravno ponoči postane zlo živahen - pa kaj čmo, samo da je živ in zdrav.
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #24 : četrtek, 12.03.2009 : 07:46:41 »

Miško, kako se pa pišeš?A si prov iz Litije, tko kot jaz(sem z  dobrave).Mara
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #25 : četrtek, 12.03.2009 : 10:06:24 »

Mačji briketi za pse niso primerna hrana, imajo preveč nečesa, mislim da beljakovin? POpravite me.
naši dve tudi poskušata na vse pretege mačjo hrano pobajsat in včasih jima uspe, ker smo mi prepočasni. Brikete lahko tudi zamenjate, poskusite s kakšnimi novimi, seveda kakovostnimi. Naši 2 padeta v Argen Grange, recimo losos ali ovčko Tongue
Logiran
KikiN
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #26 : četrtek, 12.03.2009 : 13:18:51 »

Mačja hrana ima po mojih informacijah preveč taurina, ki pa za pse ni dober. No zdej smo mu kupli pasjo konzervo (zdi se mi da Regal), na katero pa je planil, kot da še nikoli v življenju nebi jedel. Dobesedno se je obesil na skeldo. Tko da mu bomo dajali tudi konzerve, sicer v manjših količinah, le kot priboljšek.
Drugače pa po moje bi mogli nabavti varnostno ključavnico, da nam kdo Miškota ne vzame, saj vsak ki ga vidi, bi ga kar s seboj nesel. Res je srček.
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #27 : četrtek, 12.03.2009 : 13:55:09 »

Drugače pa po moje bi mogli nabavti varnostno ključavnico, da nam kdo Miškota ne vzame, saj vsak ki ga vidi, bi ga kar s seboj nesel. 
Obesi zraven ključavnice še sporočilo,da so Horjulu in po drugih zavetiščih še taki, enako bolj,  luštkani kužki, ki željno čakajo na posvojitelje, zato kraja ni potrebna
Logiran
KikiN
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #28 : petek, 13.03.2009 : 15:23:15 »

Spet se vam javlja Miško. (ne vem kar nekako sem padel v to vsakodnevno javljanje). Po dveh neprespanih nočeh sem danes končno spet lahko spal kot angelček. Miško se je popolnoma prilagodil novemu okolju in tudi ponoči lepo spi, ne javka in cvili več. Čakali smo na to kaj bo rekel oče, ko ga bo videl (namreč čez teden dela v Avstriji in čez vikend pride domov; pa tudi živali se brani- čeprav se je na njih navadil, ko smo h hiši prinesli mačka). Presenečen sem ugotovil, da ga je vzljubil in se igra z njim. Tudi Miško ga je odlično sprejel. Tako da sem zdaj prav vesel kako se je vse super izšlo. No danes je todi dobil prvo kapsulo proti bolham, tako da lahko rečem "bye bye bolhe". Drugače je pa ves razigran, celo svoje stare copate sem mu mogel prepustiti v obdelavo, sam pa sem si nabavil nove. Naj stare kar grize. No pred minutami pa me je ugriznil v nos, tako da mi je kar pošteno tekla kri, vendar sva tudi to že nekako razčistila, da se to ne sme. Z mačkom sta se že včeraj začela lupčkat in enako je bilo danes zjutraj, vendar ni dolgo trajalo, saj je spet začel nanj lajati. Pa saj se bosta sporazumela. No toliko za danes iz Miškove strani, vsem ostalim ki še čakajo na posvojitev pa z Miškom drživa tačke, da čim prej pridejo v novi in prijazni dom.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : petek, 13.03.2009 : 15:28:50 »

No danes je todi dobil prvo kapsulo proti bolham, tako da lahko rečem "bye bye bolhe".

Proti parazitom je dobil na dan sprejema; upam, da ne bo tole preveč.
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Familija z mamo Žužo na čelu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines