mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:30:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Predlogi za spremembe v organizaciji in delovanju KZS
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Predlogi za spremembe v organizaciji in delovanju KZS  (Prebrano 24000 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #30 : torek, 24.03.2009 : 19:53:18 »

Danes je priplavalo že novo pisemce Huh Undecided Nič mi ni všeč vse skupaj Sad
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #31 : torek, 24.03.2009 : 19:58:00 »

uncas, zadeva je glavni topic teme Oprostite jim, saj ne vedo, kaj delajo!.
Logiran

uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #32 : torek, 24.03.2009 : 20:21:37 »

uncas, zadeva je glavni topic teme Oprostite jim, saj ne vedo, kaj delajo!.

 sram Roll Eyes Ups!

Hvala! Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #33 : torek, 24.03.2009 : 20:41:06 »

Okrog novega pisanja:
Ma, dajte no, vsaj kaksna pika bi se pricakovala od ljudi, ki menijo, da so poklicani, da osvescajo kinolosko javnost o svinjarijah, ki so jih menda nekateri leta poceli. Hm ..., kje pa so do sedaj bili ti, ki razkrivajo ... karkoli ze? Kot je nekdo poslal odgovor na pisanje, bi se jaz tukaj javno vprasala, ce kdo od iniciatorjev prvega pisanja dela zastonj? In koliko KZS-ju za storitve racunajo sedanji izvajalci? Ne samo za tisk, temvec tudi za ozvocenje, pa nekateri imajo cez gostinske storitve, ... pa marsikaj.

Dajte folk, sfokusirajte se na kinologijo in ce ste zamudili vlak, ne tulite neumnosti zdaj na postaji, ko cakate naslednjega. Le kako niste prisli pravi cas in pokazali vsem vseh teh vasih dognanj lani septembra, oktobra, ali celo junija, julija ... Pa racune od deset let nazaj? Ja hudica, kje ste pa bili takrat? Aja, hm ..., takrat je en kandidat bil cisto ok na stolcku, ki ga je zasedal, drugi pa se je se setal po poligonih in razmisljal o sodniskem izpitu. Hm ..., ja, res je sranje tole vse skupaj, ko se cas izteka ..., vi pa ste do sedaj spali ...
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #34 : četrtek, 26.03.2009 : 18:06:42 »

Ceprav je prava tema drugje, bom kar tule napisala, da vidi cim vec ljudi in da koncno nekdo ukrepa, saj je tole ze najmanj za bruhat, ce ne ze kar za na preserca za kaksen steber nekoga privezat in kamenjat.

Maili sibajo z nadzvocno hitrostjo in nekaterim nam gre to krepko na jetra.

Verjetno nas bere tudi gospod **** iz **** ulice v ****, s telefonsko stevilko **** in email naslovom ****@gmail.com? Tale **** ima rad Femke Janssens Grin. Pa bi ga naprosili, da naj neha z nadlegovanjem. Ce ne bere on, pa mu morda "do dna" lahko kdo pomaga? Morda tisti, katerega tja spravlja s spamanjem z naslova info@kinoloska-zveza.com? Ali pa morda glavni v drzavnem svetu, ki ga ima tale ****, kot je videti, strahotno v zelodcu.
Ce ne bo slo drugace, pa mu lahko "do dna" pomaga kdo, ki se na hitrost.com pritozi nad spamanjem Tongue?

Skratka, tisti, ki se sprasujete, kdo je za to "predvolilno vojno" in kdo vas nadleguje - kljuc do odgovora je g. ***** Wink Smiley.

V pomoc:
- whois database
- kzs stran
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #35 : četrtek, 26.03.2009 : 18:15:14 »

 Shocked WTF?
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #36 : četrtek, 26.03.2009 : 20:47:05 »

Bruhala bom od vseh teh meilov Angry
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #37 : petek, 27.03.2009 : 06:43:50 »

TagTu, ne bruhat, prihrani si za cas, ko se bodo akterji javno predstavili, saj zdaj imaginarnim osebkom ni potrebno posvecati kaksne pozornosti.

Zgoraj so podatki sicer izbrisani, so pa trenutno se vedno dostopni na whois database, torej brez skrbi lahko sami raziscete, kdo stoji v ozadju.

Pa lep in soncen dan vsem, tudi tistim, ki se trudijo, da bi slovenska kinoloska scena ostala v jamah in s kostjo v rokah Tongue Grin Cheesy
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #38 : petek, 27.03.2009 : 09:37:20 »

Evo, po treh dneh od registracije so podatki spremenjeni in ce ste firbcni, kaj je do zdajle tam pisalo, vam ne moremo pomagat Wink. Vprasajte koga, ki je zapisano videl Grin
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #39 : petek, 27.03.2009 : 09:38:43 »

Jst pa iscem, pa nic ne najdem. Wink Cool
Logiran

TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #40 : petek, 27.03.2009 : 11:08:19 »

Saj ne moreš najti, ker so podatki izbrisani oz. če prav vidim, spremenjeni na ime lastnika ponudnika internetnih storitev Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #41 : petek, 27.03.2009 : 11:57:21 »

Sej zato pa sem napisala...da se najde kaksna dusa in mi potesi firbec. In se je nasla. Grin Grin
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #42 : sobota, 28.03.2009 : 08:44:15 »

Kako naj komentiram TOLE drugace kot - naslednjic si naj omislijo svetovalce, ki vedo, kaj pomeni beseda internet Tongue Grin, vmes pa se naj izogibajo odvetnikov.

Kot lahko vidite na linku, je spletna stran onemogocena (mimogrede, onemogocen je tudi email info@kinoloska-zveza.com z vsemi variacijami, zato vas ne bodo s teh naslovov vec nadlegovali s spamanjem), saj vendarle ne more kar nekdo pod imenom nekega registrarja domen in ponudnika prostora na strezniku nadlegovati ljudi in jih zasipati z neumnostmi, za katere nismo prosili ali zanje potrdili strinjanja za prejem. Prav tako se pac ne da na spletu objavljati vsega, kar bi komu padlo na pamet in tega v javnosti obesiti nekemu podjetju, ki ponuja domene in streznike.

Ja, res, lepo prosim, dajte se pouciti, preden pridete delat sranje na internet in elektronsko posto. Kredibilnosti si z neznanjem in nepoznavanjem tehnologije, na katero se spuscate, ne boste nikakor pridobili.

Vesela sem, da se tudi v Sloveniji pooblasceni hitro odzivajo.

So pa TUKAJ spet vsi podatki, kot morajo biti, le email naslov je variacija prejsnjega Tongue
Logiran

Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #43 : sobota, 28.03.2009 : 09:10:57 »

 Grin Grin Grin Kaj ces, predvolilni molk pa ceprav prisilni  Grin
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #44 : ponedeljek, 30.03.2009 : 11:16:59 »

Kdo je potem postal predsednik KZS? A je ze kje objavljeno?
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Predlogi za spremembe v organizaciji in delovanju KZS
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines