mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 03:04:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kiki/Kranj
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kiki/Kranj  (Prebrano 12593 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #30 : četrtek, 19.03.2009 : 06:47:09 »

Če jo imate res tako radi, ji privoščite en boljši dom.
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #31 : četrtek, 19.03.2009 : 06:49:53 »

A nimate želje, po tem ko vidite da je vaša psica v zavetišču TA TRENUTEK šibat ponjo, ne pa "čim bo možno?". Tolk o resnosti.
Logiran
submartian
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #32 : četrtek, 19.03.2009 : 07:14:46 »

Hmmm samo food-for-thought; glede na neprimerne in cudne izjave nekaterih v zadnjih dveh dneh, ki dajejo misliti, da so se prisli "zabavat" na ta forum, bi bila izredno pazljiva predno verjamem raznim takim in drugacnim trditvam o lastnistvu psicke. Sicer si pa predstavljam, da bi resnicni lastnik psicke, ki jo fuuuuul pogresa takoj, ko jo je nasel sedel na telefonu (ce ze v avto ne more) ne pa kreiral uporabnisko ime, zato da lahko svoj zahtevek po vrnitvi psa napise semle v forum...
Logiran
gispaa
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #33 : četrtek, 19.03.2009 : 07:40:16 »

klicali smo že na horjul(vsaj brat je rekel da je).poglejte če bi jaz lahko prišel ponjo bi že prišel ampak ker še nisem polnoleten nimam avta ni nemorem priti. starši se pa še tako ali tako niso čisto privadlili na njo in si ne vzamejo čas(služba) da bi jo šli iskat
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #34 : četrtek, 19.03.2009 : 07:48:55 »

Krasni starši, brat je pa kje?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : četrtek, 19.03.2009 : 07:51:02 »

A še enkrat al kolikokrat še? Zakonski rok za vrnitev je mimo, lažete lahko komu drugemu, naslednjega, ki si ga boste navlekli, pa cepite in čipirajte takoj. Psica gre v oddajo drugemu.
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #36 : četrtek, 19.03.2009 : 08:07:02 »

upam da si bodo starši vzeli čas in da bomo sli do konec tedna v zavetisce po njo

Si morš misl't ...Huh

starši se pa še tako ali tako niso čisto privadlili na njo in si ne vzamejo čas(služba) da bi jo šli iskat

Ajoj... Angry
Dokler nisem začela tega foruma spremljat, v bistvu sploh nisem vedla, koliko ljudi ima za zajtrk  nore gobe.  In to očitno vsak dan!  Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #37 : četrtek, 19.03.2009 : 08:12:28 »

Tole je očitno en otrok. NIč kriv v bistvu.
Njegovi starši pa so dolžni - tako kot za kmetijo, krave in pujse, za katere veterinarja ni škoda - poskrbet tudi za psa. Sicer naj si ga ne navlečejo.
Otroci zdaj verjetno dejansko žalujejo in 'ga pogrešajo' - pa ne po krivdi zavetišča, ampak po krivdi neodgovornih staršev, ki skrbijo samo za tisto, kar prinaša gospodarsko korist.
Pes je ne. Zakaj bi ga bilo pol treba cepit? Zakaj že?

P.s.: Gispaa, upam da se boš iz tega kaj naučil in boš, ko boš odrasel, sam bolj odgovorno skrbel za svoje živali.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #38 : četrtek, 19.03.2009 : 08:51:23 »

Tole je oèitno en otrok. NIè kriv v bistvu.

To je bila tudi moja prva misel. Dve žrtvi neodgovornih odraslih - pes in otrok.
Bistveno je, da bo otrok razumel, da bo šel pes nekam na dobro (veliko boljše kot se je imel do sedaj) v posvojitev. Pa da ni on kriv za vse skupaj, ampak neodgovorni odrasli (starši).
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #39 : četrtek, 19.03.2009 : 10:30:04 »

Se strinjam.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #40 : sreda, 25.03.2009 : 23:12:17 »

Kiki je v novem domu.
Logiran

Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kiki/Kranj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines