mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:40:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ferdo/Domžale
Strani: 1 2 [3] 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ferdo/Domžale  (Prebrano 16183 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #30 : ponedeljek, 16.03.2009 : 16:19:37 »

..., ta me je ocaral takoj... Smiley

Verjetno je tule keč. Ne vem. Saj je mogoče, da niti pri toliko psih, ki iščejo dom, nekomu pač nobeden ne pade v uč... Ne rečem, da se je treba v posvajanje zaletet na vrat na nos, ampak malo razširit kriterije in na primer iskat psa, ki se bo ujel z družino pa tud ni ne vem kakšna znanost.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #31 : ponedeljek, 16.03.2009 : 16:26:28 »

Halooo, a je kdo videl njegov nos  Huh. Sej vse ostalo je ok, ampak nos   Roll Eyes
Pa sej je luškan, ampak nekateri imamo raje starejše konje  Tongue. Ime je pa za crknt fajno  Grin 
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #32 : ponedeljek, 16.03.2009 : 17:27:54 »

Jaz sem tud pristašica odraslih psov, ker z mladiči se mi po pravici povedano ne bi dalo ukvarjat. So tud meni za crknit luštni, ampak jih je treba še vse naučit pa tud osebnosti še nimajo v nulo razdelane. Nimam nič proti, če kdo posvoji mladiča, samo da je ''luštnost'' edini faktor pa tud ne vem, no...
Logiran
maliyoda
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #33 : ponedeljek, 16.03.2009 : 18:02:46 »

nic slabega nisem hotela...v bistvu sem v mbju hodila v azil kr pogosto pa imajo vecinoma vecje pse, sama pa stanujem v stanovanju in ne morem imet velikega psa...potem sem razmisljala o francoskem buldogu, ki so mi zelo vsec, vendar se vseeno premaga zelja imet kuzka iz zavetisca, saj sem imela ze 2 in sta oba bila/sta (1. psicka je ze umrla, 2. zivi pri bivsem fantu) super!
@ smetka - saj pravim, v mariboru imajo vecinoma samo vecje pse, drugod pa se nisem bila.
dobila sem obcutek, da je narobe, ker sem povedala, kar mislim...skoda...
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #34 : ponedeljek, 16.03.2009 : 18:21:40 »

maliyoda, na take poste, kot je bil tvoj prvi, se punce tukaj vedno negativno odzovejo in to iz večih razlogov:
- "zaljubljanje na prvi pogled" je popolnoma neprimerno; lahko rečeš, da se ti zdi, da bi ti kuža po velikosti ustrezal, mogoče glede na videno v videih in na slikah ter na napisano tudi po značaju; lahko se ti tudi zdi luškan, s tem ni nič narobe. Vendar pa se živali ne posvaja iz zaljubljenosti ampak precej bolj odgovorno.
- živali se iz Horjula ne posvaja tako, da se Smetki (vodji zavetišča) prek foruma sporoči, da boš žival vzel. Pokliče se jo na telefon, se z njo pogovori o tem, katera žival bi bila zate ustrezna in kakšne pogoje si ji pripravljena nuditi; če Smetka presodi, da si ustrezna posvojiteljica, se dogovorita za obisk zavetišča.

Lp, 5ra
Logiran
Fbijevka89
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #35 : ponedeljek, 16.03.2009 : 19:12:21 »

Star 3,5-4 tedne, vsaj do 9. tedna ne išče doma. V naslednjih tednih, lepo prosim, ne kličite za posvojitev, ogledi niso mogoči.

Večino veterinarskih storitev, vključno s sterilizacijo in kastracijo, plača zavetišče, zato od posvojiteljev pričakujemo, da bodo povrnili VSAJ del sredstev za omenjena posega.




ammm mene zanima kolk približno bi bodoči lastnik moral plačat te stroške, proti poletju sem hotla kupit rodovniškega terjerja, ampak prednost imajo taki ki bolj potrebujejo pomoč.. zato bi rada kej vedla o tem kužku.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #36 : ponedeljek, 16.03.2009 : 19:36:13 »

"ammm mene zanima kolk približno bi bodoči lastnik moral plačat te stroške, proti poletju sem hotla kupit rodovniškega terjerja, ampak prednost imajo taki ki bolj potrebujejo pomoč.. zato bi rada kej vedla o tem kužku. "
RES ne bi bila rada zlobna, ampak ne vem, zakaj imam filing, da smo spet pri prežvečeni temi - novincih in pri "reševanju psa iz zavetišča"?!
 Huh Angry
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #37 : ponedeljek, 16.03.2009 : 20:25:30 »

Jaz ne vidim nič slabega v tem, da si nekdo, ki bi želel kupiti psa premisli in raje vzame azilaša. Če so nameni pravi. Stroški pa so verjetno   sterilizacija in kastracija predvidevam. To bi že bilo fer poravnati pomojem.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #38 : ponedeljek, 16.03.2009 : 20:25:52 »

maliyoda, javi se mi na mail.

No, tkole. Povedala sem vse, kar je za povedat do tule. Temo zaklepam do začetka zaresnega oddajanja psa.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #39 : ponedeljek, 16.03.2009 : 20:57:50 »

Koliko bi pa stal rodovniški terier? Mladič, predvidoma enkrat cepljen, nekastriran?
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #40 : ponedeljek, 16.03.2009 : 20:58:37 »

Retorično vprašanje =  ne potrebujem odgovora.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #41 : sreda, 18.03.2009 : 22:22:45 »

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #42 : ponedeljek, 06.04.2009 : 17:28:22 »







Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #43 : sreda, 22.04.2009 : 18:39:41 »

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #44 : ponedeljek, 04.05.2009 : 16:32:56 »

Kastriran.
Ogled in posvojitev možna od četrtka naprej, če bo vse ok.
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ferdo/Domžale
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines