mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 18:30:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Frulica, Fina, Freska, Fluffy
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Frulica, Fina, Freska, Fluffy  (Prebrano 24015 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #75 : petek, 22.05.2009 : 14:39:17 »

Imam psa prav iz tega Horjula, kjer je ena in ista Polona. Trenutno sem najemnica stanovanja velikega 40 m2. Pes je velikosti zlatega prinasalca in rahlo hiperaktiven. Zvecer samo se crkjen pade v posteljo. Gibanja ima vec kot dovolj, ker jaz tako hocem. Lahko bi imela vrt in bi cel dan lezal v senci. Da je pes razgiban ni potrebno imeti hise in vrta. Kar se pa najema tice, sem v najemni pogodbi dodala poseben clen, kjer pise, da je pes dovoljen in da, ce kaj unici, krijem vse jaz. Najemodajalka se je z veseljem strinjala. Sla sem skozi ista vprasanja in postopke kot vsi ostali in prisla domov s psom in kasneje mackom iz Horjula. Polono sem videla mogoce 3x, ko sem prisla po zivali. Pa cudno, kako je meni ratalo in marsikomu drugemu, to Polono prepricat. Al si al pa nisi. Nobenih vez, nobenih lepih frizur, se celo svoje narecje lahko uporabis. Cudno res, kako ste nekateri polni zgodbic iz svoje domisljije.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #76 : petek, 22.05.2009 : 17:00:47 »

In že med pregledovanjem tem sem naletela na podobne izkušnje ljudi.
In med pregledovanjem tem, si verjetno naletela tudi na pozitivne izkušnje. Takšna je tudi moja, brez V.I.P. legitimacije (veze in poznanstva). Ne vem, no.... včasih se res sprašujem, kako to, da sem s tako lahkoto dobila psico... brez nekih posebnih komplikacij, zasliševanj, xy št. klicev, pisanj, itd. Ne vem, mogoče mi pa kaj na čelu piše, weirdo Tongue Grin.

Drugače pa, Radaljac, če si želiš majhnega psa, ga imej. Pravilno ti lahko svetujejo le tisti, ki te poznajo ali tisti, ki poznajo psa. V končni fazi je pa odločitev še vedno samo tvoja, ne glede na to, kaj je kdo napisal ali rekel. In naj bo ta odločitev premišljena (ne glede na to, kje boš psa dobila/posvojila/kupila).
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #77 : petek, 22.05.2009 : 17:29:09 »

In med pregledovanjem tem, si verjetno naletela tudi na pozitivne izkušnje. Takšna je tudi moja, brez V.I.P. legitimacije (veze in poznanstva). Ne vem, no.... včasih se res sprašujem, kako to, da sem s tako lahkoto dobila psico... brez nekih posebnih komplikacij, zasliševanj, xy št. klicev, pisanj, itd. Ne vem, mogoče mi pa kaj na čelu piše, weirdo Tongue Grin.

Podpis. Tudi jaz, weirdo št.2, Tongue  sem dobila psa brez težav in brez neprijetnih pogovorov. S Polono sem po telefonu govorila sploh prvič v življenju in osebno se nisva poznali.
Ergo, s kom je zdaj kaj narobe? A z vsemi, ki imamo posvojene horjulčke?

-Zdaj nas pa vse zbrišite. Smetimo ubogim hruškam temo.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #78 : petek, 22.05.2009 : 19:21:27 »

Tami seveda še ni v novem domu in ne, ni izjem.
Ko si klicala drugič, si "na spletni strani videla Tami in se zaljubila vanjo". In ja, kar se mene tiče, se zahakljam vedno znova in se vedno bom (zato je brez veze upat, da bo kdaj drugače) ob vedno znova istih fintah. Posvajala boš psa po 6.6.2009, kot si meni rekla. Torej pokliči takrat, pa brez idej o reševanju in še čem, pa se bomo zmenili.

Hruška, Fina in Frulica so bile včeraj sterilizirane. Dobile bodo vsaka svojo temo in so na voljo za posvojitev od ponedeljka dalje. Fluffy bo še nekaj časa pri nas.
Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Frulica, Fina, Freska, Fluffy
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines