mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:50:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Maza
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Maza  (Prebrano 32271 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #30 : ponedeljek, 17.08.2009 : 21:23:28 »

Pri nas mački tudi pogledajo ne činčilčka, ko je spuščen. V bistvu se ga malo bojijo Cheesy.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #31 : sobota, 22.08.2009 : 21:59:04 »

http://www.moj-album.com/slike/15630030/95puAv58LtyxLon4.v.jpg
Logiran

sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #32 : sobota, 22.08.2009 : 22:02:24 »

Lubica zlata Kiss Kiss
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #33 : nedelja, 23.08.2009 : 10:48:20 »

http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/Hk0LXBdHRO0Zdz8O.jpg

http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/fQogSvn0VTlr5tdU.jpg
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #34 : četrtek, 26.11.2009 : 21:35:49 »

Meni pa res ni jasno, kaj tale lepotica še dela v zavetišču. Ima popolnoma vse karakteristike, ustrezne občemu ljudskemu okusu in pričakovanjem: štiri cele tace, rep, dvoje očes, ušesa, je prijazna, neproblematična, in - glej ga zlomka - še umila se je s tistim šamponom, po katerem bujno raste dlaka. Samo zato, da bi končno že nekoga očarala. trmoglavka
Če damice ne bi motila ena sama malenkost, ki je za zaprisežene mačkofane docela nepomembna - pes - bi bila že zdavnaj pri meni.
Dejte no, poglejte si to krasno bitje, in naj se že nekdo odloči. Sicer vam bo nekoč žal.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : nedelja, 29.11.2009 : 20:20:26 »

http://www.youtube.com/watch?v=k7c37lJmeuE
Logiran

nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #36 : sobota, 26.12.2009 : 22:07:00 »

Izredno lepa mačkonka s posebnim svetlo zelenih pogledom. Zdajle pozimi je postala res pravi levček. Cool









Logiran
maza
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #37 : sobota, 23.01.2010 : 11:31:13 »

Zaljubila sem se v Mazo in upam, da jo v ponedeljek odpeljem domov na Jesenice.
Prebrala sem vse o njenem karakterju in je zelo podobna naši Tački, ki smo jo imeli približno 20 let in je bila glava in rep naše družine in ljubljenka vseh, ki so prišli k nam.

čago
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #38 : sobota, 23.01.2010 : 11:51:10 »

Smiley Mi je všeč, da se najde tudi kakšen novinec na forumu, ki ga zanima značaj in ne samo "iiiiiii, leeeepa". Wink Čeprav je seveda tudi iiiiii.  Cool
Upam, da ste ta pravi za Mazo. Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #39 : sobota, 23.01.2010 : 16:43:57 »

Zaljubila sem se v Mazo in upam, da jo v ponedeljek odpeljem domov na Jesenice.
Prebrala sem vse o njenem karakterju in je zelo podobna naši Tački, ki smo jo imeli približno 20 let in je bila glava in rep naše družine in ljubljenka vseh, ki so prišli k nam.

čago

Khm. Po telefonu sem povedala, da ima Maza kakšno posebnost. Eno pravzaprav, o kateri bi se bilo treba pomenit. Pogovarjali smo se o vseh drugih, pa o Daisy in nazadnje zaključili, da pridete na ogled in da zna biti, da bo kdorkoli drug primeren...
Grozno zoprno mi je, kadar moram na forumu napisat kaj, česar nočem. Ni, da nočem povedat bodočemu posvojitelju, ker povem vedno vse, kar vem, pa še tisto, kar le predvidevam, da bi lahko bilo. Zato je tudi Maza ob vseh zaljubljencih vanjo, ki so jo prišli pogledat, še vedno tu. Saj ni za pričakovat, da bo tako za oči krasna mačka tako dolgo tu, če...?
No, Maza ne uporablja wc-ja oz. ga redkokdaj. Največkrat svoje potrebe opravi kar nekje. Nas ne moti, ker je v mačjaku in pač pospravimo. Ko je bila v bivalnih prostorih, nas je pa fajn motilo.
Nima nikakršnih psihičnih težav, dobro se počuti, zadovoljna je, prijazna, lepa, vse... in nič nam noče povedati s tem, le to, da je bila prostoživečka kot kaže ravno prav dolgo, da se ji zdi, da wc ni za nič uporaben.
Še zaljubljeni? Če niste, sprejemam čestitke, ker je po tem mojem oglašanju še pogledat ne bo prišel nihče.
Ker so vam očitno všeč dolgodlake, ni problema, je še kakšna pri nas in se vidimo predvidoma v ponedeljek. Samo ne želim, da se oglašate, še preden je bil sploh ogled, kot da ste že novi skrbniki.
Logiran

maza
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #40 : sobota, 23.01.2010 : 21:04:45 »

Pozdravljeni, moj komentar niti najmanj ni bil mišljen slabo namerno. Brez zamere. Vsekakor pridem.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #41 : ponedeljek, 25.01.2010 : 13:20:06 »

Če smo že začeli tule, se spodobi še dokončati.

Zjutraj me je poklicala interesentka za Mazo in povedala, da jih ne bo, ker se v prihodnosti selijo v hišo in si ne upa zagotoviti, da mačka ne bo šla kdaj ven in ker ne želi imeti težav, ki bi iz tega naslova prišle zaradi podpisa pogodbe.

No, tko  Roll Eyes. Sprejemam čestitke.

Za naprej bi prosila, da se zavoljo njih upošteva, da je v temah osnovna informacija, od tu naprej se menimo po telefonu ali v živo. Pa res, res fajn bi bilo, če bi si ljudje začeli sobivanje z živaljo predstavljat še kako drugače kot po fotki.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #42 : ponedeljek, 25.01.2010 : 13:34:01 »

Jaz si pa zelim, da bi zaceli sprejemat pogoje take kot so, ker so v dobro zivali in njih samih in ne zato, ker tako pise v pogodbi, ki bi jo morebiti bilo treba podpisati.

No, Mazi pa zelim en krasen dom, z vzdrzljivimi zavesami, fajn polickami, bogatim razgledom, dobro zaprtimi vrati in vso ostalo navlako, ki k vsakemu normalnemu macjemu domu spada Smiley
Logiran

frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #43 : ponedeljek, 25.01.2010 : 13:40:32 »

Zjutraj me je poklicala interesentka za Mazo in povedala, da jih ne bo, ker se v prihodnosti selijo v hišo

Aha, in do zdaj tega niso vedeli.  Roll Eyes Še dobro, da Maza slabo cilja WC, sicer selitve v hišo (in bojazni, da bi jo spuščali ven) zagotovo ne bi bilo. Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #44 : torek, 26.01.2010 : 13:04:36 »

Slovenci smo res en fouš narod. Niti ene čestitke  pevka?! Pa tolk lepa mačka??
Maza je na voljo za posvojitev na daljavo. Če bo kdaj spet na razpolago za zaresno posvojitev, bom z veseljem oznanila to.

 


Logiran

Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Maza
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines