mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:33:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: pomočnik slepim
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: pomočnik slepim  (Prebrano 52634 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #60 : ponedeljek, 16.03.2009 : 21:11:48 »

No, naj povem, da sem zelo vesela, da sem imela priliko spoznati tako Sinico, kot njeno Atheno Kiss Zelo prijetni čvek, združenje koristnega s prijetnim, sploh ob taki družbi Smiley Veliko koristnega sem izvedela,  se naučila, nekaj od Sinice nekaj od trenerjev. Želim vam vsem uspešno delo še naprej in držim pesti za vaju z Atheno! Ker sta odlični team ne dvomim v uspeh Wink

Pozdravček, Meli&Maj
Logiran

Sinica
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


WWW
« Odgovor #61 : ponedeljek, 16.03.2009 : 21:51:36 »

Iiii, hvala hvala!
Čeprav je bila Athena danes tako poredna, da me je čisto ob živce spravila. Brrr, psi pa res znajo preizkušat lastnika. Sem še vedno v šoku. Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #62 : ponedeljek, 16.03.2009 : 21:53:53 »

Oja znajo Grin sej bo, kdaj bolje drugič slabše Tongue
Logiran

Sinica
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


WWW
« Odgovor #63 : nedelja, 12.04.2009 : 11:12:20 »

Živjo,
Najprej vsem vesele praznike!
Me zanima, zdaj, ko so taki lepi sončni dnevi, če bi se mi bil kdo pripravljen pridružit z Atheno na kšnem sprehodu?
Sem doma iz Vira pri Domžalah, med tednom pa lahko tut kdaj v Lj, ko sem na faksu.
Hvala!
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #64 : nedelja, 12.04.2009 : 11:24:08 »

Ojla!

Jaz sem iz Ljubljane, doma bom naslednji teden po 17. uri. Sem pa iz Šiške. Bi šla na sprehod s tabo in tvojo psičko, če ti ustreza. Imam škotskega ovčarja, umirjenega, je pa slep, tako da rabiva umirjeno družbo...
Logiran
Sinica
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


WWW
« Odgovor #65 : nedelja, 12.04.2009 : 11:26:16 »

Oj!
Super! Se bova zmenili. Res fino! Roll Eyes
Moj email:
****
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #66 : sreda, 15.04.2009 : 08:01:19 »

Sinica to je pa res neprijetno, ko ti vsi silijo v psa. Se sama borim ves čas  s sosedi in otroci, ki mi non stop rinejo v psa in so mnenja da je igrača za božanje. In sem tudi jaz pri njemu opazila, da zaradi tega išče pozornost drugih in ne mene. In opažam da enkrtano opozorilo ljudjem ni dovolj, jaz jih moram opozarjati vsak dan. Zadnjič smo bili v živalskem vrtu in sem bila obrnjena stran od psa, pa pogledam proti njemu in v tistem prileti punca ga prime dvigne v naročje na hitro požuli, polubčka, vse v 2 sekundah. Jaz sem od šoka kar okamenela, ljudje si res preveč dovolijo.
Logiran
Sinica
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


WWW
« Odgovor #67 : petek, 17.04.2009 : 23:09:09 »

Živjo,
No, vsaj na tem forumu me ljudje dejansko razumejo! Cheesy in ko bi ti vedela kaj vse jaz potem od teh ljudi slišim, da je živalca tako uboga, kako da jo mučim, da itak tako "trdo" dela, da si pa ja zasluži malo božanja, kako da sem kruta ..... Sad Saj poskušam preslišat, samo včasih se človeku pač za malo zdi. In vsi ti spuščeni kužki, zadnjič mi je eden debelušen kuža skočil v psa medtem, ko me je vodila. Sem dobila od jeze kar peno na usta. Joj! In pes je bil odvezan, zraven pa ena stara gospa. Res sem bila jezna, sem ji rekla naj malo pazi na svojega psa. Ampak drugič bom bolj grda, resno. Da jih ni sram, teh ljudi, potem si pa še ti vsega kriv.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #68 : sobota, 18.04.2009 : 06:35:25 »

Sinica, šele zdaj sem porajtala, da si z Vira. Jaz tudi  Smiley A se dobimo ob Kamniški Bistrici kako popoldne? Moja Pega je ene labradorske velikosti, se lahko z Atheno malo znorita skupaj.

Lp
Tjasa
Logiran
Sinica
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


WWW
« Odgovor #69 : sobota, 18.04.2009 : 14:50:50 »

Ja, komot! Mi smo doma čisto ob Bistrici. Prosim piši mi na email, sem ga zgoraj objavila, da se lahko dogovoriva kje in kdaj. Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #70 : petek, 05.06.2009 : 22:02:04 »

A sem jaz danes videla Atheno na TV? Sta bili na letalu?  Roll Eyes
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #71 : petek, 05.06.2009 : 22:19:15 »

Full sta bili lusni Smiley
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #72 : petek, 05.06.2009 : 22:32:10 »

In pridni  Wink
Logiran
Sinica
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


WWW
« Odgovor #73 : sobota, 06.06.2009 : 01:52:36 »

Živjo,
Pridna je bila predvsem Athena; kako neverjeten je ta moj pes! Na letalu ni zganjala absolutno nobene panike, ob vzletu je samo rahlo dvignila glavo v smislu "kaj vam ni jasno, a ne vidte, da spim?" in to je bilo to. Niso je motile ne kamere, ki jih je bilo kar veliko, ne ljudje na letališču v Frankfurtu, ki so hodili vsenaokrog s kovčki in torbami. Enkrat je en mali terier zalajal nanjo, ga je samo od strani pogledala in šla naprej. Ful sem ponosna nanjo! ... In zdaj sladko spančka s kostjo v gobčku ...
Pozdrav!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #74 : sobota, 06.06.2009 : 08:43:42 »

A to si bila ti, Sinica? Me veseli, da sem končno videla tebe in Atheno - v Ljubljani, po pristanku, ko so vaju še nekaj spraševali pod avionom, mi smo pa spodaj čakali na naš "šiht". Faci sta, obe! Kiss
Prispevka na TV žal nisem videla, ker sem bila potem do dveh zjutraj v službi. A ima kdo kakšen link za prilimat semle?
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: pomočnik slepim
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines