mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:36:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mix pekinezer/Postojna
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mix pekinezer/Postojna  (Prebrano 15745 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #30 : sreda, 06.05.2009 : 14:48:09 »

Siva lara, tebe ne napada nihče.

Katarina
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #31 : sreda, 06.05.2009 : 14:51:20 »

siva lara je po moje mislila, in bila prepričana, da dela dobro, in tudi je. Je bila najverjetneje tudi prepričana, da ga pelje k njim zadnjič, in da ga v bodoče ne bodo spuščali.

Sem pa tudi jaz že prijavila lastnika dveh psov, ki živita v bližini naše hiše, vedno privezana na ketnah, še nikoli na sprehodih. So prišli inšpektorji tja, in ugotovili, da imata psa povsem zadovoljive, celo dobre pogoje za življenje, saj sta cepljena, imata vodo in hrano.  Lips Sealed
Logiran
siva lara
novinec
*
Sporočil: 48


« Odgovor #32 : sreda, 06.05.2009 : 14:56:10 »

No kakorkoli, srčno upam, da bo tale prijateljček od moje Sive dobil nov, toplejši dom.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #33 : sreda, 06.05.2009 : 15:08:26 »

O pisanju prijav pa rajši ne bi. Trenutno se ukvarjam s psom na tako kratki ketni, pripeti z vrha, da niti ležat ne more normalno, ker ga ketna zateguje za vrat - pa inšpekcija ne trzne, kljub mojim prijavam.

Če gre za postojnski urad, tega preprosto ne morem verjet. Mi pošlješ na mail podatke, prosim?
Logiran

siva lara
novinec
*
Sporočil: 48


« Odgovor #34 : sreda, 06.05.2009 : 15:19:40 »

Na žalost gre za novogoriški VURS, pes pa se nahaja v okolici Tolmina. Če bi šlo za Postojno, bi se že zdavnaj obrnila nate. 
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #35 : sreda, 06.05.2009 : 15:21:06 »

Na žalost gre za novogoriški VURS, pes pa se nahaja v okolici Tolmina. Če bi šlo za Postojno, bi se že zdavnaj obrnila nate. 


Aaaaa, vse mi je jasno  Lips Sealed
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #36 : sreda, 06.05.2009 : 17:22:18 »

Na žalost gre za novogoriški VURS, pes pa se nahaja v okolici Tolmina. Če bi šlo za Postojno, bi se že zdavnaj obrnila nate. 

Si zadevo poslikala (z javne povrsine, da ne bo lastnik rekel, da mu po njegovi zemlji hodis), poslala prijavo v pisni obliki z vsemi podatki in navedbami domnevno krsenih clenov (iz obeh zakonov)?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #37 : sreda, 06.05.2009 : 17:26:01 »

Ni treba. V prijavi mora biti naslov (niti priimka lastnika ni treba odkrivat, to je delo inšpekcije) in opis stanja, zaradi katerega prijavljaš. Tudi če je prijava anonimna, morajo preveriti, vendar v tem primeru seveda ne obveščajo, kaj so storili.
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #38 : sreda, 06.05.2009 : 17:30:02 »

Ja, saj vem, da je lahko anonimna, pa ustna tudi, toda kar so nam ljudje povedali o novogoriskem vursu, je, da se menda na prijavo po telefonu ocitno res (vedno) ne zmigajo takoj. Mi smo poslali pisno prijavo in inspektorji so prisli se isti dan. Z rezultatom smo bili sicer le delno zadovoljni, ampak bolje kot nic.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #39 : sreda, 06.05.2009 : 17:31:20 »

No, hotela sem reci, da priporocam pisati v pisni obliki, ceprav anonimno. In ne prijaviti po telefonu. Eh, zdaj bom nejala smetiti temo Wink
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #40 : sreda, 06.05.2009 : 17:42:30 »

Ajej, prosim brisite me, to moram dodati:

Se ena cvetka z novogoriskega vursa: nedavno nazaj je nasa znanka prijavila primer mucenja po telefonu. Na telefon je dobila tajnico, katera je naso znanko najprej vprasala, kdo klice. Znanka je rekla, da ve, da se prijavo lahko poda anonimno in da svojega imena ne bo povedala. In da je isti primer ze enkrat prej prijavila, da pa se ni zdodilo nic razen tega, da sta dva od treh psov izginila. Tajnica se je nekaj izgovarjala, da so ze takrat ukrepali in da inspektorjev trenutno ni v pisarni. Nato je nasa znanka rekla, da bo poklicala medije, ce ne bodo ukrepali. In kaj se je zgodilo? Ko je inspektorica prisla nazaj v pisarno, ji je ocitno tajnica povedala za klic. Inspektorica je poklicala nazaj na tel. st., s katere je klicala znanka - cemu je inspektorica klicala nazaj, ne vem, znanka je povedala vse podatke. Ker je znanka klicala s sluzbenega telefona, medtem pa odsla na teren, je telefon dvignila njena sodelavka. Inspektorica je menda zelela govoriti s prijaviteljem mucenja. Sodelavka ni vedela, zakaj se gre in je povedala, da je to pac telefonska st. od vecje firme in da ne ve, kdo jo je klical. Menda se je inspektorica zelo razburjala in zagrozila, da zeli na telefon sefa/sefico firme!! Sodelavka pa je bila iznajdljiva in rekla, da ve, da se lahko mucenje prijavi anonimno. Nauk: prijav nikoli ne posredujte prek sluzbenega telefona, hehe!

Glede vsega ostalega pa ne vem, kaj bi si mislila ...
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #41 : sreda, 06.05.2009 : 17:47:20 »

znanka je povedala vse podatke


vse potrebne podatke za ukrepanje - naslov lokacije, opis mucenja, opis zivali in njihovega stanja --- sploh pa so imeli na vursu pred sabo ocitno ze tisti spis z dokumentacijo o lokaciji.
Logiran
siva lara
novinec
*
Sporočil: 48


« Odgovor #42 : četrtek, 07.05.2009 : 07:56:04 »

Si zadevo poslikala (z javne povrsine, da ne bo lastnik rekel, da mu po njegovi zemlji hodis), poslala prijavo v pisni obliki z vsemi podatki in navedbami domnevno krsenih clenov (iz obeh zakonov)?

Poslikala res nisem, prijava je pa bila čisto solidna z vsemi podatki, tudi mojimi. Z inšpektorico sem govorila po telefonu in mi je rekla, da vedno ukrepajo takoj. To je bilo decembra lani.

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #43 : petek, 08.05.2009 : 08:06:09 »

Vrnjen lastnici.
Logiran

Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mix pekinezer/Postojna
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines